اخذ ویزای شینگن

ویزای شینگن

کشورهای عضو شینگن و کشورهای عضو اتحادیه اروپا

به طور کلی به دلیل حجم بالای مهاجرت افراد به کشورهای اروپایی و سوالات متداول آنها در این زمینه ، لازم دانستیم مقاله ای در رابطه با این کشورها و شرایط و ویژگی های آنها ارائه داده تا بتوانیم به صورت مختصر سوالات را پاسخ دهیم.

در ابتدای امر باید توجه داشته باشید کشورهای عضو اتحادیه اروپا (۲۷ کشور عضو) را نباید با کشورهای محدود شنگن (۲۸ کشور) اشتباه گرفت، کشورهای عضو اتحادیه اروپا شامل ۲۷ کشوریعنی ۲۴ کشوراز کشور های عضو اتحادیه شینگن ( به جز نروژ و ایسلند ) به علاوه ۲ کشور رومانی و ایرلند می باشد و البته کشور انگلستان نیز جز کشورهای اتحادیه اروپا محسوب می شد که به تازگی از لیست کشور های اتحادیه خارج شده است.

کشورهای عضو شینگن شامل : آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتقال، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، اتریش، استونی، اسلواکی، اسلوانی، چک، ایسلند، مالت و یونان می باشد و لازم به ذکر است که در سال ۲۰۰۹ چهار کشور دیگر قبرس، بلغارستان، رومانی،سوئیس به طور کامل مفاد این پیمان را قبول و رسماً وارد شینگن شده اند.

با آنکه شرایط ومدارک مورد نیاز برای مهاجرت به این کشورها بسیار نزدیک و شبیه به هم می باشد اما در موارد قابل توجه ای نیز با هم اختلاف دارند که غفلت از این موارد در بسیاری از مواقع منجر به رد شدن ویزا و اثرات سوء آن خواهد شد . بنابراین توصیه می گردد قبل از آنکه برای این کشور ها اقدام نمایید حتما با وکلای متخصص در این زمینه مشورت کرده و راه درست را از آنها بخواهید.

(موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزا و اقامت ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا را به شما نشان خواهد داد)

[تعداد: 4    میانگین: 4.3/5]
بدون نظر

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

13 − چهار =

پشتیبانی آنلاین
ارسال