کارآموزی در انگلستان

کارآموزی در انگلستان

کار در انگلیس – ویزای کاری انگلیس – تحصیل همراه با کار انگلیس – مهاجرت ارزان به انگلیس – ویزای Tier5  انگلستان

امروزه مهاجرت به انگلستان به دلیل شرایط سختی که این کشور برای ورود مهاجران در نظر گرفته است ، تبدیل به رویای بزرگ برای متقاضیان شده است و ما نیز سعی بر آن داریم که این رویای بزرگ را محقق سازیم .

در حال حاضر راه های ورود به انگلستان که منجر به اقامت دائم گردد ، تحصیلی ، کاری و سرمایه گذاری می باشد که در رابطه با مهاجرت تحصیلی به انگلیس و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در مقاله های قبلی که در سایت می باشد توضیحات کامل داده شده است ، حال با شیوه جدید مهاجرت به انگلستان که موسسه حقوقی عدالت پارس به شما معرفی می نماید آشنا شوید :

در حال حاضر این امکان وجود دارد که با صرف کمترین هزینه در انگلستان ، هم کار کنید و هم مهارت و دانش خود را در برترین کمپانی های انگلستان افزایش دهید . بدین صورت که شما می توانید از ابتدا با دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرما و ورود به کمپانی های برتر انگلستان در زمینه تحصیلات خود مشغول به کار شوید ، این شرایط برای همه رشته های تحصیلی میسر است ولیکن پذیرش کارآموز در رشته های فنی و مهندسی ، معماری ، پرستاری ، حقوق ، مدیریت و بازاریابی و فناوری و آی تی بیشتر است بدین جهت به فارغ التحصیلان این رشته ها توصیه می گردد این شرایط استثنایی را از دست ندهند .

شرایط دریافت ویزای TIER5  یا همان ویزای کاری بدین صورت است که متقاضی می بایست بعد از آماده کردن مدارک تحصیلی خود در رشته ای که مایل به کارآموزی می باشد ، مدارک کاری خود را نیز برای ما آماده سازد ، این مدارک کاری بهتر است متناسب با رشته تحصیلی متقاضی باشد و حتی اگر مدارک کاری مرتبط نیز ندارید نیاز به نگرانی نیست به این جهت که ما شرایطی را برای شما فراهم کرده ایم که به واسطه آن کارفرما بدون داشتن مدارک کاری مرتبط شما را به عنوان کارآموز قبول خواهد کرد اما به افراد توصیه می کنیم که در صورت وجود ، حتما مدارک کاریشان را نیز جمع آوری کنند . بعد از آماده سازی مدارک تحصیلی و کاری ( در صورت وجود ) نوبت به ارائه مدرک زبان IELTS  می رسد که برای ورود در بازار کار کشور انگلستان نیاز به مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ می باشد .

با توجه به توضیحات ، افرادی که مدارک فوق را آماده نمایند می توانند شانس خود را برای حضور در بازار کار انگلستان امتحان کنند . کار پیدا شده برای افراد متناسب با رشته تحصیلی ایشان می باشد و لازم به ذکر است که دوره های کارآموزی بدون دریافت حقوق برای متقاضی برگزار خواهد شد و طول این دوره ها نیز بسته به شرایط افراد و کارفرما از ۶ ماه تا ۱ سال می باشد که بعد از طول این دوره در صورت توافق متقاضی و کارفرما ، شانس استخدام در کار مربوطه وجود خواهد داشت .

توجه داشته باشید که فرصت کارآموزی در برترین کمپانی های کشور انگلستان ، این شانس را به شما می دهد که با مهارت و تجربه برترین کارفرمایان دنیا در حیطه تخصصشان آشنا شوید و از دانش آنها استفاده نمایید و همچنین این امکان برای شما فراهم است که از کارفرمایان خود سابقه کار رسمی و قانونی دریافت نمایید که این مورد می تواند رزومه شما را به صورت فوق العاده ای ارتقا دهد و راه را برای پیدا کردن کار جدید در خود کشور انگلستان ، کشورهای اتحادیه اروپا ، کانادا و آمریکا باز نماید زیرا بسیاری از افراد به دلیل خلاء موجود در رزومه کاریشان ، موفق به کسب پیشنهاد کار در کمپانی های برتر دنیا نمی شوند که شیوه کارآموزی در کشور انگلستان می تواند این خلاء را به بهترین نحو پر نماید .

با توجه به اینکه فرصت های ویژه کارآموزی در انگلستان ظرفیت محدودی دارد و این فرصت ها برای همه افراد در مکان های مختلف دنیا یکسان است ، به همین خاطر توصیه می شود این فرصت استثنایی را از دست نداده و هر چه سریعتر برای ثبت نام اقدام نمایید .

جهت اطلاع از نحوه هزینه ها و ثبت نام می توانید به سایت www.edalatpars.com  که متعلق به موسسه حقوقی عدالت پارس می باشد مراجعه نمایید و توضیحات جامع تر را دریافت نمایید .

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه کارآموزی در انگلستان دارید می توانید در ساعات اداری با موسسه تماس حاصل نمایید و از راهنمایی کارشناسان بهره مند شوید .

موسسه حقوقی عدالت پارس گامی استوار به سوی آینده روشن

[تعداد: 15    میانگین: 2.9/5]


پشتیبانی آنلاین
ارسال