مهاجرت سوئد

ویزای کار سوئد

ویزای کار سوئد، مشاوره ویزا، اخذ اقامت کاری و ویزا مولتی

کشور سوئد از جمله کشورهای عضو در اتحادیه اروپا و نیز عضو پیمان شینگن میباشد . اتحادیه اروپا در مجموع ۲۷ کشور اروپایی هستند که واحد پول آنها یکسان است. به طور کلی میتوان گفت کشورهایی که در اتحادیه اروپا عضو هستند ، قوانین و مقررات یکپارچه ای دارند و حتی قوانین مربوط به کار یا اخذ اقامت نیز در این کشورها تقریبا مشابه میباشد.

کاریابی در اتحادیه اروپا دارای قوانین کلی میباشد . بدین صورت که شغل مورد نظر باید تقریبا ۳ هفته در سایت مربوط به کاریابی در اتحادیه اروپا آگهی شود. اگر هیچ شخصی از ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا خواهان این شغل نبود ، سازمان مورد نظر که درخواست خود را در سایت آگهی کرده است میتواند شخص مورد نظر خود را از خارج از اتحادیه اروپا به خدمت بگیرد. بدیهی است این اتفاق تقریبا غیرممکن به نظر میرسد !

( موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای شینگن ، ویزای کار آلمان و اقامت دائم اروپا ، مهاجرت  به کانادا ، مهاجرت به آلمان ، مهاجرت به اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، مهاجرت از طریق کار ، مهاجرت کاری ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل رایگان در اروپا ، ویزای جستجوی کار آلمان به شما نشان خواهد داد)

پس میتوان گفت که یافتن کار برای افراد خارج از اتحادیه اروپا بسیار دشوار است. زیرا این قانون برای به کارگیری افراد جویای کار در اتحادیه اروپا میباشد.

فارغ التحصیلان از دانشگاه های واقع در اروپا و یا کسانی که در حال تحصیل در دانشگاه های حوزه اروپا هستد ، برای کاریابی از این طریق از شانس بیشتری برخوردار هستند.

توصیه میشود متقاضیان کاریابی در کشور سوئد با اخذ ویزای تحصیلی که در واقع بهترین راه برای مهاجرت به کشورهای حوزه اروپا میباشد ؛ وارد خاک کشور سوئد شوند و پس از آن به دنبال یافتن کارفرما بگردند و پس از یافتن کار برای اخذ ویزی کار اقدام نمایند.

گفتنی است اشخاصی که دارای ویزای کار سوئد میباشند پس از گذشت ۴ سال فرصت دارند با کار در سوئد و پرداخت مالیات مربوط به آن ، اقامت دائم در این کشور را اخذ نمایند

(موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای شینگن ، ویزای کار آلمان و اقامت دائم اروپا ، مهاجرت  به کانادا ، مهاجرت به آلمان ، مهاجرت به اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، مهاجرت از طریق کار ، مهاجرت کاری ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل رایگان در اروپا ، ویزای جستجوی کار آلمان به شما نشان خواهد داد)

[تعداد: 70    میانگین: 2.9/5]
۱۷ نظر
 • Avatar
  آرش
  ارسال شده در تاریخ ۲۱:۲۵h, ۰۱ بهمن پاسخ

  سلام وقت شما بخیر.

  من کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات گرایش امنیت معدل ۱۹ از دانشگاه جامع علمی کاربردی دارم.

  ۳ سال سابقه کار برنامه نویسی و شبکه دارم.
  مدرک های Lpic 1 و Lpic 2 دارم.

  ایا شانس ویزا کار دارم؟

  ویزا تحصیلی چطور؟ مدرک را قبول دارند؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۱۲h, ۲۳ بهمن پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   بله شانی اخذ ویزای کاری کشور های اتحادیه اروپا برای شما وجود دارد و رشته شما فوق العاده بازار کاری خوبی دارد و بهتون توصیه می کنیم تا زمانی که قوانین تغییر نکرده اگر قصد واقعی مهاجرت دارید هرچه سریعتر اقدام کنین.
   برای تحصیل در کشور سوئد هم شانس اقدام دارید منتهای مراتب اینکه مدرک تحصیلی شما رو قبول دارن یا خیر می بایست براتون بررسی بشه چون عملکرد هر دانشگاه با دانشگاه دیگه متفاوت هستش .
   هر امر دیگه ای داشتین بنده در خدمت هستم

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  م.رهنما
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۴۶h, ۱۲ مهر پاسخ

  با سلام
  آیا گرفتن ویزای کار در سوئد نیاز به مدرک ielts یا زبان سوئدی دارد؟
  همچنین آیا می توانیم برای شرکتی مشخص که مدنظر خودمان هست رزومه بفرستیم؟ یا حتما آن شرکت باید آگهی استخدام نیرو دادخ باشد؟
  با تشکر

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۵۹h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   برای کار در سوئد شما می توانید رزومه خود را به شرکت های مستقر در این کشور ارسال نمایید و مانعی وجود ندارد منتهای مراتب اگر رزومه شما مورد قبول آن شرکت واقع شود ، کارفرما برای آنکه بتواند شما را به عنوان نیروی کار در این کشور استخدام کرده و برای اخذ ویزای کاری شما دعوتنامه ارسال نماید می بایست شغل و سمت شما را ۳ ماه در کشور سوئد و بعد از آن ۳ ماه در کل کشور های اتحادیه اروپا آگهی نماید و اگر شخصی از تبعه کشور های اتحادیه اروپا برای آن شغل انتخاب نشد ، می تواند برای شما دعوتنامه رسمی ارسال کند و برای یافتن کار مدرک زبان آیلتس کفایت می کند .
   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  رحیم حقگو
  ارسال شده در تاریخ ۱۰:۵۶h, ۰۹ شهریور پاسخ

  با سلام من یه پیشنهاد کاری دریافت کردم طی سفری که به سوئد داشتم و کارفرما تمام مدارک مورد نیاز رو به اداره مهاجرت ارسال کرده و مدارک من هم ارائه شدهو در حال حاضر تو اداره مهاجرت سوئد در دست بررسی هست منتها الان حدود ۴ ماهه منتظر جواب هستم با توجه باینکه من برای کل خانواده اقدام کردم میخوام بدونم بعد از جواب اداره مهاجرت باید برم سفارت واسه تشخیص هویت یا الان هم میتونم برم و مراحل تشخیص هویت رو انجام بدم ؟ اگه قبل از تصمیم گیری اداره مهاجرت برم وقت بگیرم و مراحل تشخیص هویت رو انجام بدم بعدا به مشکلی نمیخورم ؟

  ممنون میشم راهنمایی کنید .

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۵۹h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   کارفرما برای ارائه دعوتنامه رسمی کار به شما برای اخذ ویزای کاری کشور سوئد حتما سغل و سمت مربوطه را باید ۳ ماه در کشور سوئد و ۳ ماه در کل کشور های اتحادیه اروپا آگهی نماید و اگر شخصی از تبعه کشور های اتحادیه اروپا برای آن کار انتخاب نشد ، می تواند شما را به عنوان نیروی کار اینترنشنال انتخاب کند ، بنابراین شما باید منتظر جواب آگهی بمانید . در صورت نیاز به کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید .

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  شهمیر فقیری
  ارسال شده در تاریخ ۰۸:۵۰h, ۳۰ مرداد پاسخ

  من مدیر ای تی یک شرکت معتبر هستم و همسر و یک فرزند ۲ ساله دارم ایا برای من امکان گرفتم ویزای کار در سوئد وجود دارد

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۵۴h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   بله این امکان برای شما وجود دارد منتهای مراتب برای برسی دقیق شرایط شما برای کار در سوئد توصیه می کنم با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید .

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  amin asghari
  ارسال شده در تاریخ ۱۸:۰۶h, ۰۱ مرداد پاسخ

  با سلام
  بنده و همسرم پرستار هسیتم و میخوایم برای شروع کار جهت تحصیل دوره زبان سوئدی ویزای تحصیلی ببگیریم و در طول یکسال تحصیلی اونجا جهت ویزای کاری اقدام کنیم!!! میخواستم ببینم با توجه به سابقه عالی موسسه شما در این زمینه چقدر احتمال داره موفق به انجام این پروسه بشیم و شدنی هست؟؟؟؟ تا حالا این چنین موردی رو داشتین که به نتیجه رسیده باشه ؟؟؟؟ ممنون از پاسخگویی تون

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۷:۱۶h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   در حال حاضر وضعیت مهاجرت پرستاران و پزشکان به کشور های اتحادیه اروپا مخصوصا کشور آلمان بسیار مساعد می باشد و به شما توصیه می کنم که هر چه سریعتر برای مهاجرت کاری اقدام کنین و بعد از ورود به کشور مقصد می تونین وارد بازار کار مرتبط به نوع رشته و تخصص خود شوید . در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با کارشناسان تماس حاصل نمایید .

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  مهری فروغی
  ارسال شده در تاریخ ۲۳:۲۱h, ۱۹ فروردین پاسخ

  سلام من مدرک فوق لیسانس معماری دارم و ۴۲ ساله ومتاهل هستم وسابقه ۱۷ سال مرتبط با شغلم طراحی فضاهای درمانی دارم میخواستم بدونم چطور میتونم برای ویزای کار سوید اقدام کنم لطفا راهنمایی ایم کنید

 • Avatar
  امیر طاهرخانی
  ارسال شده در تاریخ ۱۶:۱۶h, ۰۸ فروردین پاسخ

  سلام راننده پایه یک و لودر هستم برای کار در سوئد شرایط به من میخوره

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۸:۴۲h, ۱۹ فروردین پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   متاسفانه موسسه صرفا برای اشخاصی اقدام می کنه که دارای مدرک آکادمیک تحصیلی باشن

 • Avatar
  صالح انصاری
  ارسال شده در تاریخ ۱۰:۵۹h, ۱۲ شهریور پاسخ

  با سلام بنده کارشناسی برق ، متاهل با ۱۶ سال سابقه کار مرتبط با بیمه دارم همچنین انگلیسیو روان می توانم صحبت کنم لطفا شرایط دریافت ویزای کاری سوئد را برای بنده تشریح نمایید با تشکر

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۰:۲۵h, ۱۴ شهریور پاسخ

   سلام
   برای پیدا کردن کار در کشورهای اروپایی لازم هست که کارفرمایی شرایط تحصیلی و کاری و حتی وضعیت زبان شما رو مورد تایید قرار دهد.
   و دعوتنامه ای برای شما ارسال کند که از این طریق درخواست ویزا کنید
   تسلط شما به زبان و همچنین به روز بودن دانش شما از رشته تخصصی اتان بسیار مهم هست

 • Avatar
  اکبرفهیمی
  ارسال شده در تاریخ ۰۰:۳۹h, ۲۶ خرداد پاسخ

  باسلام بنده ۳۹ سالمه متاهل ودرحال گذراندن پایان نامه کارشناسی ارشدمهندسی مکانیک طراحی کاربردی با۱۳ سال سابقه کار مرتبط و گواهینامه بین المللی ابزاردقیق ازپتروشیمی تهران رادارم لطفا بنده را جهت اقامت کاری در سوئد راهنمایی فرمایید

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۲۱:۲۳h, ۰۲ تیر پاسخ

   سلام
   امکان کاریابی در کشورهای اروپا با توجه به شرایطی که فرمودید برای شما وجود دارد.
   منتها در نظر داشته باشید که در زمینه کاریابی نمیتوان به صورت خاص تضمین که کار مورد نظر با تخصص شما از کجا خواهد بود .
   رزومه شما ابتدائا بررسی خواهد شد وجواب قطعی خدمتتون اعلام میشه

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

دو × 4 =

پشتیبانی آنلاین
ارسال