ویزای کار ایتالیا

ویزای کار ایتالیا

ویزای کار ایتالیا، مشاوره ویزا، اخذ اقامت کاری و ویزا مولتی

کشور ایتالیا از جمله کشورهای عضو در اتحادیه اروپا و عضو پیمان شینگن میباشد . اتحادیه اروپا در مجموع ۲۷ کشور اروپایی هستند که واحد پول آنها یکسان است. به طور کلی میتوان گفت کشورهایی که در اتحادیه اروپا عضو هستند ، قوانین و مقررات یکپارچه ای دارند و حتی قوانین مربوط به کار یا اخذ اقامت نیز در این کشورها تقریبا مشابه میباشد.

کاریابی در اتحادیه اروپا دارای قوانین کلی میباشد . بدین صورت که شغل مورد نظر باید تقریبا ۳ هفته در سایت مربوط به کاریابی در اتحادیه اروپا آگهی شود. اگر هیچ شخصی از ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا خواهان این شغل نبود ، سازمان مورد نظر که درخواست خود را در سایت آگهی کرده است میتواند شخص مورد نظر خود را از خارج از اتحادیه اروپا به خدمت بگیرد. بدیهی است این اتفاق تقریبا غیرممکن به نظر میرسد !

( موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای کار ایتالیا و و اقامت دائم ایتالیا ، ویزای کار آلمان و اقامت دائم اروپا ، مهاجرت  به کانادا ، مهاجرت به آلمان ، مهاجرت به اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، مهاجرت از طریق کار ، مهاجرت کاری ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل رایگان در اروپا ، ویزای جستجوی کار آلمان به شما نشان خواهد داد)

پس میتوان گفت که یافتن کار برای افراد خارج از اتحادیه اروپا بسیار دشوار است. زیرا این قانون برای به کارگیری افراد جویای کار در اتحادیه اروپا میباشد.

فارغ التحصیلان از دانشگاه های واقع در اروپا و یا کسانی که در حال تحصیل در دانشگاه های حوزه اروپا هستد ، برای کاریابی از این طریق از شانس بیشتری برخوردار هستند.

توصیه میشود متقاضیان کاریابی در کشور ایتالیا با اخذ ویزای تحصیلی که در واقع بهترین راه برای مهاجرت به کشورهای حوزه اروپا میباشد ؛ وارد خاک کشور ایتالیا شوند و پس از آن به دنبال یافتن کارفرما بگردند و پس از یافتن کار برای اخذ ویزای کار اقدام نمایند.

گفتنی است اشخاصی که دارای ویزای کار ایتالیا میباشند، ۴ سال فرصت دارند با کار در ایتالیا و پرداخت مالیات مربوط به آن ، اقامت دائم در این کشور را اخذ نمایند.

(موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای ایتالیا و اقامت دائم ایتالیا ، ویزای کار آلمان و اقامت دائم اروپا ، مهاجرت  به کانادا ، مهاجرت به آلمان ، مهاجرت به اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، مهاجرت از طریق کار ، مهاجرت کاری ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل رایگان در اروپا ، ویزای جستجوی کار آلمان به شما نشان خواهد داد)

[تعداد: 11    میانگین: 3.2/5]
۳ نظر
 • Avatar
  مينا يوسفي
  ارسال شده در تاریخ ۰۹:۰۸h, ۰۴ تیر پاسخ

  Iمن لیسانس گرافیک هستم و مدرک دیپلم فنی حرفه ای خیاطی دارم ،در زمینه هنر یک سری طرح دکوراسیون دارم ،همچنین طراحی لباس هم انجام دادم
  اما این طرح ها رو جایی به ثبت نرسوندم
  ایا میتونم واسه ویزای کار ایتالیا اقدام کنم ؟؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۰۰h, ۱۰ تیر پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   کشور ایتالیا در حال حاضر ویزای کار مستقیم خیلی سخت می ده ، به شما پیشنهاد می کنیم برای اینکه بتونین در کشور ایتالیا کار کنین ابتدا از طریق تحصیلی وارد این کشور بشین و تحصیلات آکادمیک در این کشور داشته باشین و از این طریق خیلی راحت تر براتون کار پیدا خواهد شد .
   در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر دارین می تونین با موسسه تماس بگیرین
   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  مينا يوسفي
  ارسال شده در تاریخ ۰۹:۰۶h, ۰۴ تیر پاسخ

  من لیسانس گرافیک هستم و مدرک دیپلم فنی حرفه ای خیاطی دارم ،در زمینه هنر یک سری طرح دکوراسیون دارم ،همچنین طراحی لباس هم انجام دادم
  اما این طرح ها رو جایی به ثبت نرسوندم
  ایا میتونم واسه ویزای کار ایتالیا اقدام کنم ؟؟

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

دو × پنج =

پشتیبانی آنلاین
ارسال