ویزای کار انگلستان

کار در انگلستان

ویزای کار انگلستان

ویزای کارانگلستان , ویزای کار انگلیس ، مهاجرت به انگلیس ، وکیل مهاجرت به انگلستان، مشاوره ویزا، اخذ اقامت کاری و ویزا مولتی

برای اخذ ویزای کار انگلستان باید توجه داشته باشید که یافتن کارفرما از ایران که شرایط شما را بررسی کرده و با آن موافقت نماید و از این طریق دعوت نامه کاری برای شما ارسال کند، بسیار مشکل خواهد بود.

 در حال حاضر می توان گفت که امکان یافتن کار و اخذ دعوت نامه از کارفرما به صورت مستقل امکان پذیر نمی باشد ، بدین سبب به افرادی که متقاضی کار در انگلستان می باشند توصیه می گردد حتما در انگلیس یک دوره تحصیلی را گذرانده تا از این طریق بتوانند کار مناسب با رشته خود را یافته و نیز نظر کارفرما را جلب نمایند. (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای انگلستان و اقامت دائم ، اقامت انگلیس ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به انگلستان ، تحصیل در انگلیس ، تحصیل در انگلستان ، اقامت اروپا، ویزای کار اروپا ، ویزای کار انگلیس , بلوکارت ، اقامت کانادا ، تحصیل در اروپا به شما نشان خواهد داد)

البته افرادی که رزومه های کاری بسیار قوی دارند و از لحاظ تخصص خود در زمینه کاری اشان ، در سطح بالایی قرار دارند ؛ میتوانند جهت بررسی رزومه و شرایظ کاریابی با موسسه حقوقی عدالت پارس تماس گرفته و از موقعیت های جدید کاری و پیشنهادات استخدام در اروپا و انگلستان با خبر شوند.
درصورت مقایسه و بررسی شرایط فرد متقاضی ، میتوان از طریق ارتباط گستره موسسه با شرکت های کاریابی و یا رایزنی های لازم ، خواستار ارسال دعوتنامه کاری شد.
البته در نظر داشته باشید که شغل محل درخواست باید در زمان اقدام ، مورد نظر کارفرمایان کشور انگلستان باشد.

(موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای انگلستان و اقامت دائم ، اقامت انگلیس ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به انگلستان ، تحصیل در انگلیس ، تحصیل در انگلستان ، اقامت اروپا، ویزای کار اروپا ، ویزای کار انگلیس , بلوکارت ، اقامت کانادا ، تحصیل در اروپا به شما نشان خواهد داد)
کارجویان محترم در نظر داشته باشند که داشتن مدرک زبان انگلیسی بسیار مهم و الزامی است. حداقل نمره زبان مورد نیاز ۷ آیلتس میباشد که تا حد زیادی نشان دهنده تسلط و دانش بالای زبان است.
پیشنهاد بهتری که برای متقاضیان کار در انگلستان در نظر گرفته شده است ، اخذ پذیرش در دوره های کارآموزی انگلیس است. این دوره ها کمک بسیاری به بهتر شدن رزومه کاری افراد و در ادامه آن استخدام افراد در کشور انگلستان میکند.
در مواردی نیز کارآموزان میتوانند به استخدام همان کمپانی اولیه که دوره ای کارآموزی را در آنجا گذرانده اند درآیند.
پس در نهایت و برای جمع بندی میتوان اینگونه گفت : مقاضیان کار در انگلستان بهتر است که از طریق پذیرش تحصیلی وارد شوند و یا با دوره های کارآموزی وارد کشور انگلستان شوند.

شما میتوانید در زمینه مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ثبت شرکت اروپا ، سرمایه گذاری کانادا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، تحصیل در آلمان ، کار در اروپا ، ویزای کار کانادا ، بلوکارت اروپا ، کار در اروپا ، ویزای کار آلمان و… با مشاورین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید.

[تعداد: 23    میانگین: 3.1/5]
۱۳ نظر
 • Avatar
  علی مظلومی
  ارسال شده در تاریخ ۰۴:۳۷h, ۰۹ مهر پاسخ

  سلام وقت بخیر
  در خصوص آزمون qlts که آزمون مربوط به وکالت در انگلستان هست چند تا سوال دارم.
  همونطور که مستحضرید در صورت قبولی در آزمون باید یک دوره یک ساله کارآموزی رو تحت نظر یک solicitor گذروند. میخوام بدونم برای گذروندن این دوره از چه ویزایی مناسب تر هست که استفاده بشه.دوم اینکه بعد از احراز عنوان solicitor برای کار در موسسات حقوقی نیاز به ویزای کاری با شرایط معمول این نوع ویزا هست؟
  و نهایتا این که از آنجایی که با پروانه وکالت انگلستان امکان وکالت در کشور های با نظام حقوقی کامن لا هست با توجه به شرایط مهجرتی کدام کشور ها رو پیشنهاد میکنید .
  با سپاس از وقتی که میذارید

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۰۱h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما
   برای قبولی در آزمون مربوطه و طی کردن مراحل در کشور انگلستان بهتر هست ویزای تحصیلی بگیرید و در حال حاضر با پروانه وکالت ایران شما می توانید وارد کشور های کانادا و انگلستان شوید و بعد از گذراندن دوره های آموزشی مربوطه در این کشور مجوز لازم برای مشاوره حقوقی و وکالت را اخذ کنید . در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید .
   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  محسن کدیورپور
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۰۶h, ۳۱ شهریور پاسخ

  سلام چطور اقدام کنم که هم بصرفه باشه هم زودتر برم
  سی سالمه تنظیم موتور کارم
  تو شغل های فنی هم کم و بیش واردم
  کشت گلخونه ای هم وارد هستم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۴۰h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   برای اینکه بنده بتونم به صورت دقیق راهنماییتون کنم نیاز به اطلاعات دقیق تر هست بهتون توصیه می کنم با موسسه تماس بگیرین که مشاورین راهنماییتون کنن

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  حامد
  ارسال شده در تاریخ ۲۰:۵۸h, ۰۱ دی پاسخ

  با سلام
  آیا حتما واسه ویزای کار انگلیس باید مدرک زبان مال دو سال اخیر باشه ؟

  ممنون

  • ParsOverseas Admin
   ParsOverseas Admin
   ارسال شده در تاریخ ۱۱:۵۴h, ۰۲ دی پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما
   به طور کلی مدت اعتبار مدرک زبان آیلتس ۲ ساله هستش و برای هر توع تایپ ویزای انگلستان اگر مایل باشید اقدام کنید باید به اعتبار مدت مدرک زبانتون توجه داشته باشید که اگر مدت اعتبار آن تمام شده باشد ویزا به شما تعلق نخواهد گرفت.
   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  فرهاد ممبینی
  ارسال شده در تاریخ ۱۶:۲۳h, ۰۲ مهر پاسخ

  بنده برای بهبود شرایط کاریم قصد عزیمت به کشور انگلیس رادارم .با وجود اینکه برادرم مقیم انگلیس است چگونه می تونم برای ویزای کاریم اقدام کنم ؟

 • Avatar
  سعید نوروزی
  ارسال شده در تاریخ ۱۰:۴۵h, ۲۲ مرداد پاسخ

  با سلام
  میخواستم بدونم کسی که برای ویزای کاری میره انگلیس کی و چطوری میتونه برای دیدار خانواده برگرده ایران؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۲۳h, ۲۳ مرداد پاسخ

   سلام
   شما به صورت تمام وقت در اونجا کار خواهید کرد و قاعدتا در مدت های مرخصی و یا در ایام تعطیل ، امکان سفر براتون وجود خواهد داشت

   • Avatar
    فرهاد ممبینی
    ارسال شده در تاریخ ۱۶:۲۵h, ۰۲ مهر پاسخ

    بنده برای بهبود شرایط کاریم قصد عزیمت به کشور انگلیس رادارم .با وجود اینکه برادرم مقیم انگلیس است چگونه می تونم برای ویزای کاریم اقدام کنم ؟

    • ParsOverseas
     ParsOverseas
     ارسال شده در تاریخ ۱۵:۴۴h, ۰۳ مهر پاسخ

     سلام
     شما برای ویزای کار هر کشوری که قصد اقدام داشته باشید ، لازم هست که کارفرمایی با ارسال دعوتنامه کاری برای شما ، تمایل خود را مبنی بر همکاری با شما اعلام نماید.
     منتها در نظر داشته باشید که برای کاریابی کشورهای اروپایی و انگلستان و در کل هر کشور دیگری ، اشخاص مقیم همان کشور و در مرحله بعد ،اشخاصی که برای ورود به آن کشور نیاز به ویزا ندارند، در اولویت قرار دارند.

 • Avatar
  سید جواد عبادی
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۱۱h, ۰۷ مرداد پاسخ

  با سلام
  بنده خواهان اقامت کاری در انگلستان می باشم. تقاضا دارم در این زمینه بنده را راهنمایی فرمایید.

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۸:۰۲h, ۰۹ مرداد پاسخ

   سلام
   برای اقامت کاری در انگاستان ، نیاز هست که رزومه تحصیلی وکاری قوی ارائه بفرمایید و اینکه نمره زبان آیلتس بالای ۷ داشته باشید

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

دوازده + 6 =

پشتیبانی آنلاین
ارسال