مهاجرت آلمان

ویزای کار آلمان

ویزای کار آلمان، مشاوره ویزا، اخذ اقامت کاری و ویزا مولتی

آلمان از جمله کشورهای عضو در اتحادیه اروپا میباشد . همچنین آلمان عضو پیمان شینگن میباشد . اتحادیه اروپا مجموعا ۲۷ کشور اروپایی هستند که واحد پول یکسان یعنی یورو دارند . در کل میتوان گفت کشورهای عضو اتحادیه دارای قوانین و مقررات یکپارچه ای هستند که حتی قوانین مربوط به کار یا حتی اخذ اقامت نیز در این کشورها تقریبا مشابه میباشد.کشور

در رابطه با کاریابی در اتحادیه اروپا این قوانین کلی وجود دارد که پیشنهاد کار باید حدود ۳ هفته در سایت مربوط به کاریابی در اتحادیه اروپا آگهی گردد. در صورتی که هیچ شخصی از ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا خواستار این شغل نبود ، سازمان مورد نظر که درخواست خود را در سایت آگهی کرده است میتواند شخص مورد نظر خود را از خارج از اتحادیه اروپا به خدمت بگیرد.

(موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه اخذ ویزای کار آلمان و اقامت دائم اروپا ، مهاجرت  به کانادا ، مهاجرت به آلمان ، مهاجرت به اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، مهاجرت از طریق کار ، مهاجرت کاری ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل رایگان در اروپا ، ویزای جستجوی کار آلمان به شما عزیزان میباشد)

پس میتوان گفت که پیدا کردن کار برای افراد خارج از اتحادیه اروپا بسیار سخت است . چرا که این قانون برای به کارگیری افراد جویای کار در حوزه اتحادیه اروپا میباشد.

شایان ذکر است فارغ التحصیلان از دانشگاه های واقع در اروپا و یا کسانی که در حال تحصیل در دانشگاه های حوزه اروپا هستد ، برای کاریابی از این طریق از شانس بیشتری برخوردار هستند.

توصیه میشود متقاضیان کاریابی در کشور آلمان به طرق دیگر مثل ویزای تحصیلی ویا گرفتن ویزای جستجوی کار  وارد خاک کشور آلمان شوند و پس از آن به دنبال یافتن کارفرما بگردند و پس از یافتن کار برای اخذ ویزای کار اقدام نمایند.

بلو کارت یا همان اجازه کار در آلمان برای مدت ۶ ماه تا ۱ سال قابلیت صدور دارد. بدین صورت که متقاضیان کاریابی در اتحادیه اروپا و یا آلمان که پیشنهاد کار از آنجا ندارند و یا نتوانسته اند کارفرمایی را در خارج از کشور متقاعد کنند که برای کار به آنجا بروند؛ میتوانند با اخذ ویزای جستجوی کار وارد خاک کشور مورد نظر خود برای مثال آلمان شوند و در آنجا به دنبال کار بگردند

روش دیگری که برای ورود به کشور آلمان وجود دارد و البته متقاضیان بسباری هم دارد ، اخذ بلوکارت است. بیشترین آمار صدور بلوکارت برای کشور آلمان میباشد . به همین جهت است که اشتباها بلوکارت آلمان ، بیش از بلو کارت دیگر کشورهای اروپایی آشنا برای اذهان میباشد.
برای اخذ بلوکارت  و یا در واقع مهری که در پاسپورت اسخاص دارنده اجازه کار در اروپا حک میشود ، لازم است کارفرمایی وجود داشته باشد و دعوتنامه از طرف شرکت مربوطه ارسال شود و فرد متقاضی کاریابی برای اخذ این نوع ویزا درخواست بدهد.

شرکت های بسیاری در سرتاسر دنیا وجود دارد که امکان کاریابی در کشورهای مختلف را فراهم میکنند. شرکت های کاریابی  پس از بررسی رزومه های دریافتی، میتوانند در شرکت های طرف قرارداد شرایط استخدام برای فرد کارجو را ایجاد نمایند.
موسسه حقوقی عدالت پارس این امکان را برای شما  فراهم میکند تا با ارسال رزومه کاری خود ،از پیشنهادات کاری مرتبط با رشته و تخصصتان  مطلع شوید

گفتنی است اشخاصی که دارای ویزای کار در کشور آلمان میباشند، ۴ سال فرصت دارند با کار در آلمان و پرداخت مالیات مربوط به آن ، اقامت دائم در آلمان را اخذ نمایند.

(متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره برای ویزای کار آلمان و اقامت دائم اروپا ، مهاجرت  به کانادا ، مهاجرت به آلمان ، مهاجرت به اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، مهاجرت از طریق کار ، مهاجرت کاری ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل رایگان در اروپا ، ویزای جستجوی کار آلمان به شما عزیزان میباشند)

[تعداد: 109    میانگین: 3.1/5]
۸۸ نظر
 • Avatar
  زهرا صادقیان
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۰۰h, ۰۸ اسفند پاسخ

  با سلام.. می خواستم بپرسم که با ویزای کار شوهر همسر او می تواند همراه او برود؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۵۳h, ۲۰ فروردین پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   بله امکانش هست

 • Avatar
  رحیم دوستی
  ارسال شده در تاریخ ۰۲:۰۵h, ۱۱ بهمن پاسخ

  درود بر شما، آیا با مدرک کارشناسی کشاورزی و داشتن رزومه ده ساله در زمینه تاسیسات مربوطه به این گرایش، میتوان در آلمان اقامت کار گرفت؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۵۲h, ۲۳ بهمن پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما
   امکان یافتن کار در کشور آلمان برای شما وجود خواهد داشت منتهای مراتب برای آنکه شرایط شما به صورت دقیق توسط کارشناسان ما بررسی شود بهتون توصیه می کنم حتما رزومتون رو برای ما ارسال کنین .

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  محمد
  ارسال شده در تاریخ ۲۰:۰۷h, ۰۶ مهر پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من ۲۷ سالمه و برق کار ساختمان هستم و مدرک فنی و حرفه ای برق کاری ساختمان رو هم دارم اما متاسفانه مدرک تحصیلیم دیپلم هسته میخواستم بدونم آیا میتونم برای ویزای کار در آلمان اقدام کنم؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۰۷h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   برای کار در کشور آلمان مدرک فنی و حرفه ای هم کفایت می کند منتها حتما باید سابقه کار در حدود ۳ تا ۴ سال مرتبط با مدرک فنی حرفه با بیمه ارائه بدین و مدرک زبان آلمانی و یا انگلیسی هم باید داشته باشید ، در صورت . نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس حاصل نمایید تا از راهنمایی مشاوران در این زمینه بهره مند شوید

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  پویا ایرانزاد
  ارسال شده در تاریخ ۱۶:۱۸h, ۱۹ شهریور پاسخ

  سلام من ۲۷ سالمه مهندس کامپیوتر نرم افزار هستم برنامه نویسی اندرویدم بلدم من می تونم برای ویزای کار المان یا کشور دیگه اقدام کنم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۵۴h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   بله امکان اقدام برای رشته شما برای کاریابی در اتحادیه اروپا وجود دارد

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  علی هوشمند
  ارسال شده در تاریخ ۱۱:۲۴h, ۲۲ مرداد پاسخ

  باسلام واحترام،بنده دارای مدرک دیپلم هنرستان راه وساختمان،فوق دیپلم عمران پلسازی وابنیه فنی دانشگاه دولتی،لیسانس مهندسی تکنولوژی عمران دانشگاه آزاد ۴۵سال سن،۲۲سال سابقه کاردرپروژه های گازی وپتروشیمی،زبان انگلیسی متوسط،لطفا بفرمائید امکان اخذویزای کاردرآلمان میباشددرصورت داشتن امکان برای شروع چه مقدارهزینه وچه مدارکی لازم میباشد.
  ممنون وسپاسگذار

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۵۶h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   بله این امکان برای شما وجود دارد منتهای مراتب برای بررسی دقیق تر شرایط می بایست رزومه خودتون رو به صورت کامل در اختیاز کارشناسان موسسه قرار دهید تا براتون بررسی کنن و اگر امکان کار در آلمان را داشته باشید حتما به شما اطلاع خواهند داد .
   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  behravan
  ارسال شده در تاریخ ۰۰:۰۷h, ۲۲ مرداد پاسخ

  سلام من دارای مدرک کارشناسی بهداشت محیط وکارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست گرایش آب و فاضلاب هستم و ۱۷ سال سابقه کار به عنوان مدیر واحد ایمنی و بهداشت و محیط زیست (مدیر HSE ) در شرکت تراکتورسازی ایران دارم. متاهل و دارای یک پسر سه ساله هستم.
  شرایطم برای گرفتن اقامت کاری از آلمان چگونه است؟ و چطور اقدام کنم؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۵۹h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   این امکان وجود دارد که از طریق کاریابی در کشور آلمان به این کشور مهاجرت نمایید منتهای مراتب برای بررسی دقیق تر شرایط شما توسط کارشناسان بهتون توصیه می کنم روزمه کامل خودتون رو در اختیار ما قرار دهید .

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  مصطفی حاجی قاسمی
  ارسال شده در تاریخ ۱۸:۵۳h, ۲۱ مرداد پاسخ

  با سلام
  ۳۳ ساله کارشناسی ICT دارای مدرک ICDL , و تعمیر رایانه شخصی و جواز کسب از اتحادیه الکترونیک شرایط مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار را دارم یا خیر
  با تشکر

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۷:۰۰h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   امکان مهاجرت از طریق کاریابی در کشور آلمان برای شما وجود دارد منتهای مراتب برای بررسی دقیق تر شرایط ، بهتون توصیه می کنم رزومه خودتون رو در اختیار کارشناسان ما قراردهید .
   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  مهدی بهروان
  ارسال شده در تاریخ ۱۶:۵۰h, ۲۱ مرداد پاسخ

  باسلام دارنده مدرک تحصیلی کارشناسی بهداشت محیط و کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست و دارای ۱۷ سال سابقه کار به عنوان مدیر واحد ایمنی و بهداشت و محیط زیست (مدیر HSE) در صنعت تراکتورسازی ایران هستم شانس کاریابی در آلمان برایم چقدر و چگونه میباشد؟

 • Avatar
  سیدمرتضی عربی
  ارسال شده در تاریخ ۲۱:۵۴h, ۲۸ تیر پاسخ

  با سلام.من ۴۰ سالمه .پرستار هستم .میخوام برای ویزای جستجوی کار در المان اقدام کنم .بنظرتون موفق میشم ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۷:۲۱h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   در حال حاضر شرایط ویژه ای برای مهاجرت کاری پرستاران و پزشکان در کشور آلمان وجود داره که بهتون توصیه می کنم قبل از تغییر قوانین حتما اقدام کنید .

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  مانی راد
  ارسال شده در تاریخ ۱۸:۴۳h, ۱۷ خرداد پاسخ

  روز بخیر
  سوالم اینه که, آیا با مدرک لیسانس فنی مهندسی صنایع, دو تا ثبت اختراع ایران و یک ثبت اختراع جدید آلمان مدارکم از نظر جستجوی کارفرمای متناسب با پتنت, قابل توجیه هست؟
  کار من در حال حاظر طلاسازی هستوازاز نظر درامد و ملک شخصی, مشکلی ندارم.زبان آلمانی هم در حد ب ٢ توانایی دارم.

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۱۲h, ۱۰ تیر پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   بله شانس اقدام برای شما وجود دارد

 • Avatar
  محمد امین عباسی
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۲۹h, ۱۷ خرداد پاسخ

  سلام من ۲۴ سالمه مدرک لیسانس مهندسی پلیمر از دانشگاه دولتی دارم در حال حاضر در حال گذراندن کلاس زبان B1 هستم ۱سال هم سابقه کار در شرکتی مربوط به رشتم دارم البته بیمه برام رد نشده میخواستم بدونم آیا برای ویزای کار آلمان میتونم اقدام کنم؟ اونجا اقوام درجه ۱ هم دارم که ساپورتم کنن و هزینه ای که باید تو حساب داشته باشیم چقدر باید باشه

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۱۳h, ۱۰ تیر پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   بله شانس اقدام برای شما وجود دارد و تقریبا هزینه یکسال زندگیتون باید در حساب شما باشه

 • Avatar
  محمد ایزدیار
  ارسال شده در تاریخ ۱۱:۰۲h, ۱۷ خرداد پاسخ

  با سلام
  من ۳۴ سال سن دارم کارشناس الکترونیک صنعتی از دانشگها علمی و کاربردی هستم .
  ۲ سال سابقه کار مستقیم و هشت سال غیر مستقیم دارم .
  در حال حاظر در شرکت مپنا کار میکنم و دانشجوی ارشد برق کنترل نیز هستم .
  آلمانی در سطح a1.1 در گوته دارم ولی ادامه ندادم .
  شانس یافتن کار در آلمان رو دارم ؟
  آیا میتوانم در صورت یافتن کار خانواده ام را (همسر و فرزندان)را با خود ببرم ؟ در صورت امکان در طی چه زمانی امکان پذیر است ؟
  با تشکر

 • Avatar
  میترا خزاعی
  ارسال شده در تاریخ ۲۳:۴۸h, ۱۶ خرداد پاسخ

  سلام لطفا شماره تماس وشماره تلگرام برایم ارسال کنید تقاضای مشاوره و مساعدت جهت ویزای کار آلمان دارم .

 • Avatar
  مرتضی دهقان 09144431038
  ارسال شده در تاریخ ۱۸:۱۳h, ۱۶ خرداد پاسخ

  سلام. مرتضی هستم ۳۳ سالمه مدرکم کاردانی اقتصاد. از سال ۸۶ تا ۹۴ مجوز کانون آگهی و تبلیغات داشتم و فعالیت میکردم. سال ۹۵ مجوزم رو باطل کردم و تبدبل کردم به مجوز چاپ افست و باهمین مجوز چاپخونه از آلمان دستگاه چاپ بنام خودم قانونی وارد کردم و الانم در چاپخونم مشغول هستم. میخواستم ببینم با مدرک کاردانی و سابقه ۱۱ ساله در زمینه تبلیغات و چاپ میشه برا ویزای کار آلمان اقدام کرد یا نه؟

 • Avatar
  ش س
  ارسال شده در تاریخ ۰۵:۳۰h, ۱۳ خرداد پاسخ

  سلام
  من ۳۵ سالم هست / لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم / سابقه کار در زمینه شبکه حدود ۷ سال با بیمه .
  مشکل من مرتبط نبودن کدرک با سابقه کار هست .
  میشه اینمورد رو کاری کرد ؟

 • Avatar
  محمد
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۱۹h, ۱۲ خرداد پاسخ

  با سلام و عرض ادب، من ۳۳ ساله و دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته ی مهندسی مکانیک از دانشگاههای دولتی تبریز و تربیت مدرس تهران هستم، حدود ۵ سال سابقه ی کار مرتبط با تحصیلاتم در زمینه ی تعمیرات و نگهداری و راهبری توربینهای گازی در صنایع نفت و گاز و صنعت نیروگاهی هستم. تسلط خوبی به زبان انگلیسی دارم(آیلتس جنرال ۷٫۵).متاهل هستم ولی فرزندی ندارم. ممنون میشم اگر سوالات من رو پاسخ بدید:
  ۱-اثبات تمکن مالی برای اقدام به اخذ ویزای جستجوی کار از چه طریقی هست؟ و چه مبلغی (ریالی یا یورویی) باید در اختیار داشته باشم که بتونم تمکن مالی خودمو اثبات کنم؟
  ۲- مدرک زبان سطح B1 آلمانی رو تا چه زمانی میشه ارائه کرد که برای متقاضی موثر باشه؟
  ۳-آیا مدرک فوق لیسانس موثرتر از لیسانسه؟
  ۴-هزینه های اخذ ویزای جستجوی کار به علاوه ی شش ماه(حداکثر) حضور در آلمان برای جستجوی کار در چه حدودی میشه؟

 • Avatar
  نوری
  ارسال شده در تاریخ ۱۱:۰۹h, ۰۹ خرداد پاسخ

  سلام،
  ممنون از سایت خوبتون. من رشته کاریم IT هستش، تو زمینه شبکه و امنیت. دیپلم از ایران دارم و ۲ سال هم رشته مرتبط IT رو از یکی از دانشگاههای کانادا به صورت “راه دور” گذروندم. ۳۷ سالم هست و تقریبا ۱۲ سال سابقه کار مرتبط دارم. زبان انگلیسیم خوبه و زبان آلمانی رو هم شروع کردم به کلاس رفتن. امکان پیدا کردن کار تو آلمان برای من وجود داره؟
  ممنون

 • Avatar
  فرشید چشم آویز
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۲۷h, ۰۱ خرداد پاسخ

  سلام بر جناب دکتر عزیز اینجانب لیسانس برق ابزار دقیق دارم سنم هم۳۷ ساله ۱۲سال هم سابقه کار مرتبط دارم میخاستم بدونم میتونم اقامت کشوری مثل المان رو داشته باشم ممنون میشم ک جوابمو زود بدید چون خیلی واسم حیاتیه بازم ممنون

 • Avatar
  علیرضا
  ارسال شده در تاریخ ۱۸:۳۴h, ۰۱ خرداد پاسخ

  سلام من ۳۳ سالمه دارای مدرک کارشناسی حسابداری از دانشگاه پیام نور و ۴ سال سابقه کار در حسابداری هستم و مشغول یادگیری زبان آلمانی هستم. آیا با این شرایط امکان پیدا کردن کار برای من وجود داره؟

 • Avatar
  جواد
  ارسال شده در تاریخ ۱۸:۳۰h, ۰۱ خرداد پاسخ

  سلام من ۲۹ سالمه و لیسانس برق الکترونیک گرایش کنترل ابزار دقیق هستم. مدرک ۹۳۵ ساعت دوره برق صنعتی از فنی حرفه ای دارم و مدرک بین المللی ۶۰۰ ساعت برق صنعتی از پتروشیمی ایران. حدود ۲ سال سابقه کار مرتبط با رشته دارم. مشغول یادگیری زبان آلمانی هستم. با این شرایط چقدر امکان داره که بتونم آلمان کار پیدا کنم؟ ممنون از راهنماییتون

 • Avatar
  samaneh Yavari
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۰۴h, ۱۸ اردیبهشت پاسخ

  Salam
  Man dampezeshk hastam. Phd khodam ra dar large animal az alman gereftam.
  ۱٫ Shoma mitonid kare mortabet ba dampezeshki masalan dar daneshgaha, marakeze tahghighati ya sherkatha baram peyda konid dar alman?
  ۲٫ Dastmozde shoma bedone visa cheghadr mishe hodudan?
  ۳٫ Cheghadr tool mikeshe davatnameye kari baram ersal beshe?
  Montazere emaile shoma hastam.
  S.Yavari

 • Avatar
  داش علی
  ارسال شده در تاریخ ۲۰:۴۵h, ۱۷ فروردین پاسخ

  باسلام
  ببخشیدمن استادکار دربخش نجاری و mdfهستم
  میخواستم ببینم
  ویزای کاری دراین مورد برای کشور آلمان هست؟
  ممنون میشم ازراهنماییتون

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۸:۳۲h, ۱۹ فروردین پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   برای اقدام حتما باید مدرک مرتبط با سابقه کاریتون داشته باشید

 • Avatar
  نجمه
  ارسال شده در تاریخ ۱۱:۳۶h, ۱۵ فروردین پاسخ

  من ۳۴ ساله مهندس مکانیک ۱۰ سال سابقه کار دارم و ایلتس ۶ جنرال. شینگن یک ساله مولتی المان نیز دو بار داشتم و در حال حاضر هم دارم. در خصوص پیدا کردن کار موسسه می تونه کمک کنه؟ قصد ورود و اقامت به المان را دارم ولی استرس پیدا کردن کار مانع رفتنم شده

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۸:۳۹h, ۱۹ فروردین پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   شرایط شما خیلی خوب هستش و شانس این رو دارین که برای کار اقدام کنین و موسسه ما هم می تونه شما رو کمک کنه به این صورت که ما از ایران برای شما کار پیدا می کنیم و ویزای مرتبط با کار هم برای شما اخذ می کنیم . بهتون پیشنهاد می کنیم که اگر تمایل دارین رزومه خودتونو رو یا از طریق تلگرام و یا از طریق ایمیل برای ما ارسال کنین تا کارشناسان به صورت دقیق بررسی کنن .

   هر سوال دیگه ای داشتین بنده در خدمت هستم .
   ممنونم

 • Avatar
  آرمان
  ارسال شده در تاریخ ۰۲:۲۸h, ۰۸ فروردین پاسخ

  سلام
  من ۳۲ سالمه و کارشناس ارشد عمران هستم. اخیرا برای من فرصت شغلی در یک شرکت ساختمانی در شهر برلین پیشنهاد شده است. طبق ادعای شخصی که این کار رو معرفی کرده کلاسهای آموزش زبان آلمانی با هزینه کارفرما و در حین اشتغال در شرکت خواهد بود.

  آیا با توجه به اینکه در حال حاضر من هیچ آشنایی به زبان آلمانی ندارم همچین چیزی ممکنه؟

  سوال بعدی اینکه از من بابت صدور دعوتنامه مبلغ ۷۰ یورو از طرف شخص ایرانی که کار را معرفی کرده اخذ شده. آیا این کار قانونیه؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۸:۴۴h, ۱۹ فروردین پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   شما برای اخذ ویزای کاری از سفارت آلمان ، نیاز به اراده مدرک زبان دارید و بدون مدرک زبان امکان داره نسبت به وبزاتون سخت گرفته بشه ، و اینکه این مبالغ دریافتی صرفا جهت معرفی کار به هیچ عنوان قانونی نیستش و بهتر هست قبل از اقدام حتما بررسی بیشتری بکنین که خدایی نکرده دعوتنامه کاریتون جعلی نباشه

 • Avatar
  roya
  ارسال شده در تاریخ ۲۳:۵۱h, ۲۶ اسفند پاسخ

  سلام من ۳۰ سالم ۸ سال سابقه کار طراحی راه و شهرک دارم لیسانس عمران خوندم، ایلس دارم و آلمانی a1 آیا شانسی برای گرفتن ویزای کار دارم.در ضمن خواهرم با خانواده اونجا زندگی میکنه. در مورد نرافزاری هم که کار میکنم روزانه ایمیل کاری از آلمان دارم بجز یک مورد که تا مرحله آخر رفتم و بخاطر نگرفتن وقت سفارت توی تایم مد نظر اونها ریجکت شدم در بقیه موارد بخاطر زبان آلمانی ریجکت کردن. و داشن مدرک زبان آلمانی برای سفارت چقد همه؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۸:۵۲h, ۱۹ فروردین پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   بله شما شانس دریافت ویزای کاری آلمان رو دارین و خدماتی که موسسه ما در این زمینه ارائه میده این هستش که ما هم کار براتون پیدا می کنیم و هم اینکه ویزای کاری اخذ می کنیم منتهای مراتب حتما باید مدرک B1 داشته باشید .
   بهتون پیشنهاد می کنم برای اینکه شرایطتتون به صورت دقیق بررسی بشه رزومه خودتو رو برای تلگرام یا از طریق ایمیل ارسال کنین تا کارشناسان بررسی کنند

 • Avatar
  سپیده اکبری
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۵۴h, ۲۳ اسفند پاسخ

  سلام
  ممنون میشم راهنماییم کنید
  من ۵ سال کار میکنم حسابداری و ۲ سال حسابرسی بیمه انجام دادم و قصد گرفتن مدرک acca دارم
  ایا میتونم راحت اقامت المان بگیرم البته خواهرم هم در المان زندگی میکند

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۸:۵۹h, ۱۹ فروردین پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   بله شما شانس اقدام هم از طریق کاری و هم از طریق تحصیلی دارین

 • Avatar
  شجاعی
  ارسال شده در تاریخ ۱۳:۰۲h, ۱۶ دی پاسخ

  سلام من سه سوال دارم.
  ۱)آیا میشه برای اخذ ویزای جستجوی کار بجای معرفی حساب بانکی ، فردی رو که در آلمان هست بعنوان ساپورتر معرفی کرد؟
  ۲)داشتن مدرک زبان (چه آلمانی چه انگلیسی) به چه میزای برای اخذ ویزای جستجوی کار اهمیت دارد ؟
  ۳) گفته میشه سفارت حداقل ۵۰ هفته بعد برای مصاحبه وقت میده . آیا این درسته؟ شما اطلاعی دارید ؟

 • Avatar
  شجاعی
  ارسال شده در تاریخ ۲۳:۱۴h, ۱۵ دی پاسخ

  سلام سه سوال دارم.
  ۱) برای اخذ ویزای جستجوی کارمیشه به جای معرفی حساب بانکی ،فردی رو در آلمان معرفی کرد که بعنوان ساپورتر من باشه و دیگه حساب بانکی معرفی نکنم؟
  ۲)مدرک زبان آلمانی اهمیت داره برا ویزای جستجوی کار؟
  ۳) شنیدم که سفارت ۵۰ هفته بعد برای درخواست ویزا نوبت مصاحبه میده آیا صحت داره؟شما اطلاعی دارید؟

  • ParsOverseas Admin
   ParsOverseas Admin
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۴۷h, ۱۹ دی پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما
   در رابطه با سوال اول باید عرض کنم که این مورد امکان پذیر نیست ، شما می بایست حسابی معرفی کنین که مربوط به خودتون باشه و این موردی که شما فرمودین برای افرادی صدق می کنه که مطابق با قوانین ایران تحت تکفل و یا قیمومت هستن و در رابطه با سوال دومتون هم حتما باید مدرک زبان آلمانی داشته باشین در غیر این صورت برای ویزاتون به مشکل می خورین و در رابطه با سوال سومتون هم اینکه ۵۰ روز حتما باید بگذره همچین چیزی صحت نداره و این زمان امکان داره بیشتر بشه و یا کمتر و بسته به هر پرونده ای متفاوت خواهد بود و حتی به بعضی از پرونده ها نیز مصاحبه تعلق نخواهد گرفت ، هر امر دیگه ای داشتین ما در خدمت هستیم .
   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  Jefry vahdst
  ارسال شده در تاریخ ۰۱:۴۶h, ۲۲ آذر پاسخ

  با سلام و عرض ادب..
  اینجانب ۲۷ ساله. مجرد. پیمانکار برق صنعتی و ساختمان هستم و حدود ۱۲ سال بصورت حرفه ای این کار را انجام میدهم..
  بعلت مشکلاتی که داشتم نتوانستم درس بخوانم و مدرک تحصیلی قابل قبولی داشته باشم. زیر دیپلم هستم
  اما ۵ سال است که مدرک شغلی از سازمان فنی و حرفه ای کشور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و گواهینامه مهارت از انجمن صنفی دارم..
  به زبان انگلیسی و آلمانی در سطح ابتدایی مسلط هستم. و درحال یادگیری میباشم..
  آیا امکان درخواست ویزای کار برایم میسر میشود یا خیر..
  ممنون از سایت خوبتان.

  • ParsOverseas Admin
   ParsOverseas Admin
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۱۰h, ۲۸ آذر پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدما شما
   برای دریافت ویزای کاری کشورهای اتحادیه اروپا من جمله آلمان داشتن مدرک آکادمیک حداقل لیسانس الزامی می باشد و رشته تحصیلی شما نیز می بایست با تخصص و سوابق کاری شما مرتبط باشد ، شما میفرمایید که مدرک مدت
   آکادمیک ندارید اما گواهی مرتبط با تخصصتون از سازمان فنی وحرفه ای دارید ، توجه داشته باشید که اینگونه مدارک نیز معتبر می باشد اما زمانی به کار می آید که از نظر که از نظر مدت زمان با مدرک آکادمیک برابری کند ، بنابراین اگر در مدرک شما مدت زمان تحصیل و تعداد ساعات گذرانده شده را برای مثال ۶ ماه درج کرده ، این مدرک برای اقدام برای کاریابی آلمان کارایی نخواهد داشت .
   برای اخذ ویزای کاری کشورهای اتحادیه اروپا من جمله آلمان شما می بایست مدرک زبان بی وان آلمان و یا مدرک زبان انگلیسی آیلتس بالای ۶٫۵ داشته باشید .
   در صورتی که نیاز به اخذ مشاوره بیشتر دارید میتونین با موسسه تماس بگیرین که کارشناسان به صورت کامل راهنماییتون کنن
   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  محمدی
  ارسال شده در تاریخ ۰۰:۱۰h, ۰۸ آذر پاسخ

  با درود
  ببخشید سوالم اضطراریست ممنون میشم اگه زود پاسخ بدین.
  من یه مورد کاری در آلمان بدست اوردم که زبان اصلی کار انگلیسی هست. اکنون برای ویزای کاری المان که میخوام اقدام کنم گفته شده گواهی مبنی بر معلومات زبان المانی و یا انگلیسی لازم است. آیا یک نامه از شرکت مقصد در المان مبنی بر کافی بودن دانش زبانی من کافیست یا حتما باید مدرک ایلتس به سفارت تحویل دهم. و در این صورت حد نصاب نمره ایتلس چقدر خواهد بود. برای پاسخ به این سوال بارها با سفارت تماس گرفته ام که اصلا جواب تماسها داده نمی شود.
  خواهش میکنم مرا یاری نمایید

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۱:۴۹h, ۰۸ آذر پاسخ

   سلام
   بحث مربوط به زبان ، موردی هست که برای هر پرونده از طرف سفارت تصمیم مجزایی گرفته میشه . اینطور نیست که به طور قطع گفته شود که بدون ارائه مدرک زبان ، درخواست ویزای شما رد خواهد شد .
   منتها قطعا بهتر هست که شما بتونید مدارک مورد نیاز سفارت رو ارائه بدید . در غیر اینصورت نشان دادن نامه ای از طرف کارفرما مبنی بر اینکه سطح زبان شمارو بدون ارائه مدرک زبان تایید میکنه ، میتونه بهتون کمک کنه

 • Avatar
  علی باقری
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۲۳h, ۳۰ مهر پاسخ

  سلام من ۲۶ سالمه مدرک مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد با دو سال سابقه کار مرتبط با رشته ام دارم و مدرک ایلتس و تا حدودی هم المانی بلدم.میخواستم از طریق ویزای جستجوی کار المان اقدام کنم.سوال من اینه آیا المان بازار کار خوبی برای رشته من داره؟؟اگه برم اونجا چقدر احتمال اینکه کار پیدا کنم وجود داره؟

  • ParsOverseas Admin
   ParsOverseas Admin
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۰۱h, ۰۲ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما
   کشور آلمان قطب صنعتی اتحادیه اروپا محسوب میشه و با توجه به شرایط و امکاناتی که در حال حاضر به وجود آورده می تونیم بگیم که یکی از بهترین کشورها جهت مهاجرت کاری خواهد بود ، در این راه اکثر افرادی که در رشته های فنی و مهندسی فارغ التحصیل شدن شانس بهتر و بیشتری جهت پیدا کردن کار خواهند داشت ، بنابراین این امکان هم برای شما وجود دارد که از طریق کاری اقدام نمایید منتهای مراتب به شما پیشنهاد می کنم که اول کار پیدا کنین و بعد به کشور مورد نظر وارد شوید ، چون در حال حاضر اصولا افراد بعد از مهاجرت خودشون نمی تونن کار پیدا کنن. موسسه می تونه شما رو در جهت پیدا کردن کار راهنمایی کنه ، هر امر دیگه ای داشتین بنده در خدمت هستم . ممنون از پیامتون

 • Avatar
  محمد
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۰۲h, ۰۴ مهر پاسخ

  با سلام و عرض ادب و تشکر از سایت خوب و به روزتون بنده ۳۳ سال سن دارم در حال حاظر مجرد هستم ولی قصد ازدواج با یک خانم پرستار با ۱۰ سال سابقه کاری رو دارم ، لیسانس عمران دارم با ۶ سال سابقه بیمه ای مرتبط و زبان انگلیسی در حد متوسط میخواستم ببینم جهت بلوکارت آلمان (ویزای کاری دائم آلمان) موسسه شما قدامی انجام میده و چقدر زمان میبره و هزینه که کلا باید پرداخت کنم چقدر هستش و میتونم همسرم رو هم همراه خودم در پروندم درج کنم و ببرم؟؟ با تشکر.

  • ParsOverseas Admin
   ParsOverseas Admin
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۳۴h, ۱۰ مهر پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما
   ممنونم از حسن توجهتون به موسسه و سایت ما
   در رابطه با سوالتون باید عرض کنم که با توجه به رشته و سوابق کاری شما ، هم برای خودتون و هم برای خانم امکان اقدام برای کار در اروپا و اخذ بلوکارت وجود خواهد داشت ، منتهای مراتب به شما پیشنهاد می کنم برای اینکه شرایط شما دقیق تر توسط کارشناس ما بررسی شود زحمت بکشید رزومه خودتون رو به آدرس ایمیل موسسه ارسال نمایید تا به صورت رایگان بررسی گردد و پاسخ قطعی و دقیق برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد .
   ممنونم

 • Avatar
  احسان عباسي
  ارسال شده در تاریخ ۱۰:۴۷h, ۰۴ مهر پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اینجانب دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق قدرت از دانشگاه سراسری هستم و مسلط به زبان های المانی و انگلیسی می باشم (بدون مدرک زبان ) مسلط به نمرم افزار های اتوکد الکتریکال و EPLAN هستم و با تابلو برق بستن و سیم پیچی الکتروموتور ها و سایر نرم افزار ها مانند power simulation , proteus, simatic plc , office , … اشنایی زیادی دارم اما سابقه ی کاری در ایران ندارم سوالم از جنابعالی این است که ایا با توجه به اینکه ۲۵ سال سن دارم امکان اخذ ویزای جستجوی کار برای اینجانب وجود دارد یا خیر ؟

  • ParsOverseas Admin
   ParsOverseas Admin
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۳۷h, ۱۰ مهر پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما
   شرایط شما بسیار خوب می باشد اما توجه کنین که برای کار در اتحادیه اروپا حتما باید سابقه کار داشته باشید . در رابطه با ویزای جست و جوی کار هم خدمتتون عرض کنم که این ویزا ۶ ماه اعتبار دارد و به شما اجازه می دهد تا ۶ ماه وارد کشور مقصد شده و در آنجا دنبال کار باشید که اگر کار مرتبط با رشته تحصیلی برای شما پیدا نشود می بایست به کشور خودتون برگردین ،
   ممنونم

 • Avatar
  سعید
  ارسال شده در تاریخ ۰۸:۵۸h, ۰۹ تیر پاسخ

  سلام. من ۲۸ سالم هست مهندس الکترونیک هستم و یک سال سابقه کار دارم و تا حدودی به زبان آلمانی تسلط دارم. آیا امکان مهاجرت و پیدا کردن کار در آلمان برای من هست یا نه ؟  و اینکه برای گرفتن ویزای کار آلمان حداقل چقدر باید پول در حساب بانکی داشته باشیم؟ و اینکه شما میتوانید برای ما توی آلمان کار پیدا کنید؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۵۰h, ۱۰ تیر پاسخ

   سلام
   امکان کاریابی در آلمان توسط موسسه وجود دارد
   منتها در نظر داشته باشید که برای اینکه نیاز هست که با کارفرما مصاحبه داشته باشید و در واقع تایید نهایی توسط کارفرما صورت خواهد گرفت ، داشتن مدرک زبان آلمان و همچنین به روز بودن دانش شما در زمینه فعالیت شغلی که دارید بسیار مهم هست.
   حدود مبلغی که در حساب بانکی شما لازم هست که باشه ، حداقل ۱۰ هزار یورو هست

 • Avatar
  مجید جعفری
  ارسال شده در تاریخ ۲۲:۴۳h, ۱۱ خرداد پاسخ

  با سلام
  اینجانب فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه معتبر و ۲۰سال سابقه کار در صنایع نفت وگاز در شرکت معتبر کشور ودارای ۶ سال سابقه مدیریت در آن شرکت وکاملا مسلط به نرم افزارهای تخصصی رشته خود می باشم ضمن اینکه سن اینجانب ۴۵ سال می باشد ومتاهل ودارای یک فرزند می باشم آیا می توانم از طریق ویزای کاری اقدام کنم ؟ با تشکر

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۰:۰۹h, ۱۳ خرداد پاسخ

   سلام
   شرایطی که فرمودید برای ویزای کار مناسب هستند ، منتها در مورد دانش زبان نفرمودید ،اینکه به زبان انگلیسی و یا آلمانی مسلط هستید و یا مدرک زبان هم دارید.در مورد ویزاهای کار ، ابتدای امر لازم هست رزومه شما که ترجیحا انگلیسی باشه ، بررسی شود و پس از آن جواب دقیق تری خدمتتون ارائه بشه. میتونید رزومه خودتون رو از طریق آدرس تلگرام @parsoverseas1 و یا ایمیل info@parsoverseas.com ارسال بفرمایید

 • Avatar
  بهرام
  ارسال شده در تاریخ ۱۳:۴۰h, ۰۹ خرداد پاسخ

  سلام،
  من در برلین دانشجوی MBA هستم از طرفی هم دارای فوق لیسانس برق-الکترونیک با سابقه کار طولانی بخصوص در ابزار دقیق و صنایع نفت و گاز هستم، متاسفانه دانش زبان المانی ام در حال حاضر خوب نیست
  تقریبا دو ماهی است که مجدانه به دنبال کار در برلین یا هر مکان دیگری در المان هستم، ایا شما میتوانید در کاریابی به بنده کمک کنید؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۳۴h, ۰۹ خرداد پاسخ

   سلام
   لطف بفرمایید رزومه خودتون رو که حتما به زبان انگلیسی باشه ، به آدرس info@parsoverseas.com ارسال بفرمایید.
   پس از بررسی کامل رزومه شما و در صورت امکان برای کاریابی در آلمان ، خدمت شما تماس گرفته خواهد شد

 • Avatar
  Senator
  ارسال شده در تاریخ ۱۸:۲۲h, ۰۸ خرداد پاسخ

  میخواستم بدونم هزینه موسسه جهت دریافت ویزا کار المان چقدر نی باشد؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۰۷h, ۰۹ خرداد پاسخ

   سلام
   در صورتی که کاریابی به صورت مستقیم صورت بگیره ، هزینه ای که دریافت میشه معمولا معادل یک ماه حقوق شخص هست.

 • Avatar
  حسن ذوقی
  ارسال شده در تاریخ ۲۰:۲۹h, ۲۷ اردیبهشت پاسخ

  بلوکارت رو که شما نمیتونید بگیرید بلوکارت درصورتیه که شخص قرارداد کاری امضا شده داشته باشه.!!!!

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۰:۳۸h, ۲۸ اردیبهشت پاسخ

   سلام
   دوست عزیز بنده کامنت شما رو کمی اصلاح کردم و منتشر میکنم ،
   به این علت که امکان طرح سوال مشابه حضرتعالی برای عزیزان دیگر هم پیش خواهد آمد
   امکان صدور هیچ کدام از ویزا ها دست ما نیست و ما فقط مراحل قانونی اخذ ویزا رو خدمت شما مشاوره میدیم و یا این امکان رو فراهم میکنیم که تشریف ببرید و ویزای مورد نظرتون رو بگیرید.
   و اما پاسخ سوال شما دوست گرامی ،
   بله کاملا درست هست که بلوکارت زمانی قابلیت صدور خواهد داشت که شما دعوتنامه از ظرف کارفرما داشته باشید و در این اثنا قرارداددی رو هم امضا فرموده باشید.
   موسسات بسیاری هستند در قالب موسسات کاریابی هم در داخل و هم در خارج از کشور ، در ازای دریافت هزینه به شما کار پیشنهاد میکنند
   البته این پیشنهاد کار در صورتی هست که شما رزومه کاری که ارائه میفرمایید معتبر باشه و تجربه کاری در زمینه شغل مورد تقاضا نیز داشته باشید.
   موسسه ما با همکاری موسسات تحت نظارت وزارت کار ، و موسسات مجاز خارج از کشور که این امکان براشون وجود داره که جذب نیروی کار بکنند ، میتونیم رزومه کاری متقاضیان اخذ ویزای کار رو دریافت کنیم و در ادامه مسیر و در صورت پذیرش شخص کارجو، مشاوره لازم رو خدمشون ارائه بدیم
   طرح سوال : آیا ویزای جستجوی کار هم امکان کار کردم در اروپا رو به ما میده ؟ و آیا ویزای جستجوی کار هم همان بلوکارت هست؟
   جواب : خیر ، شما با ویزای جستجوی کار صرفا میتونید ظرف زمان محدودی در کشور مقصد و یا کشورهای عضو در اتحادیه اروپا باشید و به دنبال کار بگردید ، درصورتیکه دعوتنامه کاری دریافت نمودید ، میتونید مجدد درخواست ویزای کار نمایید

   پس من به شما مخاطب محترم و همچنین سایر دوستان توصیه میکنم ، مطالب مربوط به مهاجرت رو با دقت لازم مطالعه بفرمایید ، چرا که تمامی مباحث حقوقی ، من جمله حقوق داخلی و یا حقوق بین الملل ، نکات ریز و کلیدی داره که حتی با جابجایی کوچک و یا درک نا درست ، میتونه کامل از مسیر صحیح خارج بشه

 • Avatar
  محمد علی شمس
  ارسال شده در تاریخ ۰۹:۱۳h, ۲۶ اردیبهشت پاسخ

  با عرض سلام
  هزینه جهت گرفتن ویزای جستجوی کار از موسسه شما چقدر است ؟
  و چه زمانی باید پرداخت بشه ؟

 • Avatar
  سایه رضایی
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۴۹h, ۲۵ اسفند پاسخ

  سلام من قبلا با موسسه شما تماس گرفته بودم اما برای ویزای کار کانادا ، شما گفتین که ویزای کار کانادا به صورت تضمینی انجام می دین ، خواستم بدونم آیا ویزای کار آلمان هم تضمینی انجام میدین ؟ پروسه اخذ ویزای کار آلمان چقدر طول می کشه ؟ ممنونم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۲۵h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   تضمین موسسه ما برا مهاجرت به کانادا و مهاجرت به اروپا با توجه به شرایط هر کیس هستش. اما در کل این تضمین برای ویزای اقامت آلمان هم وجود داره.
   ویزای کار آلمان رو شما میتونید به صورت ویزای جستجوی کار دریافت کنید و در آلمان و یا در تمام حوزه اتحادیه اروپا به دنبال کار بگردید و در نهایت اقامت اروپا رو دریافت کنید .
   پروسه زمانی لازم برای اخذ ویزای کار اروپا و یا ویزای کار آلمان ، ۹ ما هستش.

 • Avatar
  ع کشاورزی
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۴۷h, ۲۵ اسفند پاسخ

  سلام شما کار هم از اینجا پیدا می کنین برای ما ؟ من لیسانس عمران دارم و ۶سال هم سابقه کار در شرکت ساختمانی دارم و بیمه هم هستم ، اما مدرک زبان ندارم ، برای ویزای کار آلمان نیاز به مدرک زبان آلمانی هستش ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۲۸h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   کاریابی از خارج از کشور مورد نظر شما کار زیاد راحتی نیست ، چرا که کار مربوط به تخصص شما ۳ ماه در کشور مد نظر شما و ۳ ماه در اتحادیه اروپا باید آگهی بشه و اگر کسی این کار رو نگرفت شما میتونید برای ویزای کار اقدام کنید .
   بهترین راه این هست که شما با ویزای جستجوی کار تشریف ببرید و مستقیم کار رو در آلمان و یا هریک از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا پیدا کنید و در نهایت ویزای کار خودتون رو به بلوکارت یا ویزای کار اروپا و در نهایت اقامت اروپا تبدیل بفرمایید.

 • Avatar
  محمدرضا علیزاده
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۴۶h, ۲۵ اسفند پاسخ

  عذر می خوام ویزای کار آلمان که شما می گیرین چند وقته هستش ؟ اگر در آلمان کار پیدا نکنیم اما مثلا در ایتالیا کار پیدا کنیم باید برگردیم ؟ یا این ویزا شامل پیدا کردن کار در تمام اتحادیه اروپا می شه ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۳۷h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   ویزای کار اروپا به دو صورت هست . اینکه شما مستقیم درخواست کار داشته باشید و با ویزای بلوکارت یا ویزای کار اروپا وارد شید که پروسه پر ریسک و زمانبری هستش.
   یا اینکه با ویزای جستجوی کار آلمان وارد بشید و در آلمان یا هرجای اروپا که کار پیدا کردید برای تبدیل ویزای خودتون به ویزای کار اروپا یا بلوکارت اقدام کنید .
   اخذ این ویزا زمان کمتری نیاز داره و نزدیک ۹ ماه هستش

 • Avatar
  سید مرتضی فاطمی
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۴۴h, ۲۵ اسفند پاسخ

  سلام برای ویزای کار آلمان حتما باید مدرک تحصیلی لیسانس به بالا داشته باشیم ؟
  من ۲۸ سالمه و دیپلم دارم اما ۷ سال سابقه کار جوشکاری دارم با بیمه اما مدرکی در این زمینه ندارم ، می شه لطفا منو راهنمایی کنین

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۴۲h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   برای ویزای کار آلمان در صورتی که درخواست کار از اونجا داشته باشید و سوپروایز شما شرایطتتون رو قبول کنه ، نیاز به مدرک آکادمیک مرتبط با رشتتون نیست.
   اما اگر بخواید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید داشتن مدرک آکادمیک و حداقل لیسانس الزامی هستش.

 • Avatar
  زهرا کامرانفر
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۴۳h, ۲۵ اسفند پاسخ

  ببخشید اگر ویزای کار آلمان بگیریم می تونیم بریم یه کشور دیگه کار کنیم ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۴۸h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   برای ویزای کار آلمان یا بلوکارت ، شما فقط میتونید در کشوری که ویزا از اونجا برای شما صادر شده کار کنید ، اما اگر با ویزای جستجوی کار آلمان وارد بشید ، میتونید در همه جای اتحادیه اروپا به دنبال کار بگردید.

 • Avatar
  آریا رضایی پور
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۴۲h, ۲۵ اسفند پاسخ

  سلام

  من همسرم در فرانسه هستن و ویزای تحصیلی فرانسه گرفتن و دارن تحصیل می کنن ، من میخوام ویزای کار فرانسه بگیرم و از این طریق کار همسرم باشم و کار هم بکنم ، اما تحقیقاتی که کردم گویا کشور فرانسه ویزای کار نمی ده ، خواستم بدونم امکانش برای شما هستش که برای ویزای کار آلمان بگبرین ؟ که من برم و اونجا کار پیدا کنم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۵۳h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   ویزای کار یا بلوکارت از هر کشوری که صادر بشه ، شما باید در همون کشور به ادامه کار بپردازید.
   این امکام وجود داره که شما با ویزای جستجوی کار آلمان وارد بشید و نهایت در فرانسه به دنبال کار بگردید.

 • Avatar
  شايگان . م
  ارسال شده در تاریخ ۱۱:۳۵h, ۲۴ اسفند پاسخ

  شما برای اقامت آلمان از طریق ویزاى کار، کار هم پیشنهاد میکنید؟ من تحصص خیلی زیادی در زمینه آرایشگری دارم مدرک بین المللی ارایشگری هم دارم، میخوام یرای اقامت اروپا یا اقامت آلمان اقدام کنم با خونوادم بریم اونجا

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۰۲h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   برای مهاجرت به اروپا از طریق ویزای کار ، شما باید پیشنهاد کار از کشور مورد نظر داشته باشید .
   بهتر هست که شما با ویزای جستجوی کار آلمان اقدام بفرمایید و مستقیم در اونجا کار رو پیدا کنید.
   پس از کار در آلمان یا کار در اروپا میتونید اقامت اروپا رو دریافت کنید

 • Avatar
  میلاد
  ارسال شده در تاریخ ۱۷:۱۴h, ۲۳ اسفند پاسخ

  سلام،ممنون بابت مطالبتون
  من ۲۷سالمه،خدمت سربازی رفتم و لیسانس IT گرایش شبکه دارم
  آیا مدارک تخصصی سیسکو میتونه به عنوان مکمل مدرک دانشگاهی شانس گرفتن بلوکارت و پیدا کردن کارو افزایش بده؟ با توجه به این تخصص که جز مشاغل مورد نیازه.
  یا صرفا فقط مدرک دانشگاهی مهمه؟
  علاقه ای به مهاجرت تحصیلی ندارم
  ممنون میشم جواب بدید

 • Avatar
  سيف اللهي
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۳۶h, ۲۲ اسفند پاسخ

  سلام برای ویزای کار اروپا یه سوال دارم از خدمتتون
  بلوکارت فقط برای آلمان هست یا برای اتریش هم اعتبار داره؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۴۴h, ۲۲ اسفند پاسخ

   سلام
   بلوکارت در واقع ویزای کار برای اتحادیه اروپا هستش.
   و اجازه کار و جستجوی کار در اتحادیه اروپا رو به شما میده

 • Avatar
  اصغر زاده
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۰۶h, ۲۲ اسفند پاسخ

  سلام یه سوال داشتم برای مهاجرت به اتریش
  من با ویزای کار اتریش میتونم به راحتی برم اونجا و اقامت بگیرم؟ در زمینه آشپزی بسیار تبحر دارم و خودم هم اینجا رستوران دارم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۰۵h, ۲۲ اسفند پاسخ

   سلام
   برای مهاجرت به اتریش از طریق ویزای کار راه سختی رو در پیش خواهید داشت . چرا که ابتدا کار مورد نظر شما برای متقاضیان کار در اتریش و اتحادیه اروپا باید آگهی بشه /
   بهتر هست که از طریق ویزای تحصیلی اتریش تشریف ببرید و بعد برای ویزای کار اتریش اقدام کنید و یا با ویزای جستجوی کار اروپا وارد بشید و سپس برای ویزای کار اتریش اقدام کنید

 • Avatar
  آریا رضایی
  ارسال شده در تاریخ ۱۶:۰۱h, ۱۸ اسفند پاسخ

  سلام من به موسسه ای مراجعه کردم به من گفتن می تونن ویزای کار کشور آلمان رو برای من بگیرن اما ۱۰ هزار یورو از من می گیرن ! خواستم بدونم آیا همچین چیزی امکان پذیره ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۴۶h, ۲۱ اسفند پاسخ

   سلام
   گرفتن ویزای کار آلمان در واقعیت امر کار راحتی نیست. چرا که کار شما در اداره کاریابی باید بررسی بشه و اگر شخصی در آلمان و اتحادیه اروپا با تخصص مشابه شما وجود نداشت، سپس شما رو برای کار بپذیرن.
   مگر اینکه شما برای مهاجرت به آلما ویزای جستجوی کار بگیرید و از این طریق وارد آلمان بشید و به دنبال کار بگردید ، که با این حال مبلغی که به شما گفتن زیاد هستش!

 • Avatar
  س گیوه چی
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۵۹h, ۱۸ اسفند پاسخ

  سلام ببخشید این بلو کارت که می گن آیا شما هم کار می کنین ؟ و شرایط خاصی باید داشته باشه ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۵۵h, ۲۱ اسفند پاسخ

   سلام
   بلو کارت در واقع اجازه کار در اتحادیه اروپا هست. بله با بررسی کیس شما هم میشه بهتون اطلاع بدیم که از طریق ویزای کار میتونیم براتون اقدام کنیم یا خیر.
   شرایط مورد نیاز برای مهاجرت از طریق ویزای کار ، داشتن مدرک تحصیلی از دانشگاه های دولتی و آزاد معتبر هستش که با رشته تخصصی شما مرتبط باشه.
   و در نهایت آشنایی به زبان که بتونید از این طریق دنبال کار بگردید

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

20 + 18 =

پشتیبانی آنلاین
ارسال