موبایل

09120760161

تلفن ثابت

02188739417

 • fa
 • en

مهاجرت کانادا

اخذ ویزای توریستی کانادا با شرایط ویژه

ویزای کانادا، ویزای توریستی، مشاوره ویزا، ویزای مولتی کانادا و وکیل مهاجرت کانادا

کانادا به دلیل جاذبه و شرایط ویژه ای که دارد همه ساله مورد بازدید افراد بسیاری از طریق ویزای توریستی قرار می گیرد و برای اخذ ویزای توریستی کانادا (که در حال حاضر با توجه به شرایطی که برای آن در نظر گرفته شده است اخذ آن  اندکی نسبت به قبل دشوار تر شده است ) به ۲ حالت می توان اقدام کرد :

 

۱) افرادی که دعوت نامه از اقوام درجه ۱ شامل پدر ، مادر ، خواهر و یا برادر خود دارند : توجه داشته باشید که دعوت نامه ارسالی از سوی افراد فوق زمانی مورد قبول سفارت واقع می گردد که آنها شهروند کشور کانادا بوده و برای اثبات این موضوع نیز مدارک لازم را ارائه کرده باشند، بنابراین برای اخذ ویزای توریستی کانادا دعوت نامه ارسالی از سوی افرادی که صرفا از طریق ویزای تحصیلی و یا ویزای سرمایه گذاری و یا انواع دیگر ویزا وارد کشور کانادا شده اند مورد قبول واقع نمی گردد و این مهم، امری است که متقاضیان بسیاری به دلیل عدم آگاهی از این شرایط ، بعد از ورود به سفارت متوجه این موضوع شده و در نهایت با تقاضای اخذ ویزای آنها موافقت نمی شود و با یک بار رد تقاضای اخذ ویزا ، تقاضای مجدد آن و امکان اخذ ویزا در دفعات بعدی با مشکلات زیادی مواجه خواهد شد و شانس دریافت ویزای توریستی کشور کانادا را کمتر خواهد کرد. ( موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای اخذ ویزای کانادا ، اقامت کانادا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم کانادا ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به امریکا ، ویزای اروپا و اقامت دائم اروپا را به شما نشان خواهد داد. )

البته لازم به ذکر است که می توانید حتی اگر طی چند مرتبه نیز با تقاضای اخذ ویزا شما برای ورود به کشور کانادا موافقت نشده است ، از مشاوره وکلای ما در موسسه حقوقی عدالت پارس استفاده کرده و در نهایت با استفاده از راه حل های ارائه شده توسط آنها با صرف کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ، به هدف خود دست یابید (موسسه حقوقی عدالت پارس با استفاده از مهارت و دانشی که در این زمینه دارد در کوتاه ترین زمان ممکن ، امکان اخذ ویزای توریستی کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای اروپا ، اقامت اروپا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا  را برای شما و خانواده تان فراهم می آورد)

 

۲) افرادی که فاقد دعوت نامه های ذکر شده در فوق می باشند : اصولا اخذ ویزای توریستی کشور کانادا از طریق دعوت نامه میسر می شود و البته منظور از ذکر این عبارت آن است که افرادی که دارای دعوت نامه از اقوام درجه ۱ خود هستند و مابقی مدارک و شرایط قانونی را نیز برای اخذ ویزای توریستی کانادا دارا می باشند ، تقریبا موافقت با درخواست ایشان برای اخذ ویزای توریستی حتمی است و اما برای افرادی که این شرایط را ندارند نمی توان گفت که هیچ شانسی برای اخذ ویزای توریستی کانادا برای آنها وجود ندارد بلکه همواره راه های قانونی دیگری همچون اخذ دعوت نامه از سمینار ها و دانشگاه ها و مراکزمعتبر و … وجود دارد که شرایط را به نحوی برای این افراد آسان کرده است. ( موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، ویزای کانادا ، ویزای اروپا و اقامت دائم را به شما نشان خواهد داد.)

منتهی مراتب آنچه اهمیت دارد ذکر این موضوع است که دعوت نامه های اخذ شده از این مراکز می بایست مطابق با واقع باشد به نحوی که با شرایط سنی ، تحصیلی ، کاری و … فرد متقاضی همسان باشد، در غیر این صورت ریسک زیادی برای اخذ ویزای توریستی  کانادا وجود خواهد داشت . موسسه حقوقی عدالت پارس شرایطی را فراهم کرده است تا با بهره گیری از دانش حقوقی و قوانین مربوط به مهاجرت و اخذ ویزای هر کشور از جمله ویزای کانادا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت کانادا ، ویزای اروپا ، اقامت اروپا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا ، مهاجرت به اروپا و مهاجرت به کانادا ، بتوانید راه درست را انتخاب کرده و به هدف خود نزدیک تر شوید.

شرایط و مدارک برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا

برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا می بایست مدارکی را از جمله نامه بانکی ، سند ملکی و گواهی اشتغال به کار و … فراهم آورید تا اخذ این نوع ویزا برای شما با ریسک مواجه نشود.

البته لازم به ذکر است اخذ ویزا را نمی توان به هیچ عنوان %۱۰۰ تضمین کرد حتی اگر مدارک شما به صورت کامل به سفارت ارائه شده باشد؛ همیشه %۱ احتمال ریسک برای ویزا وجود خواهد داشت و آن به دلیل شرایط سیاسی ، اقتصادی و …. مربوط به هر کشور می باشد و تنها تضمینی که در این راه وجود دارد آن است که موسسه و یا شخص اقدام کننده تمام تلاش خود را در این مسیر انجام دهد و اگر با تقاضای ویزای شما موافقت نشد بدون دریافت هزینه اضافی نواقص پرونده را برطرف کرده و مجدد اقدام نماید. ( موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین و مطمئن ترین راه برای اخذ ویزای کانادا ، ویزای اروپا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به اروپا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا را به شما نشان خواهد داد.)

البته مدارک فوق نیز بسته به شرایط هر فرد و یا هر خانواده می بایست به گونه ای ارائه گردد تا جای هیچ گونه ابهام و یا سوالی برای افسر ویزا بر جای نگذارد .موسسه حقوقی عدالت پارس مشاوره ویزا توریستی کانادا و راهنمایی های لازم را در این زمینه (با توجه به شرایط هر متقاضی) به صورت تضمینی انجام خواهد داد و صرفا کافیست به ما اطمینان کرده و از مشاوره ما بهره مند شوید . (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای توریستی کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، ویزای کانادا ، مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به اروپا ، اقامت اروپا ، اقامت دائم اروپا ، ویزای اروپا را به شما نشان خواهد داد)

 

همچنین توجه داشته باشید که مدت اعتبار ویزای توریستی کانادا با توجه به مدارک و شرایط درخواستی ممکن است متفاوت باشد و نوع آن نیز از نوع ویزای مولتی می باشد؛ بدبن معنی که افراد، محدودیت برای ورود و خروج از آن کشور را ندارند و تنها برای مثال اگر ویزای ۱ ساله به آنها تعلق گرفت می توانند ۶ ماه در سال در کشور کانادا باشند و در این ۶ ماه نیز برخلاف ویزای سینگل محدودیتی برای ورود و خروج نخواهند داشت . (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای اخذ ویزای توریستی کانادا ، اقامت کانادا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم کانادا ، مهاجرت به اروپا ، اقامت اروپا ، اقامت دائم اروپا ، ویزای کانادا ، ویزای اروپا را به شما نشان خواهد داد)

 

نکته دیگری که ذکر آن بدون فایده نیست آن است، افرادی که از طریق ویزای توریستی وارد کشور کانادا می شوند ، چنانچه از دانشگاه های کانادا پذیرش تحصیلی اخذ نمایند و یا کار رسمی پیدا کنند می توانند از طریق اداره مهاجرت کانادا و در خود کشور کانادا ، ویزای توریستی خود را به ویزای تحصیلی و یا ویزای کاری تبدیل نمایند و برای تبدیل ویزای توریستی خود به وبزای تحصیلی و یا کاری و …. نیازی به بازگشت به کشور خود و یا کشور ثالث ندارند و این مورد یکی دیگر از مزایای ویزای توریستی کانادا می باشد . (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای توریستی کانادا ، اقامت دائم کانادا ، ویزای کانادا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا و ویزای اروپا را به شما نشان خواهد داد)

 

نکته مهم دیگر آن است که برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا به متقاضیان توصیه می گردد حتما از قبل ویزای شینگن داشته باشند زیرا وجود این نوع ویزا ریسک اقدام برای اخذ ویزای توریستی را پایین می آورد و چنانچه شما موفق به دریافت ویزای شینگن نشده اید و یا درخواست اخذ ویزای شما با رد مواجه شده است می توانید از طریق مشاوره با ما از شرایط درخواست مجدد این نوع ویزا و اخذ تضمینی آن مطلع شوید و لازم به ذکر است که موسسه حقوقی عدالت پارس شرایط کاملا ویژه ای را برای اخذ ویزای شینگن و پس از آن اخذ ویزای توریستی کشور کانادا در نظر گرفته است فقط کافیست با ما تماس حاصل نمایید تا از شرایط آن مطلع شوید . (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، مهاجرت به اروپا ، ویزای اروپا ، اقامت اروپا ، اقامت دائم اروپا را به شما نشان خواهد داد)

 

[تعداد: 106    میانگین: 2.8/5]

50 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید
  من و شوهرم همه مدارک ویزا توریستی رو داریم
  ولی من ٢١ سالمه شوهرم ٢۶ امکان داره بخاطر سنمون ویزا نشیم؟؟
  امکان داره یکی ویزا شه یکی نه؟؟
  لطفا جواب بدین ب من

  1. با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   بله این امکان وجود دارد منتهای مراتب باز هم شرایط شما باید به صورت دقیق برای اخذ ویزای توریستی بررسی شود . در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید .

   ممنون از پیامتون

 2. سلام
  من ٣١ساله و مجرد هستم
  برای ویزای مولتی کانادا با مدارک زیر چقدر شانس دارم؟
  سند ملکی یک واحد اپارتمان
  گواهی کار از شرکت و فیش حقوقی و قرار داد به صورت پاره وقت
  تمکن مالی ۵٠ملیون تومان ثابت و گردش حساب ماهی سه تا پنج ملیون
  دعوتنامه برادر و ساپورت مالیش
  نامه اشتغال به کار هیات علمی و فیش حقوقی و حکم کارگزینی از دانشگاه
  همرو دارم فقط بیمه برام نمیشه ایا با این مدارک صرفا بخاطر مجرد بودن یا بیمه نداشتن ریجکت میشم؟

  1. با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   برای اقدام اخذ ویزای مالتی پل ۵ ساله کشور کانادا شرایط خوبی دارید منتهای مراتب باز هم شرایط کامل شما باید توسط وکیل بررسی دقیق تر شود .

   ممنون از پیامتون

 3. سلام میخواستم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم . من یک شرکت صادرات و واردات مواد غذایی ، اجاره نامه آپارتمان و اجاره نامه فروشگاه در کوالالامپور مالزی و استطاعت مالی و سند ملک هم در ایران دارم . ولی نه دعوتنامه و نه ویزای شینگن دارم. دارای یک فرزند دختر زیر ۱۸ ساله هستم و میخواهم فقط ویزای توریستی خودم و همسرم رو بگیرم . بنظر شما چقدر احتمال موفقیت دارم.

  1. با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   با توجه به شرایط حتما به شما توصیه می کنیم قبل از اقدام برای اخذ ویزای توریستی کانادا ، سفر به محدوده شینگن داشته باشید در غیر این صورت اخذ ویزا برای شما دشوار خواهد شد . در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می تونین با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید .

   ممنون از پیامتون

 4. سلام. لطف میکنید بفرمایید که اگر در حال حاضر شاغل نباشیم ولی تمکن مالی خوبی داشته باشیم مثل داشتن چندین سند ملکی ، و حساب سپرده بلند مدت ، و داشتن درآمد از طریق اجاره ملک امکان درخواست ویزای مالتیپل کانادا هست؟ من خانمی ۳۴ ساله هستم و در ضمن مجرد. فکر میکنید بتونم اقدام کنم برای ویزای توریستی مالتیپل؟

  1. سلام
   قطعا که داشتن سرمایه و املاک در ایران می تونه به گرفتن ویزا کمک کنه ولیکن شرایط دیگه ای هم باید داشته باشید مثلا اگر شاغل باشین و نامه کاری نشون بدین خیلی مفید هست برای گرفتن ویزای ۵ ساله کانادا و همچنین می بایست حتما سفر شینگن در ۵ سال گذشته داشته باشین و اگر هم دعوتنامه چه از اقوام درجه یکتون و چه دعوتنامه تجاری می تونه به کیستون کمک کنه ، در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره داشته باشید می تونین با موسسه تماس بگیرین
   ممنون از پیامتون

 5. سلام وقت بخیر . میشه ویزای توریستی ۵ ساله گرفت بعد که وارد خاک کانادا شدیم یک جا کار پیدا کنیم و بعد کارفرما برای ما دعوت به کار بزنه تا بشه تبدیل کرد به ویزای کاری؟

 6. سلام من ۳۱سالم هست لیسانس برق و ۵۰تا سرملیه نقدی دارم و در حال حاضر کار اصلیم نصب سیستم های امنیتی هست(دوربین دزدگیر .شیشه های اتوماتیک و …،..) زبان فرانسوی رو بلدم چه راهی برای من پیشنهاد میکنید برای اقامت دایم در کانادا

  1. با سلام و وقت بخیر خدمت شما
   شرایط شما برای اقدام جهت اسکیل ورکر کانادا زیاد مناسب نیستش ، بهتون پیشنهاد می کنم از طریق تحصیلی اقدام کنین و هم زمان با تحصیل کار هم انجام بدین

 7. سلام وخسته نباشید من وهمسر وفرزندم ٣ ساله هستن ویزا أمریکا رو امسال گرفتیم بهار تفتیک و برگشتیم من و همسر م ٣تا ویزا شینگن هم داریمً اقدام چقدر شانس گرفتن ویزا کانادا رو داریمً

  1. با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   برای کدوم یک از تایپ های ویزا مد نظر دارین اقدام کنیم ؟
   به این خاطر که هر کدام از تایپ های ویزا شرایط مختص به خودشون رو دارن

 8. با عرض سلام میخواستم بدونم اگه کسی دعوت نامه ندااشته باشه میتونه برای ویزای مولتی کانادا اقدام کنه ؟

 9. با سلام و خسته نباشید این امکان وجود داره که ویزای توریستی رو در داخل کانادا به ویزای کار تبدیل و سپس درخواست اقامت دایم تبدیل کرد ؟ اگر بستگانی در اونجا باشه که حمایت مالی و مسکن و … رو انجام بدن میشه با همسرم برای رفتن اقدام کنم یا اول باید خودم برم ؟؟؟

  1. با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیر

   بله این امکان برای شما وجود خواهد داشت ، منتهای مراتب بیشتر از حمایت مالی بستگانتون ، شرایط مالی خودتون برای اقامت گرفتن مهم خواهد بود که می بایست فاکتور های لازم برای دریافت اقامت در پرونده شما موجود باشد .
   ممنون از پیامتون

 10. بنده ۳۰ساله هستم و مطلقه دارای مدرک فنی حرفه ای آرایشگری بدون مدرک تحصیلی.آیاشرایط من برای پناهندگی کانادا قابل قبول است؟و اینکه در ایران اقدام کنم یا در کشور کانادا درخواست پناهندگی بدهم؟

 11. سلام وقت بخیر.بنده مطلقه هستم و ۳۰ساله و سرپرست قانونی فرزندم.آیا با مدرک فنی حرفه ای آرایشگری میتوانم برای پناهندگی عضو گروه های خاص جنسیتی اقدام کنم

  1. با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز

   متاسفانه موسسه در رابطه با پناهندگی و شرایط آن خدماتی ارائه نخواهد داد .

 12. سلام آیا میشود از طریق ویزا توریستی وارد کانادا شد و حدود ۱ هفته از یه شرکت اجازه کار بگیرم و آن ویزا توریستی را تبدیل به ویزا کار کنم. جواب از طریق Gmail

  1. سلام
   این امکان وجود داره که ویزای توریستی تبدیل به ویزای دیگری شود.
   منتها ویزای توریستی به تنهایی و خود به خود به اقامت تبدیل نخواهد شد

 13. سلام وقت شما بخیر
  من با ویزای توریستی به تورنتو اومدم و میخوام وبزام رو به ویزای کاری تغییر بدم که بتونم اقامت بگیرم شما در این زمینه میتونید کمکی بکنید؟

  1. سلام
   شما میتونید از طریق شماره های دفتر کانادا که در صقحه تماس با ما موجود هست ، اطلاعات کامل در این زمینه رو دریافت بفرمایید

 14. سلام من نامه پذیرش از یک کنفرانس علمی در کانادا دارم .اگه برای اخذ ویزا به سفارت کانادا در انکارا مراجعه کنم و ویزای توریستی تقاضا کنم آیا این ویزا فقط در زمان برگزاری کنفرانس اعتبار دارد؟ در صورتیکه ویزای من بعد از زمان کتفرانس بدستم برسد میتوان در زمان دیگری از آن استفاده کرد؟

 15. سلام میخاستم بدونم حداقل مبلغه سرمایه گذاری در کانادا چقدر هستش و حتما باید اونجا شغل ایجاد کنیم یا پولمون تو بانک باشه اقامت میدن ؟

  1. سلام
   سرمایه گذاری در کانادا تحت عنوان سرمایه گذاری بدون تعهد ، برای استان کبک امکان پذیر است ، که مبلغ پول به حساب دولت واریز میگردد.
   اما در سرمایه گذاری با تعهد که در سایر استان های کانادا امکان پذیر است ، لازم هست که کسب و کاری از سمت شما راه اندازی شود

 16. اگر من از طریق برادرم که شهروند ونکوور است دعوتنامه دریافت کنم ۱-میتونم به اتفاق همسر و دوفرزندم برم؟؟؟
  ۲- بعداز تبدیل ویزای توریستی به کار میتونم بعدازچندوقت کار، اقامت دائم خود و خانواده ام رو بگیرم؟؟؟
  ۳-چون قصد دارم فرزندانم اونجا ثبت نام بشن و درس بخونن ، این کار با ویزای توریستی امکانپذیره؟؟؟

  1. سلام
   امکان اخذ ویزای توریستی کانادا در صورت وجود پشتوانه مالی قوی و اثبات علقه برای برگشت به کشور مبدا ، برای خانواده وجود خواهد داشت
   غالب موارد شما برای تبدیل ویزا لازم هست که یک باز از کشور خارج شوید ومجدد درخواست ویزا بدید.
   از طریق ویزای توریستی شما فقط میتونید با محدودیت کمتری در کشور مقصد تشریف داشته باشید و اجازه کار و یا تحصیل برای شما وجود نخواهد داشت

 17. سلام من باردارم و تصمیم دارم برای زایمان به یکی از کشورهای اروپایی سفر کنم که بتونم برای فرزندم شناسنامه غیر ایرانی بگیرم.
  میشه منو راهنمایی کنید که کدام کشور شرایط بهتری رو داره، و اینکه اصلا الان میتونم اقدام کنم یا نه.
  ممنون

  1. سلام
   شرایط مهاجرت به کشورهای مختلف اروپایی برای هزیک از انواع ویزای متفاوت هستش.
   بسته به اینکه شما با ویزای بیزینس و یا توریستی و یا تحصیلی تمایل داشته باشید وارد کشور اروپا بشید ،باید به صورت مجزا مشاوره اخذ کنید . ممنون میشم با شماره هایی که در سایت هست تماس بگیرید و در این زمینه مشاوره بشید

 18. ببخشید ویزای توریستی کانادا فقط ۵ ساله داره ؟ من ۲ ماهه می خوام ویزا کانادا بگیرم ، شما این کار هم انجام میدین ؟

  1. سلام
   برای مهاجرت به کانادا، مدت ویزای توریستی کانادا از ۲ ماهه تا ۵ ساله متغیر هستش ، بسته به درخواست شما این امکان وجود داره که ویزا رو چند وقته بگیریم

 19. خسته نباشید ، اگر برای ویزای کانادا با شما اقدام کنیم وقت سفارت کانادا هم فوری می گیرین ؟ یا خودمون باید وقت سفارت بگیریم ؟ هزینه شما برای اقدام چقدر هست ؟ من خودم دعوتنامه و مابقی مدارک رو دارم

  1. سلام
   این امکان وجود داره که برای مهاجرت یه کانادا موسسه اقدامات لازم برای اخذ وقت سفارت رو برای شما انجام بده.
   شما باید بفرمایید با کدوم یک از انواع ویزای کانادا میخواید اقدام بفرمایید تا هزینه مربوط به این کار خدمت شما گفته شه.
   میتونید با موسسه تماس بگیرین و اطلاعا کیس مهاجرت خود رو به مشاورین ما بگید تا راهنماییتون کنند

 20. سلام من تقریبا تمام مدارکی که برای ویزای ۵ ساله کانادا لازم هست رو دارم اما نمی دونم تو حساب بانکیم چقدر باید پول باشه ، می شه منو راهنمایی کنین ؟

  1. سلام
   برای مهاجرت به کانادا از طریق ویزای توریستی کانادا ، حداقل هزینه ای معادل ۶۰ ۷۰ میلیون لازم هست که شما در حساب بانکیتون به سفارت به ازای هر نفر نشون بدید

 21. سلام اونجوری که من از این نوشته شما برداشت کردم یعنی اگر با ویزای توریستی ۵ ساله کانادا وارد این کشور بشیم نمی تونیم اقامت دائم کانادا بگیریم درسته ؟

  1. سلام
   برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا ویزای توریستی به اقامت دائم تبدیل نمیشه .
   لارم هست که شما انواع ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای کار کانادا ، سرمایه گذاری کانادا و… را داشته باشید تا بتونید نهایت امر اقامت کانادا رو دریافت کنید

 22. وقت بخیر خسته نباشید
  من تقریبا ۷ ماه پیش برای ویزای ۵ ساله کانادا اقدام کرده بودم و متاسفانه ریجکت شدم ، الان دوباره می خوام اقدام کنم اما ایندفعه می خوام از طریق وکیل کانادا این کار رو انجام بدم ، خواستم بدونم شما پرونده من رو قبول می کنین ؟ من چند بار با موسسه شما تماس گرفتم اینقدر خط هاتون اشغال بود که تصمیم گرفتم اینجا پیامم رو براتون ارسال کنم ، لطفا به من سریعا پاسخ بدین منتظر هستم

  1. سلام
   برای کیس های مهاجرت به کانادا یا مهاجرت به اروپا تفاوتی نمیکنه ، مواردی که سابقه ریجکت شدن دارن خیلی دقیق باید بررسی بشن. چون علت ریجکت شدن شما خیلی مهم هستش. اگر از موارد خاص نبوده باشه میتونم بگم که مشکلی برای اقدام مجددتون نیست.
   لطف بفرمایید شماره تلفن بزارید باهاتون از موسسه تماس گرفته میشه .

 23. سلام عذر می خوام من قصد سرمایه گذاری در کانادا رو دارم و می خوام برای کبک اقدام کنم اما قصدم این هست که قبل از انجام این کار یک بار توریستی برم کانادا و شرایط رو بسنجم بعد برای سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت کانادا اقدام کنم ، خواستم بدونم شما ویزای توریستی کانادا رو تضمینی انجام می دین ؟ برای من خیلی مهم هست که ریجکت نشم . منتظر پاسخ شما هستم

  1. سلام
   بله مشکلی نیست میتونیم براتون ویزای توریستی کانادا رو به صورت بلند مدت حتی بگیریم که راحت تر رفت و آمد کنید .
   البته در صورتی که به صورت مستقیم از طرف موسهه برای سرمایه گذاری اقدام بفرمایید روی پکیج ارائه شده به شما ویزای توریستی هم بهتون تعلق میگیره.
   موسسه در زمینه سرمایه گذاری کانادا تا زمان اخذ اقامت دائم کانادا با شما همراه خواهد بود

 24. سلام خسته نباشید ، اگر من ویزای ۵ ساله کانادا رو بگیرم امکانش هست اگر در کانادا کار پیدا کردم کار کنم ؟ یا با این ویزای توریستی کانادا حق کار ندارم ؟ ممنون می شم راهنماییم کنین

  1. سلام
   ویزای توریستی کانادا و حتی هیچ کشوری مستقیم به شما اجازه کار و نهایت اخذ اقامت دائم رو نمیده .
   مگر اینکه ویزای خودتون رو تبدیل بفرمایید به ویزای کار کانادا یا ویزای تحصیلی کانادا که اجازه کار داشته باشبد

 25. ببخشید اگر ما دعوتنامه برای ویزای کانادا نداشته باشیم شما برای ما دعوتنامه هم می گیرین ؟ ما یه خانواده ۴ نفره هستیم که می خوایم اقدام کنیم ، اونوقت یه دعوتنامه برای ویزای توریستی کانادا برای خانواده می گیرن یا برای هر نفر جدا باید اقدام بشه ؟

  1. سلام
   برای ویزای توریستی کانادا و ویزای توریستی اروپا برای هر شخص به صورت جداگانه باید اقدام بشه.
   دعوت نامه ترجیحا باید از طرف خودتون باشه ، موسسه ما برای موارد سرمایه گذاری کانادا ومتقاضیان این نوع ویزا غالب موارد دعوت نامه رو صادر میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *