ویزای توریستی آمریکا

ویزای توریستی آمریکا با شرایط استثنایی

مهاجرت به آمریکا

ویزای توریستی آمریکا، مشاوره ویزای آمریکا، وکیل مهاجرت آمریکا و ویزای مولتی

با توجه به شرایطی که دررابطه با اخذ انواع ویزای آمریکا توضیح داده شد (مقاله مربوط به مراحل اخذ ویزای آمریکا در همین سایت موجود می باشد) یکی از تایپ های ویزای این کشور ، ویزای توریستی آمریکا می باشد که متقاضیان این نوع ویزا جهت بازدید از این کشور و یا هدف های دیگر قصد اخذ آن را داشته و به دنبال راهی جهت تسهیل در مراحل دریافت این نوع ویزا می باشند. (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای مهاجرت به امربکا ، مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت امریکا ، ویزای کانادا ، ویزای اروپا ، ویزای امریکا ، اقامت اروپا و اقامت دائم را  به شما نشان خواهد داد)

لازم به ذکر است با توجه به این که در کشور ایران سفارت آمریکا وجود ندارد بنابراین متقاضیان می بایست به سفارت آمریکا در کشور ثالث جهت اخذ این نوع ویزا مراجعه نمایند بنابراین باید زمانی که مدارک لازم جهت تحویل به سفارت آماده گردید ، وقت مراجعه به سفارت کشور مورد نظر اخذ گردد و متقاضی در زمان تعیین شده به سفارت مراجعه کرده و مدارک خود را تحویل دهد.

در حال حاضر با توجه به حجم بالای درخواست این نوع ویزا و همچنین محدودیت زمان های تعیین شده ، یکی از مشکلاتی که افراد با آن مواجه می شوند اخذ زمان نزدیک و مناسب برای مراجعه می باشد و همینطور مراجعه به سفارتی که در زمان اقدام شرایط مناسبی نیز داشته باشد از دیگر مسائلی می باشد که توجه به آن جهت تسهیل مراحل اخذ ویزا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

(موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای مهاجرت به آمریکا ، مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به اروپا ، اقامت امریکا ، اقامت کانادا ، ویزای کانادا ، ویزای امریکا ، ویزای اروپا ،  اقامت اروپا و اقامت دائم ، تحصیل در کانادا ، کار در کانادا ، ویزای کار کانادا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در اروپا ، کار در آلمان ، ویزای کار آلمان ، ویزای کار اروپا ، به شما نشان خواهد داد)

مدت زمان اعتبار ویزای توریستی آمریکا کاملا بسته به نظر افسر ویزا و شرایط و مدارک متقاضی دریافت ویزا خواهد بود، اما اصولا مدت زمانی که به دنبال ویزای توریستی به شخص اجازه ورود به آمریکا را می دهند ۶ ماه می باشد . (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای آمریکا ، ویزای کانادا ، ویزای اروپا ، اقامت اروپا ، مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به امریکا ،  اقامت کانادا ، اقامت امریکا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، کار در کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، ویزای کار آلمان ، و اقامت دائم به شما نشان خواهد داد)

مدارکی که جهت ارائه به سفارت جهت اخذ این نوع ویزا از افراد درخواست میشود کاملا به صورت واحد می باشد که شما می توانید به راحتی مدارک مورد نیاز را از طریق سایت رسمی سفارت آمریکا نیز مطالعه نمایید و صرفا به گفته موسسات و افرادی که در این زمینه هیچ نوع تخصصی ندارند اکتفا نکنید .

اما آنچه که توجه به آن اهمیت ویژه ای دارد نحوه ارائه این مدارک و متقاعد کردن افسرویزا می باشد که برای این کار شما می بایست اطلاعات کافی در این زمینه را دارا باشید درغیر این صورت درخواست دریافت ویزای توریستی آمریکا صرفا ریسک بزرگی خواهد بود.

در صورتی که این درخواست با رد مواجه گردد، مشکلاتی از جمله سابقه منفی برای ورود به کشورهای دیگر نظیر کشور انگلستان ، کانادا و … در پرونده ی شما وجود می آورد و باعث می شود اقدام برای اخذ ویزای کشورهای فوق نیز با مشکل مواجه شود.

همچنین پس از یک بار رد درخواست اخذ ویزای توریستی آمریکا، ممکن است درخواست مجدد آن قبل از گذشت مدت زمان ۶ ماه نیز با منتفی گردد و شاید این زمینه را فراهم سازد که اخذ این نوع ویزا در دفعات بعدی اقدام نیز برای آن شخص غیر ممکن گردد. (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای اخذ ویزای آمریکا ، ویزای کانادا ، مهاجرت به امریکا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت امریکا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا و اقامت دائم ، تحصیل در کانادا ، کار در کانادا ، ویزای تحصیلی اروپا ، ویزای تحصیلی آلمان ، تحصیل در آلمان ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار اروپا  به شما نشان خواهد داد.)

بنابراین اطلاعات کامل و جامع قبل ازاقدام این نوع ویزا و تبعات آن از چنان اهمیتی برخوردار است که به هیج وجه قابل اغماض و چشم پوشی نمی باشد و توصیه می گردد قبل ازاقدام برای اخذ این نوع ویزا حتما با وکلای مورد اطمینان مشورت نمایید و با توجه به اینکه افراد سود جو در این زمینه مخصوصا برای دریافت ویزای توریستی آمریکا فعالیت های گسترده ای در کشور دارند ، بدون مطالعه و سنجیدن سابقه و حصول اطمینان کامل ، پرونده خود را به آنها واگذار ننمایید که عاقبت این کار برای شما، جز از دست دادن سرمایه و وقت چیز دیگری فراهم نمی آورد.

(موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای امریکا ، اقامت آمریکا ، ویزای کانادا ، اقامت کانادا ، مهاجرت به امریکا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا و اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تجصیل در کانادا ، ویزای تجصیلی کانادا ، تجصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان  به شما نشان خواهد داد)

موسسه حقوقی عدالت پارس با بهره مندی از وکلای با تجربه در این زمینه ، اطلاعات لازم جهت آماده سازی مدارک مورد نیاز و همچنین تعیین وقت سفارت را به بهترین نحو و مساعد با شرایط در اختیار شما خواهد گذاشت فقط کافیست با ما تماس حاصل نمایید تا از تجربیات مشاورین بهره مند گردید.

[تعداد: 9    میانگین: 3.8/5]
۳ نظر
 • Avatar
  جهانگرد
  ارسال شده در تاریخ ۰۱:۳۳h, ۲۰ تیر پاسخ

  سلام. من ویزای توریستی کانادا رو گرفتم و تصمیم دارن مرداد ماه به این کشور سفری داشته باشم. آیا امکانش هست که ویزای توریستی آمریکا رو هم بگیرم و یه سفر هم به آمریکا داشته باشم؟ اگه آره هزینه اش چقدر هست و چقدر طول میکشه؟ قبلا ویزای شنگن و استرالیا رو هم داشتم. ممنون

 • Avatar
  مهرداد بابليان
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۱۳h, ۲۳ خرداد پاسخ

  سلام … من ۶ ماه پیش برای وإزای توریستی آمریکا اقدام کردم دقیقا روز انتخابات آمریکا ریجکت شدم … که البته ٩٠ً٪‏ اون روز خاص ریجکت شدن … الان از چه طریقی می توانم وارد آمریکا بشم … شما می تنوین برام ویزا بگیرین ، هر نوع که بتونم تبدیل به أقامت دایم کنم
  ممنون

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۰۴h, ۲۳ خرداد پاسخ

   سلام
   مدارک مربوط به ریجیکتی شما لازم هست که بررسی بشه
   امکانش هست که مجدد بتونید درخواست بدید

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

سه × 3 =

پشتیبانی آنلاین
ارسال