موسسات معتبر کاریابى در ایتالیا

موسسات معتبر کاریابى در ایتالیا

هر ساله افراد بسیارى قصد مهاجرت کارى به کشور ایتالیا را دارند  و به دنبال مرامز کاریابى هستند تا بتوانند از این طریق شغل مورد نظر خود را پیدا کنند . ویزاى کارى یکى از روشهایى است که شما میتوانید از این طریق اقامت کشور ایتالیا را کسب نمایید .

در این مقاله که توسط کارشناسان موسسه حقوقى عدالت پارس به نگارش درامده است موسسات معتبر کاریابى در ایتالیا مورد بررسى قرار میگیرد تا شما بتوانید با اگاهى کامل براى کار در کشور ایتالیا اقدام نمایید و چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر من باب مهاجرت به ایتالیا ، تحصیل در سوئد ، دوره هاى کاراموزى کشور کانادا ، تحصیل در آلمان داشته باشید میتوانید مطالب مرتبط در سایت موسسه حقوقى عدالت پارس را مطالعه نمایید و براى اطلاع از موسسات معتبر کاریابى در ایتالیا تا پایان مقاله ما را همراهى نمایید .

پیدا کردن شغل در ایتالیا اصلاً کار راحتى نخواهد بود به خصوص براى افرادى که خارجراز اتحادیه اروپا اقدام میکنند . قواعد کارى اتحادیه اروپا بدین صورت است که در ابتدا کارفرما شغل مورد نظر را به مدت ٣ در کشور ایتالیا آگهى مینماید و اگر در این سه ماه نیرویى شغل مورد نظر را خذ نکرد به مدت سه ماه دیگر در کل اتحادیه اروپا آگهى میکند و چنانچه در طول این شش ماه فردى شغل آگهى شده را خذ نکرد در اینصورت افراد غیر اروپایى میتوانند این شغل را اهذ نمایند .

براى پیدا کردن کار در ایتالیا یکى از فاکتورهاى لازم تسلط و توانایى افراد  به زبان ایتالیایى است و همچنین تسلط  به زبان انگلیسى میواند در پیدا کردن کار به افراد جویاى کار کمک شایانى کند . یکى دیگر از فاکتورهایى که براى کارفرمایان اهمیت بسیارى دارد تجربه  افراد میباشد و همچنین مدارک تحصیلى از دانشگاه هاى معتبر و شناخته شده میباشد .

پیدا کردن کار در ایتالیا

 1. روزنامه ها

در روزنامه هاى رسمی کشور ایتالیا آگهى هایى وجود دارد که میتوان شغل مورد نظر را از این طریق اخذ نمود و مناسب براى افرادى است که در ایتالیا مشغول تحصیل میباشند و با بررسى و مطالعه این مشاغل میتوانند از اگهى استخدام نیروى کار بهره مند گردند.

 1. اطلاعات مرامز و کتابخانه ها

مراکز اطلاعات جایگاه بسیار مفیدى براى کسب اطلاع از مشاغل ، اموزش و پرورش میلاشد که افراد با مراحعه به سایت رسمی ان میتوانند این اطلاعات وا بدست اورند .

کتابخانه ها طیف وسیعى از منابع جویندگان کار را فراهم میکنند اما مشاوره اى در این جهت نخواهند داد .

 1. آژانس هاى استخدام

درخواست براى آژانس هاى  استخدام بین المللى براى شرکت هاى ایتالیایى و شرکت هاى خارجى در ایتالیا که این شرکت ها عمدتاً به جذب مدیران و پرنسل کلیدى کمک میکنند .

 1. دفاتر کاریابى

دفاتر اشتغال محلى و دیگر دفاتر در ایتالیا به آژانس هاى کاریابى مشهور میباشد . در این آژانس ها اطلاعاتى عمدتاً در باره نیروى کار ماهر ، نیمه ماهر ، غیر ماهر ارائه خواهند داد که بیشتر در بخش صنعت میباشد .

آژانس هاى کاریابى در ایتالیا به دو دسته تقسیم میگردد .

 • آژانس هاى دولتى
 • آژانس هاى خصوصى

همچنین آژانس هاى کاریابى موقت نیز وجود دارد که در ادامه به اختصار نام برده خواهد شد :

 • GBJOB
 • SYNERGIE
 • UMANA
 • VEDIOR
 • RISORSE
 • SPOETELLO
 • OBIETTIVO LOVORO TEMPORANEO
 1. اینترنت

دسترسى به اینترنت براى جویندگان کار در وب سایتهاى مشهور در ایتالیا میتواند یکى از راه هاى پیدا کردن کار باشد که در ادامه به تعدادى از این وب سایتها اشاره خواهیم کرد .

www.fionlin.it

www.jobline.it

www.jobs.it

www.informagiovani.it

www.obiettivolovoro.it

در این مقاله موسسات معتبر کاریابى در ایتالیا مورد بررسى قرار گرفت تا شما بتوانید با توجه به شرایط خود درست ترین راه را انتخاب نمایید و چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید میتوانید با کارشناسان و مشاوران مرسسه حقوقی عدالت پارس تماس خاصل نمایید و از مشاوره کاملاً تخصصى و رایگان بهره مند گردید .

موسسه حقوقى عدالت پارس با سالها تجربه در این راه و داشتن وکلاً مجرب اماده خدمت رسانى به شما عزیزان میباشد .

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


پشتیبانی آنلاین
ارسال