موبایل

09120760161

تلفن ثابت

02188739417

  • fa
  • en

مهاجرت به استرالیا از طریق skill worker

 

از جمله راههای مهاجرت به استرالیا اخذ ویزای مهارت یا ویزای تخصص استرالیا است. استرالیا به دلایل زیادی محبوبیت بالایی در میان مهاجران  را داراست. عمده ترین دلیل بالا بودن مهاجرت به استرالیا  داشتن وضعیت اقتصادی مناسب این کشور است. این کشور با توجه به موقعیتی که دارد بهترین شرایط برای کار  مهیاست و بهترین امکانات را در اختیار کسانی قرار می دهد که میخواهند از طریق کار اقدام به مهاجرت نمایند.

این روش مهاجرت یکی از کم هزینه ترین روشهای مهاجرت به استرالیا است. هر ساله دولت استرالیا قوانین مهاجرت خود را با توجه به اهداف اقتصادی به روز کرده و از طریق اداره مهاجرت و سازمانهای ارزشیابی ، با برنامه های حمایتی در جهت جذب نیروی کار ماهر، متقاضیان ماهر و متخصص را از طریق برنامه های مهاجرت واز طریق تخصص و دادن ویزاهای تخصص و مهارت جذب میکند.

اگر شما نیز میخواهید از طریق مهارت و تخصص خود به استرالیا مهاجرت نمایید با کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی عدالت پارس تماس حاصل نمایید و اطلاعات مفید و جامعی پیرامون مهاجرت به استرالیا دریافت نمایید.

اقامت استرالیا از طریق تخصص  و مهارت  و امتیاز بندی به سه دسته تقسیم میشود:

ویزای ۱۸۹ ، ویزای ۱۹۰، ویزای ۴۸۹ که حداقل امتیاز مهاجرت به استرالیا برای هر کدام از این سه ویزا ۶۵ می باشد. نوع امتیازبندی بستگی به شرایط افراد دارد و هر شخص می بایست امتیاز خود را جداگانه محاسبه نماید.

ویزای ۱۸۹

ویزای ۱۸۹ اقامت استرالیا به صورت دائم بوده و محدودیت محل زندگی ندارد . حداقل ۶۵ امتیاز برای مهاجرت به استرالیا از طریق این ویزا لازم میباشد .

رشته شما باید در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا که همان لیست بلند مدت  MLTSSL    باشد تا بتوانید امتیاز خود را کسب نمایید . مجموع امتیاز شما ۶۵ میباشد و اگر این امتیاز را کسب کردید میتوانید اقدام کنید .

ویزای ۱۹۰

قامت استرالیا نیز بصورت دائم بوده و فقط ۲ سال اول را در ایالتی زندگی میکنید که از آن اسپانسر شده اید. حداقل ۶۵ امتیاز برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای ۱۹۰برای متقاضی لازم می باشد. با توجه به اینکه ایالت موردنظر ۵ امتیاز به شما کمک می کند، شما ۶۰ امتیاز دیگر نیاز دارید.

رشته شما باید در لیست مشاغل استرالیا یا لیست کوتاه مدت STSOL موجود باشد تا بتوانید امتیاز خود را محاسبه نمایید .

ویزای ۴۸۹

ویزای ۴۸۹ اقامت ۴ ساله ی استرالیا بوده در حالی که ۲ سال اول زندگی خود را می بایستی در یکی از مناطق مشخص شده ایالت باشید و حداقل ۱ سال مشغول به کار در آن منطقه از ایالت باشید، البته الزامی نیست در رشته خود کار کنید.

ویزای ۴۸۹ به دو طریق قابل دریافت است:

    ویزای ۴۸۹ اسپانسر ایالتی مناطق کم جمعیت:

اگر رشته شما در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا وجود دارد داشتن اسپانسر ایالتی از مناطق کم جمعیت  به شما کمک میکند . اگر شما ۵۵ امتیاز کسب کرده باشید با داشتن ۱۰ امتیاز میتوانید برای این ویزا اقدام نمایید .

اسپانسر فامیل یا اقوام:

اگر رشته شما در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا وجود دارد و اقوامی در استرالیا دارید که در این مناطق زندگی میکنند و اقامت استرالیا دارند، با داشتن حداقل ۵۵ امتیاز می توانید اقدام کنید چراکه ۱۰ امتیاز به خاطر حضور اقوام در آن منطقه به شما کمک می شود و به حداقل امتیاز ۶۵ می رسید.

مواردی که در ان میبایست امتیاز بدست اورید به شرح ذیل میباشد :

سن متقاضی

 ۱۸ تا ۲۵ سال: ۳۰ امتیاز

۳۳ تا ۴۰ سال: ۲۵ امتیاز

۴۰ تا ۴۵ سال: ۱۵ امتیاز

مدرک زبان

نمره ۶٫۰ در هر ۴ مهارت ، دارای امتیاز صفر

نمره ۷٫۰ در هر ۴ مهارت ، دارای امتیاز ۱۰

نمره ۸٫۰ در هر ۴ مهارت ، دارای امتیاز ۲۰

مدارک تحصیلی

– مدارک Diploma گرفته شده در استرالیا ۱۰ امتیاز

– مدارک فنی حرفه ایی ارزشیابی شده ۱۰ امتیاز

– مدرک لیسانس یا فوق لیسانس از استرالیا یا خارج استرالیا ۱۵ امتیاز، لازم به توضیح است این امتیاز صرفا به مدارک لیسانسی که معادل لیسانس استرالیا باشد تعلق می گیرد و به هر لیسانسی که اخذ شود تعلق نمی گیرد.

– مدرک دکتری از استرالیا یا خارج استرالیا ۲۰ امتیاز

اسپانسر ایالتی

گرفتن اسپانسر از ایالت های استرالیا ۵ امتیاز (ویزای ۱۹۰)

گرفتن اسپانسر از مناطق کم جمعیت استرالیا ۱۰ امتیاز (فقط ویزای ۴۸۹)

سابقه کاری در خارج از استرالیا

۳ سال سابقه کار مرتبط در ۱۰ سال گذشته ۵ امتیاز

۵ سال سابقه کار مرتبط در ۱۰ سال گذشته ۱۰ امتیاز

۸ سال سابقه کار مرتبط در ۱۰ سال گذشته ۱۵ امتیاز

تحصیل در استرالیا

۲ سال تحصیل تمام وقت ۵ امتیاز

امتیاز همسر

همسر ۵ امتیاز

همسر متقاضی درصورتی می تواند ۵ امتیاز به متقاضی بدهد که دارای ۴ شرط زیر بصورت همزمان داشته باشد

کمتر از ۵۰ سال سن داشته باشد.

حداقل نمره زبان انگلیسی (نمره ۶ برای هر مهارت) را داشته باشد.

موسسه حقوقی عدالت پارس با داشتن سالها تجربه در امر مهاجرت و داشتن وکلای مجرب تلاش خود را برای راهنمایی شما عزیزان مینماید تا در این راه با طیب خاطر گام بردارید .

 برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به استرالیا از طریق کارو مهاجرت به استرالیا از طریق مهارت و تخصص  با مشاورین موسسه حقوقی عدالت پارس تماس حاصل نمایید .

[تعداد: 1    میانگین: 1/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *