مدرسه عالی آشافنبورگ

مدرسه عالی آشافنبورگ

کشور آلمان واقع در قاره‌ی اروپا و صنعتی‌ترین کشور اتحادیه‌ی اروپا می‌باشد. پایتخت آلمان شهر برلین، بزرگ‌ترین شهر این کشور است. آلمان به طور کلی ۸۲ میلیون نفر جمعیت دارد که در این میان برلین با ۳ میلیون و نیم نفر جمعیت پرجمعیت‌ترین شهر آلمان است. زبان رسمی کشور آلمان که مردم آلمان به آن صحبت می‌کنند آلمانی است. آلمان در میان کشورهای اروپایی جزء بزرگ‌ترین‌ها به حساب می‌آید و با ۱۰ کشور اروپایی دیگر مرز مشترک دارد. آلمان از غرب با فرانسه، هلند، لوکزامبورگ و بلژیک مرز مشترک دارد و از جنوب با اتریش و سوئیس همسایه است و همسایه‌های شرقی آلمان نیز لهستان و جمهوری چک هستند.

لمان از نظر علمی و اقتصادی یکی از قدرت‌های جهانی محسوب می‌شود و عضو سازمان ملل، G8، ناتو و گروه پنج به علاوه یک می‌باشد. در سال ۲۰۰۵، آلمان با ۲۲۷/۴ میلیارد یورو سرمایه ناخالص داخلی سومین کشور جهان از نظر قدرت صنعتی و اقتصادی به شمار می‌آید.

اقتصاد قوی و دانشگاه هایی با رنکینگ بالای جهانی باعث جلب افراد زیادی برای تحصیل وکار در این کشور گشته است و دانشجویان پس از اتمام تحصیل به راحتی جذب بازار کار میشوند .

در این مقاله که توسط متخصصین موسسه حقوقی عدالت پارس به نگارش درآمده است سعی شده مدرسه عالی آشافنبورگ مورد تحقیق و بررسی قرارگرفته است . چانچه به اطلاعات بیشتری در زمینه اقامت کانادا ، تحصیل در اروپا ، کار در آلمان ، تحصیل در انگلستان ، دوره های زبان سوئد ، اقامت آلمان ، پاسپورت انگلستان ، تحصیل در ایتالیا ، بورسیه تحصیلی ایتالیا ، دوره های کارآموزی کانادا و … دارید به شما توصیه میکنیم مطالب مرتبط در وب سایت موسسه حقوقی عدالت پارس را مطالعه نمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مدرسه عالی آشافنبورگ تا پایان مقاله ما را همراهی نمایید.

مدرسه عالی آشافنبورگ

این دانشگاه در سال ۱۹۹۵ تأسیس شد دانشگاه علمی کاربردی آشافنبورگ یک مؤسسه آموزش عالی دولتی غیرانتفاعی است که در مناطق روستایی شهر بزرگ آشچنبرگ (دامنه جمعیت ۵۰،۰۰۰-۲۴۹۹۹۹ نفر جمعیت) ، بایرن واقع شده است . مؤسسه آموزش عالی بسیار کوچک (محدوده ثبت نام UniRank: 1.000-1999 دانشجو) است که به طور رسمی توسط  وزارت امور خارجه برای علوم و هنر باواریا شناخته شده است.  دوره ها و برنامه هایی را ارائه می دهد که منجر به دریافت مدارک تحصیلات عالی بطور رسمی شناخته شده مانند مدرک لیسانس ، مدرک کارشناسی ارشد در چندین زمینه تحصیلی می شود.  این موسسه آموزش عالی ۲۵ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس سوابق تحصیلی گذشته و دانش آموزان انجام می شود. دامنه میزان پذیرش ۳۰-۴۰٪ است و این سازمان آموزش عالی آلمان را به یک موسسه بسیار انتخابی تبدیل می کند. تمرکز دانشگاه روی دوره های شغلی و فنی است. دوره مدیریت و کسب و کار برای اولین بار در بایرن ارائه شد. دانشگاه علمی کاربردیشافنبورگ  تنها دانشگاه بایرن است که دوره هایی را در زمینه مدیریت املاک و مستغلات بین المللی و مدیریت فروش بین المللی فنی ارائه می دهد. دانشگاه علمی کاربردی شافنبورگ  از ترم زمستان ۲۰۰۵/۰۶ دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد.

علاوه بر مؤسسات آموزش عالی معمولی ، یک مرکز زبان ، یک مرکز علمی و ۳۲ آزمایشگاه نیز  موجود است. با داشتن مدرک لیسانس مهندسی برق و فناوری اطلاعات و کارشناسی ارشد مهندسی برق که به عنوان یک دوره یادگیری از راه دور نیمه وقت ارائه می شود ، به همین ترتیب افراد واجد شرایط فرصت ادامه تحصیل را به صورت پاره وقت خواهند داشت . خدمات شغلی که در سال ۲۰۱۲ راه اندازی شده است ، به دانشجویان و فارغ التحصیلان آینده نگر توصیه می کند و کارگاه ها و سمینارهایی را ترتیب می دهد که دانشجویان را برای تحصیل یا رفتن به محل کار آماده کند .

با مرکز خدمات علمی و انتقال (ZeWiS) ، مدرسه عالی  آشافنبورگ  رابط عملی بین تجارت و تحقیقات ایجاد کرده است. این تحقیق شامل قراردادها ، خدمات توسعه و فرصتهای آموزشی در زمینه های زیر می باشد: خودرو ، انتقال دانش ، بهره وری انرژی ، سیستم های هوشمند / اتوماسیون ، مواد.میباشد .

در حدود ۲۰ استاد دانشگاه به همراه کارمندانشان با جدیدترین فناوریها در آزمایشگاه در  فضای اداری ۱۰۰۰ متر مربع در مرکز صنعتی اوبرنبورگ کار می کنند. زمینه های تحقیق در ZeWiS مبتنی بر همکاری با شرکت های منطقه ای است. دانشجویان همچنین از مرکز تحقیقاتی بهره مند می شوند .

دانشکده ها، دوره ها ،  رشته های اصلی – مدرسه عالی آشافنبورگ

دانشکده اقتصاد کسب و کار و قانون
این دانشکده در حال حاضر از ۴۸ استاد ، ۱۱ دانشگاهی و ۱۶ کادر فنی و اداری تشکیل شده است. این دانشکده توسط حدود ۳۰ مدرس خارجی پشتیبانی می شود.

برنامه دوره کارشناسی

 • لیسانس هنر
 • مدیریت و حقوق تجارت
 • لیسانس حقوق
 • مدیریت بین المللی
 • املاک و مستغلات
 • مدیریت تجارت برای شرکت های کوچک و متوسط
 • مدیریت بازرگانی

دانشکده علوم مهندسی

این دانشکده در حال حاضر از ۵۲ استاد ، ۴۰ نفر دانشگاهی و ۷۵ کادر فنی و اداری تشکیل شده است. دوره های لیسانس به ۱۲ رشته انتخاب می شود.

برنامه دوره کارشناسی

 • فن آوری برق و اطلاعات
 • انرژی های تجدید پذیر و مدیریت انرژی
 • کاترونیک
 • مهندسی پزشکی و علوم داده
 • ارتباطات و مستندات چندرسانه ای
 • طراحی نرم افزار
 • مهندسی صنایع
 • مهندسی صنایع در فناوری های مواد

د.ره کارشناسی ارشد

 • کارشناسی ارشد مهندسی برق و فناوری اطلاعات
 • کارشناسی ارشد مهندسی صنایع با تمرکز بر مهندسی برق
 • مهندسی قابلیت اطمینان

در این مقاله مدرسه عالی آشافنبورگ  مورد بررسی قرار گرفت و همینطور دوره های آموزشی کارشناسی و کارشناسی ارشد  و دانشکده های این مدرسه چنانچه با خواندن مقاله فوق هنوز ابهامات شما برطرف نشده است  برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان و مشاوران  موسسه حقوقی عدالت پارس تماس حاصل نمایید و از مشاوره کاملا تخصصی و رایگان تلفنی بهره مند گردید . موسسه حقوقی عدالت پارس با سالها تجربه و همچنین نداشتن محدودیت در اخذ پذیرش در تمامی رشته ها از دانشگاه های آلمان آماده خدمت رسانی به شما میباشد .

[تعداد: 1    میانگین: 1/5]


پشتیبانی آنلاین
ارسال