سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

اقامت کانادا

همانطور که در قسمت های قبلی مقالات مربوط به کشور کانادا توضیح داده شد ، کانادا کشوری است که با توجه به شرایط ویژه ای که برای متقاضیان مهاجرت فراهم می آورد ، همه ساله مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد . یکی دیگر از راه هایی که در نهایت منجر به اخذ اقامت دائم این کشور می گردد ، سرمایه گذاری در کانادا می باشد ، منتهای مراتب توجه به این امر ضروری است انواع مختلفی از برنامه های سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد که در ذیل توضیحات مربوط به هر قسمت به صورت مجزا بیان شده است :

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی

سرمایه گذاری استان کبک

سرمایه گذاری از طریق استان کبک به این معنا نیست که شخص متقاضی بعد از طی مراحل قانونی صرفاً اقامت دائم این استان را به دست آورد بلکه بر خلاف نام آن ، سرمایه گذار و خانواده اش از ابتدای ورود خود به کانادا ، اقامت کشور کانادا را دریافت خواهند کرد و از مزایای آن از جمله حق تحصیل و بیمه رایگان و همچنین اجازه کار و ….. بهره مند خواهند شد. (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، به شما نشان خواهد داد)

سرمایه گذاری در استان کبک دارای یک سیستم امتیاز دهی می باشد و برای متقاضیانی که دارای تجربه یا سابقه مدیریتی و کاری حداقل ۲ سال، ظرف ۵ سال گذشته، قبل از زمان اقدام برای اخذ ویزا باشند، مناسب می باشد .

همچنین افراد می بایست دارای سرمایه خالص حد اقل ۱,۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادا باشند .پذیرش مشروط به این است که سرمایه گذار متعهد شود معادل ۸۰۰,۰۰۰ دلار را بدون بهره و بدون حق برداشت، به مدت ۵ سال در یک بودجه تضمین شده دولتی سرمایه گذاری کند . (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا به شما نشان خواهد داد)

امتیازات سرمایه گذاری در کشور کانادا از طریق استان کبک عبارت است از :

 • عدم نیاز به داشتن مهارت در زمینه زبان انگلیسی و مدرک آیلتس و همچنین زبان فرانسه
 • عدم الزام به راه اندازی کسب و کار و پیروی از شرایط مربوط به آن
 • سریع‌ترین و آسان ترین روش مهاجرت به کانادا
 • اخذ اقامت دائم کانادا بدون هیچ‌گونه پیش شرطی

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا (ونکوور)

مبلغ ۲۰۰ تا۴۰۰هزار دلار کانادا به عنوان خرید یک بیزینس درشهر ونکوور یا اطراف آن پرداخت می‌گردد. همچنین می‌توانید ۱ تا ۵ نفر از اعضاء کلیدی بیزنس خود را نیز در این پرونده به کانادا ببرید. شما باید سرمایه مورد تایید کارشناس دادگستری را در ایران نشان دهید و پس از دریافت ویزای کاری میتوانید درخواست اقامت دائم دهید. (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای سرمایه گذاری کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا به شما نشان خواهد داد)

سرمایه گذاری در استان پرینس ادوارد

جزیره پرینس ادوارد کوچک ترین و کم جمعیت ترین استان شرقی کانادا با جمعیتی در حدود ۱۵۰ هزار نفر می باشد.این جزیره کیفیت بالایی از زندگی همراه با مدارس عالی ،دانشگاه ها،امکانات بهداشت و درمان و تفریح ارائه می دهد .جزیره پرنس ادوارد دارای خانه هایی با قیمت بسیار پایین و نیز نرخ پایینی از جرم و جنایت می باشد.

مناظر زیبا،آب و هوای معتدل ،سالانه بیش از یک میلیون بازدید کننده را به خود جذب می کند. این جزیره یک مکان مناسب برای خانواده و راه اندازی کسب و کار است. (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای  سرمایه گذاری کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا به شما نشان خواهد داد)

متقاضی می بایست شرایط زیر را برای اقدام و اخذ اقامت دائم داشته باشد :

 • سپردن مبلغ ۱۰۰،۰۰۰ دلار کانادا به عنوان ضمانت در وجه دولت پرنس ادوارد جهت ایجاد بیزنس در پرنس ادوارد (این مبلغ پس از انجام کار بازگردانده می شود) پرداخت وثیقه به میزان ۱۰،۰۰۰ دلار کانادا به دولت پرنس ادوارد جهت تضمین یادگیری انگلیسی و یا فرانسه (پس از مصاحبه و تعیین وضعیت قابل قبول این مبلغ بازپرداخت می شود)
 • ارزش اموال و دارایی به میزان حداقل ۴۰۰،۰۰۰ دلار کانادا

سرمایه گذاری حداقل مبلغ ۱۵۰،۰۰۰ دلار کانادا جهت ایجاد یا خرید کار(موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای سرمایه گذاری کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا به شما نشان خواهد داد)

سرمایه گذاری در استان ساسکاچوان

اقتصاد قوی و رو به رشد در استان ساسکاچوان در حیطه های مختلف شغلی و سرمایه گذاری موقعیت های بسیاری ایجاد کرده است و زمینه را برای پیشرفت مهاجران و تازه واردان فراهم نموده است و همین امر باعث مهاجرپذیری این استان شده است . کلاً علت جذب افراد به این منطقه در گذشته خاک حاصلخیز این استان بود.

امروزه، اقتصاد رو به رشد مدرن این استان عامل جذب مهاجران به ساسکاچوان می‌باشد.

برای متقاضیانی است که می خواهند در زمینه مهارت و مدیریت سرمایه در حرفه و تجارت خاصی در ساسکاچوان سرمایه گذاری کنند.و یا اینکه در یک کسب و کار مشارکت کنند ودر بخش مدیریتی آن نقش فعالی بر عهده داشته باشد. (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای سرمایه گذاری کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا به شما نشان خواهد داد)

متقاضی می بایست شرایط زیر را دارا باشد :

 • حداقل دارایی خالص شخصی به میزان ۳۰۰،۰۰۰ دلار کانادا
 • حداقل ۳ سال سابقه مالکیت و مدیریت شرکت تجاری خصوصی و غیرخصوصی و یا فقط مدیریت یک شرکت تجاری و یا دولتی
 • ارایه یک طرح تجاری
 • پرداخت ۷۵،۰۰۰ دلار کانادا به دولت ساسکاچوان به عنوان سپرده (بعد از اجرای طرح مبلغ سپرده به متقاضی عودت داده خواهد شد

حداقل ۱۵۰،۰۰۰ دلار کانادا سرمایه گذاری جهت تاسیس یک موسسه تجاری جدید و یا خرید یک موسسه تجاری از پیش تاسیس شده در استان بعد از دریافت اقامت و حضور فعال و موثر روزانه در اداره موسسه تجاری فوق. اگر شما در یک سوم کسب و کار شریک شوید.

حداکثر میزان سرمایه گذاری شما بایستی به میزان یک میلیون دلار کانادا باشد. (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای سرمایه گذاری کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، ، مهاجرت رایگان به اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا به شما نشان خواهد داد)

[تعداد: 15    میانگین: 2.9/5]
۱۱ نظر
 • Avatar
  رسول چناری
  ارسال شده در تاریخ ۲۱:۲۰h, ۰۵ خرداد پاسخ

  سلام من رسول چناری مدرک مهندسی تکنولوژی جوشکاری دارم میخواستم بدونم دوره خاصی برای من وجود داره که بتونم بگذرونم و از طریق ان به روش اسکیل ورکر به کانادا مهاجرت کنم و اینکه هزینه دوره ها چقدره و تضمینی برای کار وجود داره .در ضمن سطح زبان من متوسط است.با تشکر

 • Avatar
  شهیدی
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۲۲h, ۲۸ تیر پاسخ

  سلام
  اگر موفق به گرفتن peq شوم،فرزند کوچکم از تحصیل رایگان در مدرسه برخوردار خواهد بود؟
  بعد از گذراندن این دوره ،حتما باید یکسال سابقه کار تمام وقت در کبک داشته باشم تا بتوانم برای اقامت دایم اقدام کنم؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۲۳h, ۰۲ مرداد پاسخ

   سلام
   بله تحصیل فرزندان جز قوانین کشور هست ، که البته در مدارس دولتی رایگان و در مدارس خصوصی و یا نیمه خصوصی نیاز به پرداخت هزینه هست.
   برای استان های مختلف کانادا ، شرایط اخذ اقامت متفاوت هست . برای کبک لازم هست که سابقه یک سال کار تمام وقت داشته باشید.
   در حال حاضر حوزه آتلانتیک کانادا لزومی برای کار کردن پس از اتمام دوره فارغ التحصیلی در نظر نگرفته است

 • Avatar
  رضا جلالي
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۵۷h, ۱۶ اردیبهشت پاسخ

  سلام لطفا” به من بگید چطوری میتونم یه وقت مشاوره واسه مهاجرت به کانادا بگیرم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۴۷h, ۱۷ اردیبهشت پاسخ

   سلام
   لطف بفرمایید با شماره هایی که در سایت هست تماس بگیرید ، همکاران ما مشاوره اولیه خدمتتون ارائه میدن و میتونید برای مشاوره حضوری هم تشریف بیارید

 • Avatar
  محمد واقع بارکزی
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۰۴h, ۱۶ اردیبهشت پاسخ

  ازشما سوالم این است که چطوری میتوانم به کانادا بروم راهی وجود دارد.
  من که فعلا دارای مدرک در کشور ترکیه هستم و اصلا افغان هستم اگر امکانش است چطوری.
  ممنونم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۴۶h, ۱۷ اردیبهشت پاسخ

   سلام
   اگر در حال تحصیل در دانشگاه های ترکیه هستید ، میتونید برای پذیرش تحصیلی دانشگاه های کانادا اقدام کنید و با ویزای تحصیلی وارد بشید .
   و اگر در کانادا مشغول به کار بشید ، برای اخذ اقامت دائم کانادا درخواست بدید.

 • Avatar
  راحيل
  ارسال شده در تاریخ ۱۸:۰۳h, ۳۰ فروردین پاسخ

  سلام
  با ویزای توریستی برم کانادا میتونم پناهنده بشم؟

  • ParsOverseas Admin
   ParsOverseas Admin
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۳۶h, ۳۱ فروردین پاسخ

   سلام
   در صورتی که با ویزای توریستی و از طریق دعوتنامه ای که براتون فرستاده شده به کانادا تشریف ببرید ، شخص دعوت کننده به پرداخت جریمه نقدی به دولت کانادا و محرومیت از دعوت مجدد برای حداقل ۲ سال محکوم میشود.
   و در جریان باشید که کیس های پناهندگی در کانادا با درصد خیلی بالایی مورد تایید قرار نمیگیرند ومجبور به برگشت هستند.

 • Avatar
  سعید محمدی
  ارسال شده در تاریخ ۱۳:۰۴h, ۲۰ فروردین پاسخ

  سلام
  برای پسرم که سال سوم دبیرستان است و میخواهم که برای ادامه تحصیل به کانادا برود چه خدماتی دارید؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۱:۳۹h, ۲۶ فروردین پاسخ

   سلام
   برای تحصیل درکانادا برای افراد زیر سنین دیپلم نیاز هست که پشتوانه مالی قوی رو برای ایشون ارائه بدید و در کشور کانادا هم شخصی به عنوان قیم ایشون تعیین شه ساپورت مالی از داخال کانادا هم داشته باشند.

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

بیست − شش =

پشتیبانی آنلاین
ارسال