دانشگاه فنی برلین

دانشگاه فنی برلین

همان طور که از اسمش مشخص است رشته های فنی در این دانشگاه تدریس می شوند

این دانشگاه یکی از دانشگاه های کشور آلمان می باشد که همه ساله افراد زیادی برای اخذ پذیرش در این دانشگاه اقدام کرده.دانشگاه های آلمان کلا از نظر هزینه تحصیل ، هزینه پایینی را نسبت به باقی کشور های اروپایی دارند در صورتی که از نظر کیفیت آموزشی در سطح بالایی قرار دارد. علاوه بر هزینه های تحصیل نیز هزینه های زندگی هم در این  کشور پایین می باشد.

دانشگاه فنی برلین یکی از دانشگاه های برتر شهر برلین که در سال ۱۹۴۰بصورت رسمی شروع به فعالیت کرد و تا به امروز به روند رو به رشد خود ادامه می دهد. این دانشگاه جزو ۱۲ دانشگاه برتر کشور آلمان می باشد که در میان رتبه بندی جهانی در جایگاه ۱۷۸ قرار گرفته است. لازم به ذکر است که بطور مثال رشته ریاضی در دانشگاه فنی برلین در رتبه ۴۵ دنیا واقع شده است.

امروز قصد داریم در این مقاله اطلاعات کامل و جامع در رابطه با دانشگاه فنی برلین را به شما ارائه دهیم و هم در رابطه با شور آلمان اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان گذاشته با با چشم باز برای کشور مقصد خود برنامه ریزی نمایید.

موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزا و اقامت ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا را به شما نشان خواهد داد.

چنانچه پس از مطالعه مقاله ، هنوز سوالاتی در ذهن شما علامت سوال بود ، می توانید از طریق راه های ارتباطی ما ، با مشاوران و کارشناسان ما تماس برقرار کرده و جواب سوالات خود را بگیرید

شهر برلین هم تاریخی است هم مدرن و این ترکیب به نوبه خود بسیار ارزشمند است.قانونمند بودن بخش مهمی از فرهنگ مردم کشور آلمان محسوب می شود. مهندسان در کشور آلمان بسیار مشهور هستند و موقعیت صنعت اتومبیل در این کشور بسیار بالا است.در کشور آلمان زندگی شخصی از کاری جدا است. از ویژگی های مهم مردم این کشور پس انداز، سخت کوشی و احترام است. در کشور آلمان باید به افراد مسن احترام ویژه ای گذاشته شود. در این کشور صحبت به شکل صریح صورت می گیرد و صداقت بخش مهمی از زندگی مردم آلمان است. آداب احوالپرسی در آلمان بسیار رسمی است و با یک دست دادن سریع و محکم انجام می شود. شما تا زمانی که فرد خود نخواسته است نمی توانید او را به اسم کوچک صدا کنید.

کشور آلمان از سمت شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک مرز مشترک دارد. این کشور از سمت شرق با لهستان و همینطور جمهوری چک هم مرز است. آلمان از سمت غرب با فرانسه و بلژیک هم مرز بوده. این کشور از سمت جنوب با اتریش همسایه است. آلمان به طور کلی دارای ۱۶ ایالت است که بزرگترین آن در بخش جنوبی بوده و بایرن نام دارد و کوچکترین آن در شمال غربی قرار دارد و برمن نامیده می شود.زبان این کشور آلمانی می باشد. پایتخت آلمان شهر برلین است برلین شهر عجیبی است. در این شهر می توانید تاریخ کهن آلمان را به شکل یکجا مشاهده نمایید

آلمان یک از کشور های اروپایی می باشد که از نظر تحصیل در رده بالای کیفیت اموزشی قرار دارد و هه ساله افراد زیادی متقاضی برای تحصیل در دانشگا های این کشور می باشند.

امروز قصد داریم درباره دانشگاه فرای برلین آلمان برای شما صحبت داشته باشیم که یکی از دانشگاه های آلمان می باشد که از جمله بسیاری از افراد برای هر ترم ان دنبال گرفتن پذیرش می باشند

لازم به ذکر است موسسه عدالت پارس هیچ گونه محدودیتی برای اخذ پذیرش در این دانشگاه ندارد.

دانشگاه فنی برلین یکی از چهار دانشگاه واقع در شهر برلین می‌باشد.

دانشگاه فنی برلین آلمان در سال ۱۸۸۴ تاسیس شده است و ساختمان اصلی آن در محله شارلوتنبورگ قرار دارد. این دانشگاه قطعا یکی از انتخاب های دانشجویان متقاضی تحصیل در آلمان می باشد.

پذیرش دانشجو در دانشگاه فنی برلین از تمامی دانشگاههای آلمان بیشتر است و این به این دلیل است که حدودا ۲۰% از ظرفیت دانشگاه به دانشجویان خارجی اختصاص یافته است.

طبق آخرین آمار حدود ۳۰۰۰۰ دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می‌باشند که شامل بیش از ۷۰۰۰ دانشجو از ده ها کشور خارجی هستند.

دانشگاه فنی برلین توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم ایران در لیست دانشگاههای ممتاز ارزشیابی شده قرار دارد. اعتبار و سطح علمی دانشگاه با تعداد زیاد جوایز نوبل دریافت شده توسط هیئت علمی دانشگاه قابل اثبات است.

دانشگاه فنی برلین از چند دانشکده تشکیل شده است که در این قسمت اسم آنها را برای شما عزیزان نام می بریم:

دانشکده علوم کامپیوتر و برق ، دانشکده علوم انسانی ، دانشکده اقتصاد و مدیریت ، دانشکده ریاضیات و علوم طبیعی ،  دانشکده سیسیتم مهندسی مکانیک ، دانشکده  برنامه ریزی محیط زیست ، دانشکده علوم فرآیند

دانشجویان بین المللی دانشگاه نسبتا بالا می باشد به صورتی که از ۳۲ هزار دانشجو حدود ۵۵۰۰ آنان را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند که ۵۵ درصد دانشجویان در مقطع کارشناسی و ۴۵ درصد آنان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل هستند. با توجه به آمار اعلام شده گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل می باشد.

تحصیلات در دانشگاه فنی برلین به زبان های انگلیسی و آلمانی ارائه می شود و دانشجویان در صورت اخذ مدرک زبان می توانند برای پذیرش اقدام نمایند. بصورت معمول نمره مورد نیاز در زبان آلمانی B2 و نمره ۶٫۵ در آزمون آیلتس می باشد.

هزینه های زندگی در کشور آلمان به عوامل و فاکتورهای بسیاری از جمله سبک زندگی و شهر انتخابی بستگی دارد ولی به صورت معمول دانشجویان بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ یورو در ماه به ازای زندگی در شهر برلین پرداخت می کنند. هزینه های زندگی دانشجو در زمان تحصیل در آلمان  در دانشگاه فنی برلین شامل مسکن، هزینه های رفت و آمد، خوراک و هزینه های جاری زندگی می باشد.

دانشجویان حین تحصیل اجازه کار سفید را دارند ( کار سفید کار قانونی می باشد کاری که برای آن مالیات پرداخت شده و بیمه دریافت می کنند ) ،  را دارند البته هر مقطعی ساعتی که اجازه کار را دارند متفاوت است به ترتیب برای دانشجویان مقطع لیسانس ارشد و دکترا در هفته ۱۰ ، ۲۰ و ۳۰ ساعت حق کار دارند که دستمزد انها هفتگی محاسبه می شود که می تواند بخشی از هزینه های زندگی و تحصیل افراد را پوشش بدهد.

همان طور که گفته شد کشور آلمان پس از فارغ التحصیلی به دانشجویان اجازه اقامت یکساله برای پیدا کردن کار مناسب و در نهایت تمدید اقامت با ویزای کار می دهد .

 بالاتر هم گفته شد موسسه عدالت پارس هیچ گونه محدودیتی برای اخذ پذیرش در این دانشگاه را ندارد و می تواند از این دانشگاه بدون محدودیت رشته ، برای شخص پذیرش بگیرد.

ما در مطالب بعدی سعی خواهیم داشت در رابطه با کشور آلمان و دانشگاه های این کشور ، مطالب و توضیحات بیشتری رو خدمتتون ارائه بدیم ، همینطور لازم به ذکر است که چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره دقیق در رابطه بااین  کشور و دانشگاه های آلمان دارید ، می توانید از طریق راه های ارتباطی موسسه با ما در تماس باشید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


پشتیبانی آنلاین
ارسال