موبایل

09120760161

تلفن ثابت

02188739417

 • fa
 • en

خرید ملک اسپانیا

خرید ملک اسپانیا

خرید ملک اسپانیا، مشاوره ویزا اسپانیا، ویزا مولتی، اخذ ویزا اسپانیا، اقامت اروپا، اقامت دائم، اقامت اسپانیا

خرید ملک در کشورهای خارجی متقاضیان بسیاری دارد. این امکان وجود دارد افراد از طریق خرید ملک اسپانیا ویزای ملتیپل دریافت کنند و وارد خاک اسپانیا شوند.

دارندگان ملک در اسپانیا تحت شرایطی که در ادامه این مطلب گفته خواهد شد میتوانند اقامت اسپانیا را اخذ نمایند.

شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس، از چگونگی شرایط خرید ملک اسپانیا و اقامت دائم اسپانیا ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا آگاه شوید.

خرید ملک اسپانیا از مبالغ نسبتا پایین آغاز میشود؛ منتهای مراتب اینکه هرچه مبلغ پرداختی برای خرید ملک کمتر باشد، امکان اخذ ویزا و پس از آن تمدید ویزا تا زمان اخذ اقامت دائم کمتر میشود.

قانون جدیدی که طی سه سال گذشته در اسپانیا به تصویب رسید، مبنی بر اینکه متقاضیان خرید ملک اسپانیا

در صورتیکه که اقدام به خرید املاکی با قیمت بیش از ۵۰۰ هزار یورو نمایند؛ میتوانند صد در صد اقامت اسپانیا را اخذ کنند.

خرید ملک اسپانیا با مبالغ بالای ۵۰۰ هزار یورو به ویزای طلایی یا Golden Visa  شناخته میشود. بدین علت که اخذ اقامت در کشورهای اروپایی به صورت نرمال ۵ سال زمانبر است و در نهایت نظر اداره مهاجرت و دولت است که تعیین میکند شخص متقاضی صلاحیت دریافت اقامت دائم را دارد یا خیر.

اما در مورد گلدن ویزا یا همان خرید ملک اسپانیا دیگر تردیدی در اخذ اقامت وجود ندارد و به عبارتی این اطمینان برای شخص مالک وجود دارد که اقامت اسپانیا را قطعا و حتما دریافت نماید.

متخصصین ما در موسسه عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه اخذ اقامت اسپانیا و اقامت اروپا ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا به شما عزیزان میباشند.

دارندگان ملک در اسپانیا یا به عبارت دیگر خریداران ملک در اسپانیا میتوانند همزمان با همسر و فرزندان خود وارد خاک اسپانیا شوند و پس از طی مراحل قانونی اقامت دائم اسپانیا را اخذ نمایند.

مهاجرت به طرق مختلفی امکان پذیر است و اخذ ویزا از طریق خرید ملک در اسپانیا یکی از راه های جدید و نسبتا راحت برای افرادی است که از این تمکن مالی برخوردار هستند.

همچنین به علل مختلفی مثل بالا بودن سن متقاضی یا فاصله زمانی زیاد بین دوره تحصیلی و سوابق کاری اشان و یا نداشتن سابقه کاری همراه با بیمه برای اثبات فعالیت و تخصص خود در رشته تخصصی خود و یا حتی عدم توانایی در پرداخت هزینه های نسبتا زیاد سرمایه گذاری، نمیتوانند از راه های دیگر و با انواع دیگر ویزا مهاجرت نمایند.

موسسه حقوق عدالت پارس آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه اقامت اروپا، اقامت اسپانیا، اخذ اقامت و خرید ملک اسپانیا ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا به شما عزیزان میباشد.

[تعداد: 9    میانگین: 4.3/5]

14 پاسخ

 1. با سلام
  پسرم ۱۵ ساله هست.بهترین راه برای رفتن به اسپانیا برا زندگی و تحصیل چیه لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. سلام
   در حال حاضر پذیرش برای سنین زیر دیپلم در کشورهای به خصوصی امکان پذیر هست.
   البته صرف پذیرش ملاک نیست ، بلکه اخذ ویزا برای این سنین سخت و پر ریسک هست.
   و توصیه نمیشه.
   منتها میتونید برای تحصیل فرزندتون برای کشورهایی مثل انگلستان ، مجارستان و یا ارمنستان اقدام کنید و یا اگر الزاما مهاجرت به اسپانیا مد نظر شما هست ، بهترین راه و کم ریسک ترین راه خرید ملک و یا راه اندازی تجارت در اسپانیاست . که فرزندتون هم میتونه در کنار شما و با ویزایی که از طریق شما اخذ کرده ، تحصیل کنه

 2. سلام بفرمایید که ویزای اسپانیا خرید ملک چقدر زمان می بره ؟ آیا شما خدماتی که اراده میدین تا زمان اخذ اقامت دائم اسپانیا هستش ؟ آیا وکیل در اسپانیا ما رو برای بقیه کارها کمک می کنه ؟

  1. سلام
   برای اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک از زمان تعیین ملک مورد نظر شما تا زمان اخذ ویزا ، تقریبا ۲ ماه زمان میبره.
   بله شما میتونید در صورت تمایل تا زمانیکه اقامت دائم اسپانیا رو بگیرید ، تحت نظر وکیل در اسپانیا باشید.

 3. ببخشید امکانش هست اول ویزای توریستی اسپانیا برای ما بگیرین ؟ که حداقل خودمون بریم اونجا و ملک ها رو از نزدیک ببنیم ،

  1. سلام
   بله مشکلی در مورد اخذ ویزا توریستی اسپانیا برای متقاضیان خرید ملک وجود نداره .
   البته از ابتدای امر اگر شما مول ما برای خرید ملک اسپانیا و اقامت اسپانیا باشید ، میتونیم بر روی پکیچ ارائه شده برای این کار ویزای توریستی هم براتون بگیریم.

 4. غذر می خوام من ۵۰ سالمه و می خوام از این طریق اقامت اسپانیا رو بگیرم و مبلغ خانه هم زیاد برام مهم نیست چون می تونم تا ۵۰۰ هزار تا پرداخت کنم ، فقط از موسسات دیگه که پرسیدم گفتن دخترم که رو ۱۵ سالشه نمی تونم با خودم ببرم درسته ؟ باید براش پذیرش تحصیلی بگیرم ، خواستم بدونم شما می تونین هم کار اخذ پذیرش تحصیلی در اسپانیا رو برای دخترم انجام بدین و هم این کارو ؟ جوری بشه که همزمان بریم و اینکه بفرمایین چقدر زمان می بره

  1. سلام
   شما میتونید برای خرید ملک اسپانیا و پس از اون برای اقامت دائم اسپانیا اقدام بفرمایید.
   اگر از لحاظ هزینه براتون مقدور هستش کخ برای خرید ملک بالای ۵۰۰ هزار یورو اقدام کنید که بلاشک حتما از این طریق پروسه مهاجرتتون رو انجام بدید. چرا که اقامت دائم شما از این راه به عبارتی قطعی میشه
   فرزند شما هم میتونن باهاتون تشریف بیارن مانعی نداره. با این حال برای مهاجرت به اسپانیا برای ایشون هم میتونید از طریق ویزای تحصیلی اسپانیا اقدام کنید.

 5. اگر بشه از این طریق اقامت گرفت که عالییی می شه ، یعنی به محض اینکه در اسپانیا ملک خریدیم اقامت دائم رو می دن یا چند سال زمان می بره ؟ می شه در این باره توضیح بدین ؟

  ممنون

  1. سلام
   بله این امکان وجود داره که شما برای اقامت دائم اسپانیا اقدام کنید. البته در مورد خرید ملک اسپانیا برای مبالغ بالای ۵۰۰ هزار یورو قطعیت بیشتری برای اخذ اقامت دائم وجود داره. و پروسه ای که لازم هست که ویزای شما به اقامت دائم ختم بشه ، تقریبا ۵ سال هست

 6. سلام ببخشید نحوه پرداخت پول برای خرید ملک در اسپانیا به چه صورته ؟ آیا این مبلغ ۵۰۰ هزار تا باید یکجا پرداخت بشه ؟ یا می تونیم طی چند قسط بدیم ؟

  1. برای مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک ، تمامی شرایط پرداخت به یک نحو نیست. و بسته به شرکت سازنده املاک ، این پرداختی ها متفاوت میشه.

 7. اینقدر مطالب سایت های مختلف نسبت به خرید ملک در کشور اسپانیا متفاوته که آدم نمی دونه کدوم رو باور کنه !!!! من با چند نفر وکیل در کشور اسپانیا صحبت کردم اما ترجیح می دم کارم رو وکیل و یا موسسه ای در ایران انجام بده که خیالم راحت باشه ، لطف می کنین بفرمایین که اگر من بخوام خانه ای به قیمت ۵۰۰ هزار یورو در کشور اسپانیا بگیرم آیا حق انتخاب دارم ؟ یا شما یکی به من معرفی می کنین و من حتما باید اونو انتخاب کنم ؟

  1. سلام
   قطعا اقدام شما از طریق موسساتی که در ایران دفتر مستقر دارند قابل اطمینان تر هستش.
   برای مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک ، شما کاملا حق انتخاب دارید و محدود به انتخاب واحد های از قبل تعیین شده نیستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *