موبایل

09120760161

تلفن ثابت

02188739417

 • fa
 • en

[vc_row row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css_animation=””][vc_column][vc_single_image image=”17662″ img_size=”full” alignment=”center” qode_css_animation=””][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” anchor=”portfolio” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” background_color=”#ffffff” padding_top=”25″ padding_bottom=”0″ css_animation=””][vc_column][vc_column_text]

خرید زمین در انگلستان

[/vc_column_text][vc_separator type=”small” position=”center” up=”17″ down=”5″][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” background_color=”#ffffff” padding_top=”35″ padding_bottom=”35″ css_animation=””][vc_column][blockquote text=”خرید زمین در انگلستان، مشاوره ویزای کشور انگلستان، اخذ اقامت کشور انگلستان، مشاوره ویزا، اخذ ویزای مولتی” show_quote_icon=”yes” text_color=”#ffffff” background_color=”#008abb” quote_icon_color=”#ffffff”][vc_separator type=”transparent” up=”10″ down=”10″][vc_column_text]

مهاجرت به انگلستان در سال های اخیر به اشکال مختلفی همچون تحصیلی، سرمایه گذاری، کاری، و یا حتی خرید زمین صورت میگیرد. بر خلاف تصور بسیاری از افراد، خرید ملک و خرید زمین دو امر مجزا هستند و هرکدام قوانین مختص خود را دارند.

[/vc_column_text][vc_column_text]

خرید زمین در انگلیس با توجه به متقاضیان بسیاری که در داخل خاک انگلستان دارد، به نسبت سایر راه های مهاجرت برای افراد خارج از انگلیس آنطور که باید شناخته شده نیست و بهتر میتوان گفت فرصت کافی برای اقدام در این زمینه را برای متقاضیان خارجی از آنها گرفته است.

موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای اخذ ویزای انگلیس ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به انگلیس ، ویزای تحصیلی انگلیس ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ،( )ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا و اقامت دائم انگستان را به شما نشان خواهد داد

[/vc_column_text][vc_column_text]

به صورت اجمالی میتوان اینگونه توضیح داد که به دنبال افزایش جمعیت در کلان شهر لندن، دولت بر این امر بر آمد که در حاشیه این شهر بزرگ شروع به ساخت شهرها و شهرک هایی نماید تا در اصل از جمعیت متمرکز در لندن بکاهد.

[/vc_column_text][vc_column_text]

به دنبال این هدف اصلی، خرید زمین های حومه لندن توسط افراد خارج از انگلیس، در کنار سایر راه های اخذ ویزای انگلستان قلمداد گردید.

[/vc_column_text][vc_column_text]

شما میتوانید از طریق تماس با متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس در زمینه خرید زمین انگستان ، اخذ ویزای انگلیس ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به انگلیس ، ویزای تحصیلی انگلیس ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا و اقامت دائم انگستان مشاوره و راهنمایی های لازم را اخذ نمایید.

[/vc_column_text][vc_column_text]

پروسه انجام خرید زمین در انگلیس بدین صورت است که قطعات زمین مشخص شده از طرف شهرداری در حومه شهر لندن از طرف متقاضیان مهاجرت به انگلستان خریداری میشود. این زمین ها ممکن است به صورت خام و تنها خط کشی و تحدید شده از طرف شهرداری باشد و یا در مرحله آمادگی برای ساخت و ساز قرار داشته باشد. زمین هایی که در حومه لندن در مراحل ابتدایی تری قرار دارند یقینا از نظر هزینه ها نیز نسبت به سایر زمین ها ارزان قیمت تر میباشند.

[/vc_column_text][vc_column_text]

قیمت زمین های واقع شده در این پروژه های فروش، بسیار نازل و نسبت به خرید ملک در سایر نقاط دنیا بسیار ارزان قیمت تر است. خریداران این زمین ها میتوانند به راحتی و با ریسک بسیار کم ویزای انگلستان را اخذ نمایند و همراه با همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود وارد انگلیس شوند. ویزای قابل اخذ از این طریق به صورت Multi Entry است و امکان ورود و خروج بدون محدودیت برای دارنده آن را فراهم می آورد.

[/vc_column_text][vc_column_text]

دارندگان این زمین ها پس از قرار گرفتن در طرح ساخت ساز (که به طور قطع توسط سازندگان بسیار نامدار و مورد تایید دولت انگلیس صورت خواهد گرفت) میتوانند با اخذ وام معادل ۱۶۰ هزار پوند اقدام به ساخت و ساز در این زمین ها نمایند. شایان ذکر است که بازپرداخت این وام ها با سود بسیار اندک و ناچیز و حدود ۱ درصد میباشد.

[/vc_column_text][vc_column_text]

شما میتوانید مشاوره لازم جهت خرید زمین انگلستان و اخذ اقامت دائم انگلیس ،  اخذ ویزای انگلیس ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به انگلیس ، ویزای تحصیلی انگلیس ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا و اقامت دائم انگستان را از متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس بخواهید.

[/vc_column_text][vc_column_text]

از دیگر مزایای تعیین شده برای طرح خرید زمین در انگلیس و اخذ ویزای این کشور، تحصیل رایگان برای فرزندان و بیمه مجانی برای تمام افراد خانواده است.

[/vc_column_text][vc_column_text]

دارندگان این زمین ها پس و ورود به خاک انگلستان میتوانند پس از گذشت ۵ سال ، اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند و پاسپورت انگلیسی دریافت کنند. (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای اخذ ویزای انگلیس ، برای اخذ ویزای انگلیس ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به انگلیس ، ویزای تحصیلی انگلیس ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا و اقامت دائم انگستان  و اقامت دائم انگلیس را به شما نشان خواهد داد)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[تعداد: 16    میانگین: 3.9/5]

10 پاسخ

 1. سلام
  این زمینهایی با متراژ ۲۵۴ که فرمودین رو با چه مبلغی باید خریداری کرد؟
  آیا کل مبلغ باید نقدا پرداخت بشه؟

  1. سلام
   زمین هایی که آماده تحویل هستند، با هزینه های معادل ۱۶۰ هزار پوند ..
   و زمین هایی که در مرحله بررسی هستند و پروسه تحویل آنها برای حدود ۱سال و نیم تا ۲ سال دیگر هست ، ،با هزینه هایی حدود ۵۰ هزار پوند… که البته برای ساخت این زمین ها از طرف دولت انگلستان ، وام هایی به خریداران تعلق میگیره

 2. سلام این زمین هایی که اطلاعاتش رو دادین متراژهاش چقدر هستش ؟ آیا خودمون می تونیم انتخاب کنیم ؟ و نوع ویزای خرید زمین انگلستان چی می شه ؟

  1. سلام
   برای مهاجرت به انگلیس از طریق خرید زمین انگلستان ، زمین هایی که در حال حضر باقی مونده و آماده تحویل هستند محدود هست . ولی اگر برای زمین های پیش فروش اقدام بفرمایید حق انتخاب دارید .
   متراز زمین های آماده تحویل در انگلیس ۲۵۴ متر هست.
   نوع ویزای شما در زیر مجموعه ویزای سرمایه گذاری انگلیس قرار میگیره.
   شما از این طریق میتونید اقامت دائم انگلیس رو برای خودتون و خونوادتون دریافت کنید.

 3. سلام ، خواستم بدونم امکانش هست از طریق خرید زمین در کشور انگلستان اقامت دائم انگلستان رو بگیریم ؟ اگر من اقدام کنم خانوادم هم اقامت دائم انگلیس رو می گیرن ؟

  1. سلام
   یکی از راه های مهاجرت به انگلیس خرید زمین هستش. در حال حضر زمین های آماده تحویل در حومه لندن هستن.
   برای مهاجرت به انگلستان از این طریق میتونید برای خودتون و خانوادتون اقامت دائم بگیرید

  1. سلام بله شما میتونید از طریق خرید زمین در انگلیس اقامت انگستان رو اخذ کنید.
   و در مورد سوال دوم شما، در وقع نه بجث خرید ملک متفاوت از خرید زمین هستش.
   و شما بعد از خرید زمین انگلیس باید برای ساخت ملک در این زمین ها زیر نظر شهرداری اقدام کنید .

 4. چه جالب ! من همچین راهی رو برای مهاجرت نشنیده بودم ، اگر شدنی باشه که واقعا می ارزه

  1. سلام
   بله در واقع معدود موسساتی هستن که در مورد خرید ملک انگلیس و امکان اخذ اقامت انگلستان از این طریق اطلاع دارند.
   این قطعات زمین که در حال حاضر آماده فروش هستند ، در حومه شهر لندن واقع شده که آماده تحویل هستند و دارندگان ملک در انگلستان به نوعی سرمایه گذار در انگلیس محسوب میشن و میتونن برای اقامت خود و خانوادشون از این طریق اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه

دوستان عزیز

به علت رعایت مسائل بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا ، کلیه مشاوره های حضوری در این هفته لغو‌ و زمان مجدد آن متعاقبا اعلام خواهد شد .

به جهت اعطای خدمات کامل به شما عزیزان ، مشاوره ها به صورت تلفنی همچنان به قوت خود باقیست ، همچنین می توانید تا زمان عادی شدن شرایط ، از طریق تلگرام و اینستاگرام با مشاورین موسسه در ارتباط باشید .

با توجه به حجم بالای پیام های دریافتی در طی روز در تلگرام‌ و اینستاگرام ، امکان تاخیر در بررسی شرایط و پاسخگویی از سوی مشاورین وجود دارد ، از اینکه با صبر و بردباری ما را در ارائه خدمات بهتر همراهی می کنین سپاسگزاریم.