ثبت شرکت جمهوری چک

ثبت شرکت جمهوری چک

اقامت جمهوری چک

ثبت شرکت جمهوری چک، مهاجرت به چک ، مهاجرت به اروپا ، ویزای مولتی ، مشاوره ویزا

جمهوری چک یکی از اعضای اتحادیه اروپا . همچنین پیمان شینگن است.

همان طور که مستحضرید کشورهای عضو در اتحادیه اروپا شامل  آلمان ، اتریش ، اسپانیا ، استوونی ، اسلواکی ، ایتالیا ، ایرلند ، بلژیک ، بلغارستان ، پرتغال ، دانمارک ، رومانی ، سوئد ، فرانسه ، فنلاند ، قبرس ، لاتویا ، لوکزاکبورگ ، لهستان ، لیتوانی ، مالت ، مجارستان ، هلند ، یونان ، کرواسی و همچنین جمهوری چک میباشند.

علی رغم عضویت کشور چک دراتحادیه اروپا ، واحد پول این کشور کرونا میباشد.  زبان رسمی در این کشور چکی است که از جمله زبان های اسلاوی به شما میرود.

(متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ثبت شرکت اروپا ، سرمایه گذاری کانادا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا به شما نشان خواهد داد.)

در صورتی که متقاضیان مهاجرت به اروپا بتوانند از طریق هریک از این کشورها و راه اندازی تجارت در آنجا وارد اروپا شوند و اقامت کشور مورد نظر را اخذ نمایند ، به راحتی قادرند که در میان ۲۸ کشور عضو پیمان شینگن و اتحادیه اروپا سفر کنند و رفت و آمد نمایند.

ثبت شرکت در جمهوری چک در قالب شرکت های سهامی ، مسئولیت محدود و تجاری عمومی امکان پذیر است.

حداقل هزینه مورد نظر همچون سایر کشورهای حوزه اتحادیه اروپا ۲۵ هزار یورو میباشد که البته این هزینه اولیه در رابطه با بیزینس پلان و طرح اجرایی مربوط به تجارت های مختلف ، متفاوت میباشد.

(متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ثبت شرکت اروپا ، سرمایه گذاری کانادا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا به شما نشان خواهد داد.)

در نظر داشته باشید اگر که بیزینس راه اندازی شده در کشور چک تمام مراحل ثبتی خود را به درستی طی کرده باشد و درآمد زا باشد و اصطلاحا از نظر اقتصادی برای دولت آن کشور صرفه اقتصادی داشته باشد ، میتواند زمینه ساز اخذ اقامت جمهوری جک و اقامت اروپا برای شخص متقاضی و خانواده ایشان باشد.

شما میتوانید در زمینه مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ثبت شرکت اروپا ، سرمایه گذاری کانادا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا با مشاورین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید.

[تعداد: 11    میانگین: 2.6/5]
بدون نظر

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

سیزده + 14 =

پشتیبانی آنلاین
ارسال