ثبت شرکت اسلواکی

ثبت شرکت اسلواکی

اقامت اسلواکی

ثبت شرکت اسلواکی ، اقامت اروپا ، مشاوره ویزا ، مهاجرت به اروپا ، ویزای مولتی

اسلواکی کشوری عضو در اتحادیه اروپا است که با کشورهایی همچون جمهوری چک و اتریش و همچنین با لهستان و اوکراین و مجارستان همسایه است.

واحد پول اسلواکی یورو و زبان رسمی این کشور اسلوواک است.

(متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ثبت شرکت اروپا ، سرمایه گذاری کانادا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا به شما نشان خواهد داد.)

در حال حاضر ۲۸ کشور عضو در اتحادیه اروپا هستند . کشورهای  آلمان ، اتریش ، اسپانیا ، استوونی ، اسلواکی ، ایتالیا ، ایرلند ، بلژیک ، بلغارستان ، پرتغال ، جمهوری چک ، دانمارک ، رومانی ، سوئد ، فرانسه ، فنلاند ، قبرس ، لاتویا ، لوکزاکبورگ ، لهستان ، لیتوانی ، مالت ، مجارستان ، هلند ، یونان ، کرواسی کشورهای عضو در اتحادیه اروپا و پیمان شینگن هستند.

اسلواکی از جمله کشورهایی است که میتوان از طریق ثبت شرکت نهایتا اقامت اروپا و اقامت اسلواکی را برای خود و خانواده اشان اخذ نمایند.

ثبت شرکت دراسلواکی همچون سایر کشورهای عضو در اتحادیه اروپا به حداقل ۲۵ هزاریورو سرمایه اولیه نیاز دارد.

ثبت شرکت در اسلواکی میتواند به جهت دریافت درصد مالیات پایین ، گزینه مناسبی برای مهاجرت به اروپا باشد.

(متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ثبت شرکت اروپا ، سرمایه گذاری کانادا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا به شما نشان خواهد داد.)

البته این حداقل های مورد نیاز برای راه اندازی کار و بیزینس براساس کار مورد نظر و بیزینس های مشابه متغیر است.

در صورتیکه ثبت شرکت مورد نظر در کشور اسلواکی به صورت کامل و واقعی راه اندازی شود و از لحاظ اقتصادی برای دولت آن کشور به صرفه باشد ، میتواند زمینه اخذ اقامت برای شخص متقاضی و خانواده ایشان را فراهم نماید.

مستحضر هستید که از طریق اخذ اقامت در هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا میتوانید به راحتی در میان این ۲۸ کشور جابه جا شوید و سفر نمایید.

برای اطلاع دقیق تر هزینه مورد نظر ، لزوما نیازمند بررسی تجارت های شبیه به بیزینس مورد نظر هستیم تا بتوانیم برآورد مالی که با واقعیت نزدیک تر باشد اتخاذ نماییم.

شما میتوانید در زمینه مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ثبت شرکت اروپا ، سرمایه گذاری کانادا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا با مشاورین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید.

[تعداد: 10    میانگین: 2.9/5]
بدون نظر

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

دو + 13 =

پشتیبانی آنلاین
ارسال