ثبت شرکت آلمان

ثبت شرکت آلمان

اقامت آلمان

ثبت شرکت، مشاوره ویزا، اخذ اقامت و ویزا مولتی

آلمان با توجه به اینکه از نظر اقتصادی نسبت به سایر کشورهای حوزه اتحادیه اروپا در سطح بالاتری قرار دارد، مورد توجه بسیاری از تجار و بازرگانان برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت میباشد.

ثبت شرکت در آلمان به چند صورت امکان پذیر است. ممکن است شخص متقاضی تمایل داشته باشد که از ابتدای امر شرکتی را تحت عنوان شرکت مادر در آلمان به ثبت برساند. این امر زمانی مقدور است که شخص متقاصی حدود ۵ سال قبل از انجام پروسه ثبت شرکت مقیم در آلمان بوده باشد.

یعنی شخص باید از قبل از طریق ویزاهایی همچون تحصیلی ، ازدواج ، ویزای اقامت ۵ ساله ملتیپل و… وارد آلمان شده باشد و مدرک دال بر حضور خود در آلمان ارائه نماید و پس از آن برای ثبت شرکت اقدام نماید.

(موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای آلمان، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان به شما نشان خواهد داد)

روش دیگر برای ثبت شرکت آلمان بدین صورت است که شخص متقاضی دارای شرکت در ایران باشد. در واقع شعبه مادر در ایران واقع گردیده و فرد بخواهد که شعبه دیگر و یا به اصطلاح ” شعبه دختر ” را در آلمان به ثبت برساند.

در این حالت دو فرض در نظر گرفته میشود: اول اینکه فرد متقاضی بخواهد شعبه خود را تحت عنوان شرکت آلمانی به ثبت برساند و دومین مورد بدین صورت است که شخص صاحب شرکت، خواستار ثبت شرکت با همان نام شرکت خود در ایران باشد.

(موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای آلمان ، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان به شما نشان خواهد داد)

در موردی که شرکت به صورت کاملا آلمانی ثبت شود، تمکن مالی فرد برای دولت و اعطای این ویزا به ایشان بسیار حائز اهمیت است. بدین صورت که وی الزاما مبلغی معادل ۲۵ هزار یورو را حداقل برای چند ماه در حسابی به نام خود در آلمان بلوکه و دست نخورده نگاه دارد.

این امر از این جهت است که به دولت آلمان نشان دهد تا میزانی دارای تمکن مالی میباشد که حتی این امکان برای وی وجود دارد که به این مبلغ نسبتا زیاد تا چندین ماه نیازی نداشته باشد و اطمینانی را مبنی بر این که میتواند حداقل از نقطه نظر مالی در آلمان از پس اداره شرکت برآید ایجاد نماید.

( موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای آلمان، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان به شما نشان خواهد داد)

در فرض دوم و اینکه شرکت تحت عنوان نام شرکت اصلی در آلمان ایجاد شود ، شرایط اثبات توانایی مالی فرد آسان تر به نظر میرسد که البته بسته به رزومه کاری و مالی هر فرد باز هم متفاوت است.

شایان ذکر است برای انجام هرکدام از موارد ذکر شده ، شرایط و رزومه متقاضیان مهاجرت از طریق ثبت شرکت آلمان وابسته به بررسی موردی میباشد تا بتوان بهترین و مطمئن ترین راه برای انجام این پروسه به ایشان ارائه گردد.

متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در این زمینه به شما عزیزان میباشد.

گفتنی است پروسه انجام ثبت شرکت در آلمان حدود ۴ تا ۶ ماه زمانبر است. (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای آلمان، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان به شما نشان خواهد داد)

با توجه به توضیحاتی که ارائه شد ، به نظر میرسد ثبت شرکت در آلمان بیشتر مورد نیاز اشخاصی باشد که الزام به ثبت شرکت در این کشور دارند. چه بسا ثبت شرکت آلمان علی رغم شرایط اقتصادی بسیار فوق العاده ای که دارد ، به نسبت سایر کشورهای حوزه اتحادیه اروپا ، برای مثال ثبت شرکت در استونی ، سخت و زمانبر و از لحاظ مالی دارای شرایط دشوارتری باشد.

افراد میتوانند برای تسهیل این راه و صرفه جویی در زمینه مالی ، از طرق دیگر مثل مهاجرت تحصیلی و یا ویزای اقامت کوتاه مدت ملتیپل به اروپا اقدام نمایند و پس از آشنایی با شرایط انجام ثبت شرکت و یا برخورد نزدیک با موقعیت کاری و بیزینس در آلمان ، نهایت امر برای ثبت شرکت اقدام نمایند.

(موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای آلمان، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان به شما نشان خواهد داد)

[تعداد: 5    میانگین: 4/5]
۱۵ نظر
 • Avatar
  آرش دیوانی
  ارسال شده در تاریخ ۱۳:۰۲h, ۳۱ شهریور پاسخ

  با سلام من برای ساخت هتل به حساب بین المللی بدون محدودیت در تراکنش نیاز دارم و می خوام در آلمان یا انگلیس شرکت ثبت کنم شما کدوم رو به صرفه و صلاح می دونید

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۴۳h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر

   برای سرمایه گذاری در حال حاضر کشور آلمان وضعیت و شرایط مساعد تری دارد به این خاطر که حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کشور انگلستان ۲۰۰ هزار پوند و یا یک میلیون پوند می باشد در صورتی که حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کشور آلمان ۲۵ هزار یورو است .
   برای اطلاع از نحوه طراحی بیزنس پلن و سایر مدارک مورد نیاز بهتون توصیه می کنم با موسسه تماس بگیرین تا از راهنمایی کارشناسان استفاده کنین
   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  آرش میرزاپور
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۱۹h, ۲۲ اسفند پاسخ

  سلام یه جا توسایت خوندم که برای ثبت شرکت در آلمان حتما باید پاسپورت آلمان رو داشته باشیم ، آیا این موضوع صحت داره ؟ من الان در ایران شرکت دارم و تنها موضوعی که باعث شد اقدام نکنم همین موضوع بود ، شما اگر بخواین اقدام کنین و ویزای تضمینی ثبت شرکت آلمان بگیرین هزینش چقدر می شه ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۵۷h, ۲۲ اسفند پاسخ

   سلام
   برای ثبت شرکت آلمان در صورتی که در ایران شرکت ثبت شده وفعال داشته باشید هم میتونید اقدام بفرمایید.
   تمام مراحل ویزای شما برای مهاجرت به آلمان برای شما به صورت تضمینی انجام میشه.

 • Avatar
  سپیده ناصری
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۰۷h, ۲۲ اسفند پاسخ

  سلام خسته نباشید ، ببخشید می خواستم بدونم اگر شما اقدام کنین برای من برای ثبت شرکت آلمان ، چقدر طول می کشه تا من ویزا بگیرم ؟ بعد اینکه شما ویزا تضمینی می گیرین ؟ اگر ویزای من برای ثبت شرکت آلمان رد بشه مشکلی پیش نمی یاد ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۵۹h, ۲۲ اسفند پاسخ

   سلام
   ثبت شرکت برای مهاجرت به آلمان حدود ۶ ماه زمانبر هستش.
   پس از بررسی کیس مهاجرت شما ، مراحل ویزای آلمان به صورت تضمینی انجام میشه

 • Avatar
  محمدرضا اسلامی
  ارسال شده در تاریخ ۱۶:۲۸h, ۱۸ اسفند پاسخ

  سلام ، شما خودتون شرکتی رو می تونین معرفی کنین که به صورت رسمی در کشور آلمان ثبت شده باشه و نیاز به سهامدار داشته باشه ؟ به این خاطر که من سرمایه لازم برای ثبت شرکت در کشور آلمان رو دارم اما شرکتی در ایران ندارم که بخوام اقدام کنم ، ممنون می شم راهنمایی کنین.

 • Avatar
  خسرو گرامی
  ارسال شده در تاریخ ۱۶:۲۴h, ۱۸ اسفند پاسخ

  سلام ، من با موسسه ای در کشور آلمان صحبت کردم و به من گفتن که اگر از طریق ثبت شرکت در کشور آلمان اقدام کنم نمی تونم همسرم رو با خودم ببرم ، خواستم بدونم آیا این حرف صحت داره ؟ و با توجه به اینکه اعتبار موسسه ای که قراره کار من رو انجام بده برام خیلی مهمه و خوشبختانه شما این شرایط رو دارین ، آیا کار رو به صورت تضمینی انجام می دین ؟ منظورم هم ویزای خودم و هم ویزای همسرم هستش

  منتظر پاسختون هستم ، ممنونم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۱۹h, ۲۱ اسفند پاسخ

   سلام
   زمانی که شما برای ثبت شرکت آلمان اقدام میکنید ، اگر پروسه اولیه ثبت شرکت با موفقیت انجام بشه میتونید همراه با خانواده تشریف ببرید.
   تمامی فعالیت های موسسه ما در زمینه مهاجرت به آلمان و مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به انگستان با تضمین انجام میشه

 • Avatar
  سپیده خردمند
  ارسال شده در تاریخ ۱۶:۱۱h, ۱۸ اسفند پاسخ

  سلام خسته نباشین ، ممنون از اطلاعاتی که در سایت می ذارین ، من قصد ثبت شرکت در کشور آلمان و یا اسپانیا دارم ، شما کدوم رو پیشنهاد می کنین ؟ آیا موسسه شما به صورت تضمینی خدمات ثبت شرکت در آلمان و یا ثبت شرکت در اسپانیا رو انجام می ده ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۲۵h, ۲۱ اسفند پاسخ

   سلام
   شرایط ثبت شرکت در تمامی نقاط اتحادیه اروپا تقریبا مشابه هستش. منتهای مراتب باید شرایط اقتصادی کشور محل مهاجرت رو هم در نظر گرفت.
   موضوعی که مهم هستش اینه که ثبت شرکت به تنهایی موجب اخذ اقامت دائم نمیشه و این فعالیت و بازدهی مای شرکت هستش که برای گرفتن اقامت دائم اروپا اهمیت داره

 • Avatar
  آذر مهر
  ارسال شده در تاریخ ۱۶:۰۵h, ۱۸ اسفند پاسخ

  ببخشید ایا امکانش هست که ما شرکتی ثبت کنیم که در زمینه های مختلفی فعالت داشته باشه ؟ یا فقط باید در یک زمینه فعال باشه ؟ بعد اینکه ایا به محض ورود به کشور آلمان می تونیم حساب بانکی داشته باشیم ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۴۷h, ۲۱ اسفند پاسخ

   سلام برای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت شما باید شرکت فعال در ایران داشته باشید که در زمینه فعالیت همان شرکت ترجیحا اقدام کنید.
   در مورد داشتن حساب بانکی هم بله شما بعد از ثبت شرکت و ورود به آلمان میتونید این کار رو انجام بدید

 • Avatar
  مبينا رستگار
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۰۶h, ۱۶ اسفند پاسخ

  سلام وقت شما بخیر باشه
  اگر ثبت شرکت آلمان رو ما انجام بدیم ١٠٠ درصد به اقامت آلمان میرسیم؟؟؟؟؟؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۰۸h, ۱۶ اسفند پاسخ

   سلام
   برای مهاجرت به اروپا هیچکدام از انواع ویزا به صورت مستقیم به اقامت ختم نخواهد شد.
   در مورد ثبت شرکت باید توجه داشته باشبد که کارآفرینی و بیزینس شما باید در حاف فعالیت باشه و سودآور باشه تا بتونید از این طریق اقامت آلمان رو برای خود و خانوادتون اخذ کنید.

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

5 − 4 =

پشتیبانی آنلاین
ارسال