ویزای تحصیلی کانادا

تحصیل در کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی، مشاوره ویزا، اخذ اقامت تحصیلی و ویزای مولتی، تحصیل در کانادا

امروزه تحصیل در کانادا یکی از پر متقاضی ترین راه های مهاجرت علی الخصوص در میان ایرانیان قلمداد میگردد.

داشتن دانشگاه های با رنکینگ بالای جهانی و امکان یافتن کار بعد از تحصیل در این کار و در نهایت اخذ اقامت دائم، از جمله مهم ترین دلایل مهاجرت به کانادا میباشد.

منتهای مراتب موانعی که در سر راه این امر وجود دارد، بالا بودن هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا و همچنین ریسک بالای اخذ ویزا برای این کشور است. چرا که ویزای کانادا در نهایت به دست افسر سفارت صادر میگردد. پس این احتمال به نسبت سایر کشورها بیشتر است که مسئول ارائه ویزا سلایق و استدلال شخصی خود را بتواند در این امر دخیل کند.

با این حال متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس میتوانند با ارائه بهترین مشاوره در امر اخذ ویزای کانادا و اقامت دائم کانادا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا شما را راهنمایی نمایند.

ممکن است عده ای به دنبال اخذ بورسیه یا همان کمک هزینه تحصیل در کانادا باشند. خوب است بدانید اخذ بورسیه و کمک هزینه تحصیل در دانشگاه ها و بالاخص دانشگاه های کانادا، امریکا و انگلستان که برای ادامه تحصیل نیازمند پرداخت هزینه ثبت نام هستند؛ به مراتب سخت تر از اخذ آن در دانشگاه های کشورهای اروپایی است.

ارائه رزومه بسیار قوی با نمرات تحصیلی بالا و اخذ مدرک تحصیلی از دانشگاه های برتر کشور، ارائه مدرک زبان با نمره بالا، معرفی نامه از اساتید سرشناس، مقالات بین المللی و شرکت در کنفرانس های معروف و در نهایت ارائه پشتوانه مالی قوی برای دانشگاه و سفارت الزامی است. در این صورت درصد احتمال اخذ بورسیه و کمک هزینه تحصیل به نسبت بالا میرود. (متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا و اقامت دائم کانادا ، اخذ ویزای کانادا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا به شما عزیزان میباشند.)

دانشجویانی که با بررسی اجمالی رزومه شخصی و مالی خود اینگونه تصور میکنند که نسبت به سایر متقاضیان ادامه تحصیل در کانادا در شرایط بالاتر و نسبتا خوبی قرار دارند؛ میتوانند برای اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا اقدام نمایند.

متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس میتوانند در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای کانادا شما راهنمایی نمایند.

دوره های تخصصی و آموزش زبان

بسیاری از افراد هستند که خواهان گذراندن دوره های مربوط به رشته تحصیلی خود در کانادا و یا کلاس های مناسب با علایق خود هستند. همچنین برگزاری دوره های زبان به صورت حرفه ای موجب میشود افراد زیادی علاقمند به یادگیری زبان در این مراکز گردند.

اما آنچه مهم است تنها پذیرش در این کلاس ها نیست. دوره های تخصصی و زبان در کانادا و یا هر کجای دنیا معمولا در زبان های کوتاه برگزار میگردد. دوره های ۲ ماهه تا ۴ ماهه نیز در مواردی وجود دارد که به صورت فشرده مطالب را ارائه منمایند و در آخر مدرکی دال بر گذراندن این دوره ها ارائه میکنند.

این در حالی است که با توجه به تجربه و تخصص در امر مهاجرت دیده میشود که امکان اخذ ویزا برای این دوره ها بسیار سخت و یا به عبارتی نشدنی است. با این حال در کنار این دوره های کوتاه مدت، دوره های طولانی تر ۶ ماهه تا ۲ ساله وجود دارند که با سهولت بیشتری میتوان ویزا را بر اساس آن اخذ نمود. باز هم در نظر داشته باشید که ارائه پشتوانه مالی بسیار قوی برای اخذ این نوع ویزا لازم است.

(متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره جهت اخذ ویزای کانادا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا به شما عزیزان میباشند.)

مقاطع تحصیلی دبستان تا دبیرستان

تحصیل در مدارس و کالج های کشور کانادا برای متقاضیان خارجی و علی الخصوص کشورهایی که برای ورود آنها اخذ ویزا لازم است، تا حدودی با سختی همراه است. چرا که متقاعد کردن افسر سفارت مبنی بر اینکه شخصی با این شرایط سنی صرفا برای ادامه تحصیل وارد کانادا شود و در نهایت امر به کشور خود بازگردد تا حد زیادی دشوار میباشد.

اما نمیتوان با قاطعیت گفت که این راه نشدنی است. قطعا مواردی وجود دارند که با نشان دادن آنها بتوان اعتماد سفارت را برای اخذ ویزا جلب نمود. برای مثال نشان دادن پشتوانه مالی بسیار عالی و اینکه مکفل دانش آموز تمکن مالی بسیار خوبی دارد و میتواند حتی از راه دور حمایت مالی خود را برای ایشان داشته باشد، کمک بسیار مهم و حادز اهمیتی در زمینه اخذ ویزای کاناداست.

شما میتوانید جهت اخذ مشاوره مهاجرت برای اخذ ویزای کانادا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا با متخصیین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس تماس حاصل فرمایید.

مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا (مقطع لیسانس)

متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع لیسانس در کانادا با محدودیت سنی مواجه هستند. البته این محدودیت سنی برای تمامی کیس های تحصیلی حائز اهمیت میباشد و بیشتر برای زمان اخذ ویزا تاثیر گذار است. داشتن نهایت سن ۳۰ برای اخذ پذیرش در دانشگاه های کانادا الزامی است. نمره مورد نظر و مقبول دانشگاه ها در کانادا معمولا بالای ۱۵ تخمین زده میشود.

ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی برای پذیرش لیسانس الزامی است. در مورد مدرک زبان برای این مقطع تحصیلی در نظر داشته باشید که آیلتس تا تافل معادل نمره ۶ مد نظر است.

البته این سطح از زبان برای تمامی دانشگاه ها و رشته های تحصیلی یکسان نیست و در مواردی کمتر یا زیادتر میشود. منتهای مراتب اینکه برای تحصیل در مقطع لیسانس این امکان وجود دارد که اخذ پذیرش به صورت مشروط صورت گیرد و دانشجو میتواند در کنار این پذیرش تحصیلی از شرایط حضور در کلاس های زبان انگلیسی در خود کانادا بهره مند گردد و نمره قابل قبول دانشگاه را در همان جا اخذ نماید.

شما میتوانید جهت اخذ مشاوره رایگان در زمینه اخذ ویزای کانادا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا با متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس تماس حاصل نمایید.

نکته حائز اهمیت در مورد تحصیل در دانشگاه های کانادا، امکان کار کردن برای شخص دانشجو و همراهان وی میباشد. اجازه کار برای دانشجویان به صورت پاره وقت و حدود ۲۰ ساعت در هفته و برای همراهان بدون محدودیت است.

مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا (مقطع فوق لیسانس)

متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کانادا باید در حدود سنی ۳۰ تا ۴۰ سال باشند و فاصله زمانی بسیاری بین اخذ مدرک لیسانس و درخواست پذیرش در مقطع فوق لیسانس برای آنهای نباشد.

ارائه مدرک زبان انگلیسی با نمره ۷ به بالا برای اخذ پذیرش فوق لیسانس کانادا الزامی است.

اجازه کار برای دانشجویان این مقطع و همراهان آنها همانند دیگر مقاطع تحصیلی در کانادا وجود دارد. (متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره برای اخذ ویزای کانادا، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا به شما عزیزان میباشند.)

مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا (مقطع دکترا)

پذیرش در مقطع تحصیلی دکترای کانادا نیازمند پرداخت هزینه های بسیاری میباشد که برای ۵ سال تحصیل در این مقطع به هیچ وجه به صرفه نیست. با این حال متقاضیان بسیاری هستند که خواستار اخذ بورسیه میباشند تا بتوانند از این طریق هزینه های تحصیل در این مقطع را از سایر هزینه های زندگی در کانادا کسر نمایند.

با این حال در نظر داشته باشید که تحصیل در دانشگاه های کانادا که از جمله بهترین دانشگاه های سطح جهان با رنکینگ بالا هستند، مورد توجه افراد بسیاری از اقصی نقاط جهان با شرایط عالی میباشد.

پس آنچه مهم است و دانشجو را در اخذ بورسیه کانادا کمک مینماید، داشتن رزومه تحصیلی بسیار قوی است تا بتواند با سایر رزومه های ارائه شده از دانشجویان رقابت نماید و در نهایت منجر به اخذ بورسیه شود. داشتن مقالات بین المللی، نمره زبان انگلیسی بالا، فارغ التحصیلی از دانشگاه های معتبر ونمرات قبولی عالی و در نهایت پیدا کردن استاد راهنما که بتواند از تز دکترا حمایت کند از جمله شرایط اخذ بورسیه در مقطع دکترای دانشگاه های کاناداست.

(متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره برای اخذ ویزای کار کانادا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلیآلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا به شما عزیزان میباشند.)

در نظر داشته باشید آنچه مهم است، برای اخذ ویزای کانادا صرف پذیرش از دانشگاه ها هرچند در سطح متوسط ممکن است هیچ کمکی به گرفتن ویزا نکند! متقاضیان مهاجرت به کانادا باید این مهم را مد نظر قرار دهند بر اساس تجربه در امر مهاجرت، از جمله عوامل مهم و اساسی برای اخذ ویزای کانادا داشتن تمکن مالی بسیار بالا و همچنین داشتن حداقل یک ویزای شینگن میباشد.

این دو عامل موجب میگردد بررسی کیس های مربوط به کانادا در هرنوع از ویزای تحصیلی، سرمایه گذاری، توریستی و… با اطمینان بیشتری صورت گیرد و از نقاط قوت آن به شمار آید. خوب است بدانید سخت گیری های موجود در ویزای کانادا در حال حاضر با ویزای کشوری مثل امریکا رقابت میکند.

(متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره برای اخذ ویزای کانادا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا به شما عزیزان میباشند.)

[تعداد: 17    میانگین: 3/5]
۲۹ نظر
 • Avatar
  beauty
  ارسال شده در تاریخ ۰۲:۵۶h, ۰۲ آبان پاسخ

  سلام خسته نباشید من ۲۳ سالمه دانشجوی سال اول پزشکی دانشگاه تهران هستم( رتبه تک رقمی کنکور تجربی و زبان خارجی )عضو انجمن استعداد های درخشان( نخبگان )آیلتس ۸٫۵ دار م و مصاحبه در تلوزیون و مجله را دارم ( اگر تاثیری داره )قصد دارم از دانشگاه انصراف بدم و در کشور کانادا مقطع کارشناسی تحصیل کنم ولی بابت گپ تحصیلی ۵ ساله نگران هستم به نظر شما شانس ویزا شدن رو دارم؟ممکنه این سوابق تحصیلی از ریجکت شدن جلوگیری کنه؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید🙏🙏

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۵۰h, ۰۲ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما
   امکانش هست که براتون پذیرش و ویزا گرفته شود و بحث ویزا و مدارکی که مورد نیاز هست به صورت کامل توسط وکیل کانادا بهتون اعلام خواهد شد و با توجه به توضیحات و شرایطی که اعلام کردین از نظر موسسه مانعی برای ویزای تحصیلی شما در کشور کانادا وجود نخواهد داشت ، در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می تونین با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید .

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  مهری رضایی
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۴۰h, ۲۳ تیر پاسخ

  با سلام و احترام
  بنده مهری ۴۳ ساله ام فوق لیسانس مدیریت بازرگانی قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در کانادا رو دارم و نیاز به گرفتن بورس تحصیلی دارم و ۱۷ سال سابقه کاری در دانشگاه تهران با سمت رییس حسابداری را دارم لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید .

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۷:۳۹h, ۲۳ تیر پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما
   برای اینکه بررسی بشه که آیا شما واجد شرایط برای اخذ بورسیه کشور کانادا هستین یا خیر ، می بایست رزومه شما بررسی گردد ، پیشنهاد می کنم در صورتی که رزومه دارین برای آدرس ایمیل ما ارسال کنین تا توسط کارشناسان بررسی گردد .
   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  سارا
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۰۸h, ۲۳ تیر پاسخ

  سلام. من رشته تحصیلی لیسانسم مهندسی کامپیوتر از دانشگاه ازاد تهران مرکز با معدل ۱۴ و فوق لیسانسم مدیریت کارافرینی فناوری از دانشگاه تهران با مدرک مجازی و آموزش محور (بدون پایان نامه) است. زبانم متوسط و در حال تکمیل هستم. آیا می تونم شانس اپلای برای مقطع فوق لیسانس رو مجدد داشته باشم با این شرایط؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۷:۴۰h, ۲۳ تیر پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   بله این امکان برای شما وجود دارد

 • Avatar
  شبنم رضايي
  ارسال شده در تاریخ ۱۳:۱۵h, ۱۱ اردیبهشت پاسخ

  با سلام و خسته نباشی
  من و همسرم قصد مهاجرت داریم
  من فوق دیپلم طراحی دوخت و مدارک فنی حرفه ای آرایشگری
  همسرم دیپلم الکترونیک البته دانشگاه سراسری قبول شد نرفت و مربی بدنسازی و اسکواج و مدرک فنی حرفه ای ارایشگری
  و کل سرمایمون ١۵٠ تا ٢٠٠ میلیون هست
  و سن هر دومون ٣٠ سال هست
  با توجه ب شرایطمون یکسری گفتن از راه تحصیلی اقدام کن برا کانادا یکسری میگن اروپا
  میخوام شما هم اخرین نظر و پیشنهاد رو ب ما بدید
  ممنونم از سایت خوبتون

 • Avatar
  حمید رضا مهبودی
  ارسال شده در تاریخ ۱۷:۴۲h, ۲۵ اسفند پاسخ

  من برای بورسیه مقطع دکترا ی مجدد برای تحصیل در کانادا میخوام اقدام کنم. ۴۵ سالمه. تازه دکتری زبان انگلیسی گرفتم. رزومه علمی خوبی هم دارم که شامل معدل های خوب کتب و مقالات داخلی و خارجیه. ۱۱ سال سابقه تدریس در دانشگاه دارم. فرزند هم ندارم. لطفا راهنمایی کنید.

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۸:۵۴h, ۱۹ فروردین پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   شانس اقدام برای شما ووجود دارد منتهای مراتب رزومه کاری و تحصیلی شما باید به صورت دقیق بررسی بشه تا بنده بتونم بهتون پاسخ بدم ، بهتون پیشنهاد می کنم اگر مایل باشین رزومه خودتون رو برای تلگرام و یا ایمیل موسسه ارسال کنین تا توسط کارشناسان بررسی بشه

 • Avatar
  حمید رضا مهبودی
  ارسال شده در تاریخ ۱۷:۳۳h, ۲۵ اسفند پاسخ

  سلام. من ۴۵ سالمه و تازه دکتری زبان انگلیسی گرفتم. رزومه علمی خوبی هم دارم که شامل کتب و مقالات داخلی و خارجی و تجربه کاری در دانشگاه با بیمه حدود ۱۰ سال میشه. می خوام دوباره دکتری در کانادا بخونم و ازون طریق اقامت و کار بگیرم. فرزند ندارم. راهنمایی کنید لطفا.

 • Avatar
  سمیه
  ارسال شده در تاریخ ۰۱:۳۰h, ۰۷ آذر پاسخ

  سلام من لیسانس عمران هستم و ۱۰ سال پیش فارق التحصیل شدم
  ۴ سال بیمه دارم
  با توجه به فاصله فارغ التحصیلیم تا الان شانسی برای گرفتن ویزای تحصیلی دارم؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۱:۵۱h, ۰۸ آذر پاسخ

   سلام
   برای اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا ، فاصله فارغ التحصیل مورد نیاز مهمی نیست ، اما به این خاطر که اخذ ویزای شما در اولویت از پذیرش تحصیلی قرار دارد ، باید سعی کنیم که این فاصله تحصیلی رو با سوابق کاری برای مثال توجیه کنیم

 • Avatar
  مليحه خوانينى
  ارسال شده در تاریخ ۰۲:۰۰h, ۱۶ اردیبهشت پاسخ

  سلام ببخشید من میخواستم در مورد مهاجرت به کانادا اطلاعات داشته باشم نه وضعیت مالى چندان خوبى دارم و نه آیلتس دارم آیا میتونم به کشورى مهاجرت کنم الان در حال تحقیق هستم لطفا مرا راهنمایى کنید

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۱:۰۰h, ۱۶ اردیبهشت پاسخ

   سلام
   کشور کانادا از جمله کشورهایی هست که برای مهاجرت، نیاز به پشتوانه مالی نسبتا زیادی داره.
   اگر بخواهید که از طریق ویزای تحصیلی کانادا و یا حتی اسکیلد ورکر هم اقدام بفرمایید ، لازم هست مدرک زبان داشته باشید.
   به نظر میرسه که مهاجرت به کشورهای اروپایی برای شما پیشنهاد بهتری باشه

 • Avatar
  مي اسلامي
  ارسال شده در تاریخ ۱۷:۳۸h, ۱۳ اردیبهشت پاسخ

  سلام من میخوام دختر بنج ساله ام رو در مدارس کانادا ثبت نام کنم و خودم و دختر دوسالم هم همراهش باشیم و بعدا خودم وارد دانشگاه بشم و در خواست کار و اقامت و…
  به نظر شما این روش خوبی هست؟
  و کدام شهر رو برای زندگی و تحصیل به ما پیشنهاد میدین؟
  ممنون

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۰:۴۹h, ۱۴ اردیبهشت پاسخ

   سلام
   بله امکان پذیرش برای ایشون وجود داره در کالج های کانادا ، منتها اخذ ویزا برای سنین زیر دیپلم سخت هست و ریسک زیادی داره .
   ترجیح بر این هست که شما برای ویزای تحصیلی کانادا ابتدائا اقدام بفرمایید . و برای فرزندتون پس از ورود به خاک کانادا ، پذیرش تحصیل در کالج های کانادا رو بگیرید .

 • Avatar
  الف میرزایی
  ارسال شده در تاریخ ۱۷:۳۸h, ۲۶ اسفند پاسخ

  سلام اگر من از طریق ویزای تحصیلی کانادا وارد بشم آیا میتونم اگر اونجا کار پیدا کنم ویزای تحصیلی رو تبدیل به ویزای کاری کانادا کنم ؟ یا باید برای این تبدیل ویزا برگردم ایران ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۱:۰۵h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای تحصیلی ، لارم نیست که شما برای تیدیل ویزا حتما به ایران برگردید . همین که یک مرتبه از کشور کانادا خارح شید و در کشورهای مجاور ویزای خود رو به ویزای کار کانادا تبدیل کنید کفایت میکنه.

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۱۲h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   شما در کنار ویزای ویزای تحصیلی کانادا اجازه کار هم دارید . ودر نهایت میتونید اقامت دائم کانادا رو هم بگیرید .
   برای تبدیل ویزا الزاما شما نباید به ایران برگردید

 • Avatar
  شميراني
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۳۲h, ۲۳ اسفند پاسخ

  اقامت کانادا رو با ویزای تحصیلی هم میشه گرفت؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۳۳h, ۲۳ اسفند پاسخ

   سلام
   نوع ویزایی که شما برای مهاجرت به کانادا انتخاب میکنید مهم نیست. موضوع قابل اهمیت این هستش که ریسک ویزا کم باشه و نهایت شما بتونید در کشور کانادا کار پیدا کنید .
   پس از کار در کانادا و پرداخت مالیات میتونید اقامت دائم کانادا رو بگیرید

 • Avatar
  سلطاني
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۲۸h, ۲۳ اسفند پاسخ

  من میخوام اقامت کانادا رو بگیرم، راه و روشش اصلا برام مهم نیس.
  میشه بگین الان سفارت چه نوه ویزایی رو راحت تر صادر میکنه؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۳۹h, ۲۳ اسفند پاسخ

   سلام
   شما میتونید از راه های مختلفی مثل ویزای تحصیلی کانادا ، سرمایه گذاری کانادا ، ویزای کار کانادا اقدام کنید . البته هرکدوم از این موارد شرایط خاص خودشون رو دارن. در صورت دارابودن شرایط میتونید نهایتا اقامت کانادا رو بگیرید

 • Avatar
  نقيبي
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۵۸h, ۲۱ اسفند پاسخ

  بسیار از دیدن سابت مهاجرتی شما لذت بردم.
  با عرض سلام وخسته نباشید، من و همسرم هردو در زمینه کامپیوتر و آی تی تخصص داریم ولی بیمه نداریم. به تشخیص شما برای مهاجرت به کانادا از ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنیم بهتره یا ویزای کار کانادا؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۵۲h, ۲۲ اسفند پاسخ

   سلام
   در حال حاضر برای مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار ، مهندسین آی تی در شرایط خیلی خوبی قرار دارند.
   برای تشخیص اینکه ویزای تحصیلی کانادا برای مهاجرت شما مناسب تر هستش یا ویزای کار کانادا…
   اطلاعات بیشتری از مدارک تحصیلی شما، سن و سوالق کاری و سطح زبان انگلیسی نیاز هستش.

 • Avatar
  موسي نوري
  ارسال شده در تاریخ ۱۶:۰۲h, ۱۶ اسفند پاسخ

  من برای بورسیه مقطع دکترا برای تحصیل در کانادا میخوام اقدام کنم.
  رشته تحصیلی من مدیریت بازرگانی است و از دانشگاه سراسری پیام نور فارغ التحصیل شدم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۴۷h, ۱۶ اسفند پاسخ

   سلام
   بورسیه برای مقطع دکترا بسیار سخت هستش و نیاز هست که رزومه تحصیلی شخص متقاضی خیلی قوی باشه.
   مهاجرت به کانادا از طریق ویزای تحصیلی برای مقطع دکترا کار راحتی نیست. مگر اینکه با فوق لیسانس مجدد وارد بشید

 • Avatar
  شيدا
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۴۵h, ۱۶ اسفند پاسخ

  من شنیدم هزینه های تحصیل در کانادا زیاده. میشه برای کالج زیان اقدام کنیم تا در هزینه هامون صرفه جویی مرده باشیم ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۴۲h, ۱۶ اسفند پاسخ

   سلام
   کشورهایی همچون کانادا انگلیس امریکا استرالیا از جمله کشورهایی هستند که برای ادامه تحصیل باید شهریه پرداخت کنید.مگر در صورت اخذ بورسیه که البته شرایط خاص خودش رو داره و کار ساده ای نیست.
   اما این رو هم در نظر بگیرید که تحصیل در کانادا مزایایی هم داره. از جمله اینکه اقامت کانادا رو نسبت به سایر کشورها خیلی سریع تر و راحت تر میتونید اخذ کنید . و اینکه دوره های تحصیل در کانادا نسبت به سایر کشورها یک سال کمترهستش.

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

5 × دو =

پشتیبانی آنلاین
ارسال