تحصیل در فرانسه

تحصیل در فرانسه

ویزای تحصیلی فرانسه

تحصیل در فرانسه، ویزای تحصیلی فرانسه، مشاوره ویزا فرانسه، اخذ اقامت فرانسه و ویزای مولتی

فرانسه در غرب اروپا واقع شده است.از منظر اقتصادی چهارمین اقتصاد جهان را دارا میباشد. وبه دلیل عضویت در شورای امنیت ، کشور قدرتمندی از نقطه نظرسیاسی به شمارمی آید.

فرانسه در حوزه ی شینگن قرار دارد و به محض صدور ویزای بلند مدت ، مهاجر مقیم فرانسه میشود .

(متخصصین ما درموسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ثبت شرکت اروپا ، سرمایه گذاری کانادا ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در فرانسه، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت اتریش و تحصیل در آلمان ، اقامت اتریش و تحصیل در اتریش ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار کانادا ، بلوکارت و… را به شما پیشنهاد خواهد داد و تا آخرین لحظه پشتیبان شما خواهد بود.)

نظام آموزشی فرانسه به گونه است که تحصیل در دانشگاه های فرانسه ، رایگان است و دانشجویان با استفاده از کارت دانشجویی از رستورانها و مراکز تفریحی و هنری میتوانند از تخفیف ویژه ای استفاده نمایند.

دانشجویان میتوانند ۲۰ ساعت در هفته به صورت پاره وقت کار سفید کنند و هزینه های زندگی خود را تحت پوشش قرار دهند و در انجام کارسیاه محدودیتی وجود ندارد.

“کارسفید :کارفرما متعهد به پرداخت بیمه است وازحقوق شما مالیات کسرمیشود.

“کارسیاه : سابقه ی بیمه لحاظ نمیشود و مالیات وضع نمیشود.

تحصیل در فرانسه (مقطع لیسانس)

مدت تحصیل در فرانسه در مقطع لیسانس ۳ یا ۴ سال میباشد. با توجه به سطح دانشگاه و رشته  مورد نظر هزینه ای بین ۱۵۰ تا ۴۰۰ یورو بابت تحصیل در دانشگاه های فرانسه از دانشجویان دریافت میشود.

برای تحصیل در دانشگاههای فرانسوی زبان داشتن مدرک زبان فرانسه الزامی ست. البته دانشگاه هایی که هزینه های تحصیل در آنها رایگان و یا تقریبا رایگان است نیاز به داشتن مدرک زبان وجود دارد .
در حالیکه در تمامی کشورهای حوزه اتحادیه اروپا ، دانشگاه هایی نیز وجود دارند که زبان تدریس در آنها انگلیسی میباشد.

(متخصصین ما درموسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ثبت شرکت اروپا ، سرمایه گذاری کانادا ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت اتریش و تحصیل در آلمان ، اقامت اتریش و تحصیل در اتریش ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار کانادا ، بلوکارت و… را به شما پیشنهاد خواهد داد و تا آخرین لحظه پشتیبان شما خواهد بود.)

با این تفاسیر دانشجویان میبایست مدرک زبان انگلیسی آیلتس به دانشگاه ارائه نمایند.

توجه به این نکته ضروری است که در غالب موارد ، تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان ، نیازمند پرداخت هزینه تحصیل میباشد و دانشگاه دولتی و یا رایگان به حساب نخواهد آمد

برای  تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان  کشور فرانسه در مقطع لیسانس داشتن آیلتس حداقل ۵٫۵ الزامی است.

تحصیل در فرانسه (مقطع فوق لیسانس)

مدت تحصیل در فرانسه برای دانشجویانی که در حال تحصیل  مقطع فوق لیسانس هستند ، ۲ سال میباشد .

دانشگاه های دولتی که البته غالب موارد زبان تدریس در آن ها نیز فرانسوی میباشد ، هزینه تحصیل ندارند و یا تقریبا رایگان هستند

البته دانشگاه هایی نیز در فرانسه وجود دارد که زبان تدریس در آنها انگلیسی میباشد و نیازمند ارائه مدرک آیلتس هستند.

تحصیل در فرانسه در دانشگاه هایی که دروس را به انگلیسی برگزار میکنند در زمره دانشگاه های رایگان به شمار نمی آیند.

(متخصصین ما درموسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ثبت شرکت اروپا ، سرمایه گذاری کانادا ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت اتریش و تحصیل در آلمان ، اقامت اتریش و تحصیل در اتریش ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار کانادا ، بلوکارت و… را به شما پیشنهاد خواهد داد و تا آخرین لحظه پشتیبان شما خواهد بود.)

تحصیل در فرانسه (مقطع دکترا)

مدت تحصیل در دکترا برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در فرانسه را دارند ، ۴ سال میباشد

تحصیل در دانشگاه های فرانسه با توجه به رزومه تحصیلی دانشجوی متقاضی تحصیل در دکترا ، میتواند رایگان باشد و یا با پرداخت هزینه توسط شخص دانشجو صورت پذیرد.

موضوع رساله ی دکترا و درجه ی علمی اساتید راهنما سهم چشمگیری در ارزش مدرک علمی دانشجو دارد.

دکترا شغل محسوب میشود و دانشجو در پروژه ی دکترا همراه با تیم پروژه که متشکل از اساتید و دانشجویان هستند مشغول به کار میگردد.

هزینه های زندگی

هزینه زندگی دانشجویی در فرانسه با توجه به نحوه و سبک و سیاق زندگی هر شخص متفاوت است و حدودا بین ۵۰۰ تا ۹۰۰ یورو تخمین زده میشود.

این هزینه با توجه به شهر محل اقامت از پاریس تا حومه متغیر است.

شما میتوانید در زمینه مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ثبت شرکت اروپا ، سرمایه گذاری کانادا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، تحصیل در آلمان ، کار در اروپا ، ویزای کار کانادا ، بلوکارت اروپا و… با مشاورین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید.

[تعداد: 47    میانگین: 2.6/5]
۱نظر
  • Avatar
    سحر هاشم پور
    ارسال شده در تاریخ ۲۰:۵۸h, ۰۴ اردیبهشت پاسخ

    سلام شما برای ویزای تحصیلی فرانسه هم اقدام میکنید؟ هزینه دریافتیتان چقدر است؟ خدمات شما بغیر از اخذ ویزا شامل اجاره استودیو( خانه دانشجویی) هم میشود؟

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

هشت + 10 =

پشتیبانی آنلاین
ارسال