اخذ ویزای توریستی سوئد

تحصیل در سوئد

ویزای تحصیلی سوئد

تحصیل در سوئد، اخذ ویزای تحصیلی، پذیرش تحصیلی سوئد و وکیل مهاجرت

سوئد کشوری است که در سمت شمال اروپا واقع گردیده است و پایتخت این کشور استکلهم است . کشور سوئد دارای آب و هوای بسیار سردی است.

در ادامه به بررسی وضعیت تحصیلی در کشور سوئد میپردازیم.

موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه  برای تحصیل در سوئد ، اقامت دائم اروپا ، اخذ اقامت دائم سوئد ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل درسوئد ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، تحصیل در آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، ویزای تحصیلی سوئد و مهاجرت رایگان به اروپا به شما نشان خواهد داد

کشور سوئد در سال های متوالی بین ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ مورد توجه ایرانیان بسیاری قرار گرفت چرا که در این سال ها ، تحصیل در دانشگاه های این کشور به صورت رایگان و یا با هزینه های کم مقدور بود ،اما در سال ۲۰۱۱ قوانین مهاجرتی مربوط به کشورسوئد دستخوش تغییرات بسیاری گردید، که این تغییر قوانین بیشتر مرتبط با قوانین نظام آموزشی و مخارج تحصیلی دانشگاه های این کشور است.

چرا که از سال ۲۰۱۱ به بعد تحصیل در دانشگاه های سوئد مستلزم پرداخت هزینه شد و این هزینه ها حدود ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو در سال بدون در نظر گرفتن مخارج زندگی در این کشور اعلام گردید.

تحصیل در سوئد (مقطع لیسانس)

تحصیل در این مقطع به دو صورت زبان انگلیسی و زبان سوئدی ارائه میشود. متقاضیان میبایست برای اخذ پذیرش در دانشگاه های سوئد مدرک زبان انگلیسی و یا سوئدی به دانشگاه ارائه نمایند. دوره تحصیل در مقطع لیسانس ۴ سال به طول می انجامد.

دانشجویان در مقطع لیسانس در کشور سوئد حدود ۱۰ ساعت حق کار دارند. ( موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای اخذ ویزای سوئد و اقامت دائم در سوئد ، اخذ اقامت دائم سوئد، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل درسوئد ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی سوئد ، تحصیل در آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا را به شما نشان خواهد داد)

تحصیل در سوئد (مقطع فوق لیسانس)

تحصیل در دانشگاه های سوئد در این مقطع همچون مقطع لیسانس به زبان سوئدی یا انگلیسی امکان پذیر می باشد. دانشجویان لزوماً باید در زمان اخذ پذیرش دانشگاهی ، مدرک زبان انگلیسی یا سوئدی را ارائه نمایند. دوره تحصیل در دانشگاه های سوئد در مقطع فوق لیسانس ۲ ساله میباشد.
دانشجویان در این مقطع حدود ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار دارند. که از این طریق میتوانند بیشتر هزینه های زندگی و تحصیل خود را پوشش دهند. ( موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای تحصیلی در سوئد و اقامت اروپا به شما نشان خواهد داد)

تحصیل در سوئد (مقطع دکترا)

تحصیل در این مقطع در دانشگاه های سوئد به دو صورت بورسیه و همچنین پرداخت هزینه توسط دانشجویان ارائه میگردد. با این حال اخذ بورسیه از دانشگاه های سوئد دارای شرایطی است که به مراتب کار سختی است.

برای مثال داشتن مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر ، تسلط به زبان انگلیسی و داشتن مدرک زبان ، مکاتبه با استاد راهنما جهت پشتیبانی از تز دکترا ، و در نهایت داشتن مقالات بین المللی و یا تالیف کتاب ، از جمله شرایط برای اخذ بورسیه تحصیلی میباشد. مشاورین ما در موسسه حقوقی  عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه تحصیل در سوئد و ویزای سوئد ، اخذ اقامت دائم سوئد ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در ایتالیا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی سوئد ، تحصیل در آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا به شما عزیزان میباشند.

دانشجویان دکترا میتوانند حدود ۳۰ ساعت در هفته کار کنند و بابت این ساعات کاری بین ۸ تا ۱۰ یورو هزینه دریافت کنند.

هزینه های زندگی

سوئد از جمله کشور هایی است که دارای مالیات بسیار بالایی میباشد. پس هزینه های زندگی در این کشور به مراتب بیشتر از کشور های دیگر میباشد. این هزینه شامل مسکن، غذا، رفت و آمد، میباشد. (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزا و  اخذ اقامت ، اخذ اقامت دائم سوئد ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل درآلمان ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی سوئد ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا ، ویزای تحصیلی آلمان  به شما نشان خواهد داد)

[تعداد: 25    میانگین: 2.9/5]
۲۰ نظر
 • Avatar
  محمدامین ساغری
  ارسال شده در تاریخ ۱۳:۰۲h, ۰۲ مرداد پاسخ

  با سلام و خسته نباشید.
  میخواستم بدونم برای اقدام در مقطعه ارشد چقدر پول باید تو حساب جهت موجه نشان دادن وضعیت مالی باشد و برای چه مدت. دیگر اینکه پول باید گردش داشته باشد یا نه راکت هم باشد اوکیه.
  برای دکتری چطور؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۴۲h, ۰۵ مرداد پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   خدمت شما عرض شود که شما زمانی که برای تحصیل وارد کشوری می شوید که هزینه تحصیل در دانشگاه های آن کشور رایگان نیست ، می بایست هزینه یک سال زندگی و تحصیل خودتون رو در حساب داشته باشید ، برای مثال هزینه یک سال زندگی و تحصیل شما در کشور سوئد معادل مبلغ ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون خواهد شد ، تمکن مالی شما در زمان ورود به سفارت باید این مبلغ رو نشون بده ، و بهتر هست که این پول در حساب شما در گردش باشه .
   در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر در زمینه تحصیل در سوئد و شرایط تمکن مالی داشتید می تونین با شماره های موسسه تماس بگیرین همکاران بنده کامل راهنماییتون می کنن
   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  احمد معقولی
  ارسال شده در تاریخ ۱۱:۱۹h, ۰۱ اسفند پاسخ

  با سلام
  دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر هستم. میتونم برای ادامه تحصیل در MBA ویا کامپیوتر اقدام کنم؟
  فرزندم اجازه تحصیل رایگان داره؟ همسرم میتونه کار کنه؟
  مدنظرم اقامت دائم پس از اتمام تحصیل هست.
  بهترین راه چیه؟
  متاسفانه درحال حاضر فاقد مدرک زبان هستم
  ممنون از راهنمایی شما

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۷:۰۱h, ۲۰ فروردین پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   خوشبختانه در حال حاضر کشور سوئد شرایطی را فراهم کرده است که به وسیله آن متقاضیان می توانند بدون داشتن مدرک زبان انگلیسی وارد این کشور شده و در دانشگاه دوره های زبان انگلیسی را بگذرانند و پس از اتمام آن ، وارد تحصیل در رشته و مقطع مورد نظر در دانشگاه شوند ، در طی این دوره های نیز شما می توانید برای همسر و فرزندتون هم ویزا بگیرین.
   در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید می توانید با شماره های موسسه تماس حاصل نموده و از راهنمایی کارشناسان بهره مند شوید .

 • Avatar
  میلاد
  ارسال شده در تاریخ ۱۳:۰۵h, ۰۵ شهریور پاسخ

  با سلام
  خواستم بدون در سوعد اجازه کار برای دانشجو و همراهش چند ساعت در هفته است؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۴۵h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   اجازه کار سفید بسته به مقطع تحصیلی افراد در کشور سوئد متفاوت است ، متقاضی در مقطع لیسانس ۱۰ ساعت ، در مقطع فوق لیسانس ۲۰ ساعت در هفته و در مقطع دکترا ۳۰ ساعت در هفته حق کار قانونی خواهد داشت .

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  زهرا
  ارسال شده در تاریخ ۱۳:۰۳h, ۰۵ شهریور پاسخ

  با سلام
  من لیسانس ام بی ا دارم و برای ارشد در سوعد میخوام اقدام کنم.خواستم بدونم چند ساعت اجازه کار دارم و اینکه همسرم که همراه بنده هستند چند ساعت اجازه کار دارند ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۴۹h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   متقاضی تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور سوئد ۲۰ ساعت در هفته حق کار قانونی خواهد داشت و همراه های افراد اصولا حق کار سفید و قانونی نخواهند داشت .

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  زهرا
  ارسال شده در تاریخ ۱۳:۰۰h, ۰۵ شهریور پاسخ

  با سلام
  من لیسانس mba دارم و برای فوق لیسانس برای سوعد میخوام اقدام کنم،خواستم بدونم چند ساعت خودم و چند ساعت همراهم اجازه کار در هفته دارن؟

 • Avatar
  آیدا احمدی
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۳۳h, ۳۱ تیر پاسخ

  ببخشید خواستم بدونم اگه کسی رتبه کنکورش تو رشته تجربی زیر هزار باشه میتونه از دانشگاه های سوئد بورسیه شه؟؟؟؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۷:۲۰h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر

   برای گرفتن بورسیه از دانشگاه های کشور سوئد صرف رتبه برتر شدن کنکور کافی نیست بلکه باید شرایط دیگری را داشته باشید که این شرایط بسته به هر دانشگاه متفاوت خواهد بود که شرایط مورد نیاز را می توانید در سایت دانشگاه مورد نظر خودتون مطالعه کنید.

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  نگین صفاخو
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۴۳h, ۲۰ تیر پاسخ

  با سلام.
  من لیسانس شیمی کاربردی و فوق شیمی تجزیه و تافل ۱۱۲ دارم قصد گرفتن پذیرش با فاند برای مقطع دکترا برای کانادا و استرالیا و اروپا رو دارم . روند کاری و هزینه ها به چه صورت هست اگر بخوام از شما کمک بگیرم ؟

 • Avatar
  نهال مصطفايي
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۰۳h, ۰۵ تیر پاسخ

  سلام ، آیا با داشتن مدرک فوق لیسانس میشه مستقیم برای دکترا اقدام کرد یا خیر؟هزینه تحصیل چقدر هست؟ آیا تحصیل دکترا رایگان نیست؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۵۸h, ۱۰ تیر پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما
   بله امکانش هست و برای دادن پاسخ قطعی به شما بهتر هست رزومتون بررسی بشه و شما می تونین رزومه خودتون رو از ظریق ایمیل و یا تلگرام برای ما ارسال کنین و اصولا هم بسته به شرایط متقاضی تحصیل در مقطع دکترا در سوئد رایگان هستش
   در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره دارین می تونین با موسسه تماس بگیرین .
   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  بهاره امين پارسا
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۴۰h, ۱۳ اردیبهشت پاسخ

  با سلام م خسته نباشید
  من دختری ٢١ساله هستم که در ایران در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه سراسری تحصیل میکنم و دو ترم دیگه تا اتمام تحصیلم باقی مانده است
  و خیلی علاقه مند هستم که برای معلم شدن در سوئد اقدام کنم
  میخواستم در مورد یادگیری زبان در خود سوئد و بعد از اون تحصیل در رشته مرتبط با معلمی اطلاعاتی داشته باشم
  آیا من میتونم درس هایی که تا الان در رشته مهندسی مکانیک خوندم رو تطابق بدم یا خیر؟؟

 • Avatar
  خدایی
  ارسال شده در تاریخ ۰۳:۰۷h, ۱۳ اردیبهشت پاسخ

  سلام.
  من دانشجوی ارشد ادبیات انگلیسی هستم و قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در همین رشته را دارم.لیسانس از دانشگاه علامه و ارشد از دانشگاه تربیت معلم تبریز با معدل بالا.
  کدام کشور در این رشته و مقطع جذب دانشجو دارد؟
  دانشگاه های سوئد چطور؟
  با تشکر.

 • Avatar
  پرنیان
  ارسال شده در تاریخ ۱۱:۱۱h, ۲۱ آذر پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید‌
  بنده در مقطع کارشناسی؛ در رشته مهندسی پزشکی از دانشگاه امیرکبیر فارغ ااتحصیل شدم و در حال حاضر مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد میباشم.
  میخواستم بدانم بهتر است کارشناسی ارشد را تمام کنم و برای مهاجرت تحصیلی به سوئد اقدام کنم یا اینکه هرچع زودتر پیش از اتمام دوره اقدام کنم؟
  و اینکه شرایط فاند گرفتن شامل چه چیزهایی میشه؟

  • ParsOverseas Admin
   ParsOverseas Admin
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۴۴h, ۲۸ آذر پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما
   به طور کلی اگر قصد اقدام جدی برای مهاجرت دارید بهتر است هر چه سریعتر اقدام کنید و اگر تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را تمام کنین برای دکترا می تونین مستقیم اقدام کنین ولی همیشه این امکان وجود خواهد داشت که یک برای یکسری از واحد هایی که گذراندین پیش نیاز ، نیاز باشد بنابراین شخصی که فوق لیسانس در همان کشور فارغ التحصیل می شود شانس ورود به دانشگاه های بهتر و با شرایط بهتری را خواهد داشت .
   برای گرفتن فاند یکسری فاکتورهایی نیاز هیست که اگر این فاکتورها را داشته باشید می تونین اقدام کنین : فارغ التحصیل شدن از دانشگاه های الف ، معدل بالای ۱۷ ، مدرک زبان آیلتس بالای ۷ و همچنین داشتن مقاله بین المللی هم شمارو می تونه کمک کنه ، اگر نیاز به مشاوره بیشتر در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی کشور سوئد و نیز اخذ بورسیه دارید می تونین با کارشناسان موسسه تماس بگیرین تا به طور کامل راهنمایی بشین .
   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  علی وزیری
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۲۷h, ۰۵ شهریور پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم فنی حرفه ای کابینت سازی دارم که از مشاغل مورد نیاز سوئد هستش سابقه ی کار هم دارم اما رزومه ی کاریم ثبت نشده و فعلا مدرک معتبر فقط دیپلمم هست
  میخواستم بدونم میتونم برای ویزای کار سوئد اقدام کنم؟
  و چقدر شانس پذیرفته شدن دارم ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۱:۳۲h, ۰۶ شهریور پاسخ

   سلام
   پیدا کردن کارفرما از خارج از کشور کار خیلی راحتی نیست و نیاز هست که شما بتونید سوابق کاری و مدارک مرتبط به کار رو ارائه بدید تا کارفرما مجاب به استخدام شما بشه

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

دوازده + 2 =

پشتیبانی آنلاین
ارسال