مهاجرت ایتالیا

تحصیل در ایتالیا

ویزای تحصیلی ایتالیا

ویزای تحصیلی ایتالیا، مشاوره ویزا ایتالیا، تحصیل در ایتالیا و ویزای مولتی

ایتالیا کشوری توسعه یافته است که جزء ۸ کشور صنعتی دنیا محسوب میگردد. ایتالیا در جنوب اروپا واقع شده است. مرکز این کشور شهر رم است . کشور ایتالیا بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیا و پنجمین کشور پرجمعیت اروپا است.

در ادامه این مطلب به بیان شرایط تحصیل در کشور ایتالیا میپردازیم . موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در راستای مهاجرت شما عزیزان به کشور ایتالیا ، اخذ اقامت دائم ایتالیا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در ایتالیا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی ایتالیا ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا میباشد.

تحصیل در ایتالیا (مقطع لیسانس)

کشور ایتالیا از جمله کشورهایی است که اخذ ویزای تحصیلی در آن به سهولت انجام میشود. منتها بیان این نکته ضروری است که پس از پایان یافتن دوره تحصیل در دانشگاه های ایتالیا ، با توجه به سخت بودن شرایط اخذ اقامت دائم ایتالیا دانشجویان به اجبار باید به کشورهای دیگر مهاجرت نمایند و یا به کشور خود بازگردند! توجه به این نکته برای متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت دائم در کشور مقصد ، بسیار حائز اهمیت میباشد. (موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی ایتالیا و ویزای تحصیلی ایتالیا ، اخذ اقامت دائم ایتالیا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در ایتالیا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا به شما عزیزان میباشد)

تحصیل در دانشگاه های ایتالیا به زبان انگلیسی و ایتالیایی امکان پذیر است . دانشگاه هایی که تدریس در آنها به زبان انگلیسی میباشد عموما دانشگاه های خصوصی محسوب میشوند که هزینه های تحصیل نسبتا بالایی دارند.

همچنین برای اخذ پذیرش از دانشگاه های ایتالیایی زبان ، دانشجویان بایستی در ابتدا مدرک زبان ایتالیایی خود را به دانشگاه ارائه نمایند. تحصیل در این دانشگاه ها معمولا با هزینه های بسیار کم امکان پذیر است.

سفارت ایتالیا در تهران دوره های زبان ایتالیایی را برگزار میکند که سه کتاب تحت عنوان (espresso ) در این کلاس ها تدریس میشود.

متقاضیان پس از اخذ ۹۰ درصد نمره قبولی در آزمون زبان ایتالیایی ، میتوانند برای پذیرش دانشگاه اقدام نمایند. (موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه پذیرش دانشگاه های ایتالیا و اقامت دائم ایتالیا ، اخذ اقامت دائم ایتالیا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در ایتالیا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی ایتالیا ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا به شما عزیزان میباشد)

با این حال توجه به این نکته ضروری است که زبان ایتالیایی در واقع زبان رایج و متداولی نیست که یادگیری آن به آسانی میسر شود.

همچنین اینکه دوره های زبان ایتالیایی در کالج های زبان در کشور ایتالیا برگزار میگردند که امکان اخذ پذیرش از این کالج ها معمولا مقدور میباشد ، با این حال توجه به این نکته ضروری است که اخذ ویزا با توجه به پذیرش از کالج امکان پذیر نیست و یا در مواردی بسیار نادر اتفاق می افتد ، چرا که داشتن مدرک زبان بر روی کیس هایی که به سفارت ارائه میشود ، در واقع سفارت را متقاعد به دادن ویزا میکند.

دانشجویان در مقطع لیسانس در دانشگاه های ایتالیا حدود ۱۰ ساعت حق کار دارند و بابت این ساعات کار بین ۸ تا ۱۰ یورو میتوانند حقوق دریافت کنند. (موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت شما عزیزان به کشور ایتالیا ، اخذ اقامت دائم ایتالیا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در ایتالیا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی ایتالیا ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا میباشد. )

تحصیل در ایتالیا (مقطع فوق لیسانس)

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های ایتالیا همچون دوره لیسانس به دو صورت زبان انگلیسی و ایتالیایی تدریس میشود. (موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه پذیرش تحصیلی ایتالیا و اقامت دائم اروپا ، اخذ اقامت دائم ایتالیا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در ایتالیا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی ایتالیا ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا میباشد.)

تنها تفاوت آن است که دانشجویان محصل در این مقطع حدود ۲۰ ساعت در هفته حق کار دارند و میتوانند از این طریق مقداری از هزینه های زندگی و تحصیل خود را تامین نمایند.

تحصیل در ایتالیا (مقطع دکترا)

تحصیل در دانشگاه های ایتالیا در مقطع دکترا همانند بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی ، به صورت اخذ بورسیه و همچنین پرداخت هزینه تحصیل توسط دانشجو امکان پذیر است. (موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه تحصیل در ایتالیا و ویزای اروپا ، اخذ اقامت دائم ایتالیا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در ایتالیا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی ایتالیا ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا و تحصیل در آلمان به شما عزیزان میباشد )

با این حال اخذ بورسیه دارای شرایط نسبتا خاص ، همچون داشتن مدرک فارغ التحصیلی از دانشگاه های معتبر ، داشتن مقالات بین المللی و تالیف کتاب ، داشتن مدرک زبان انگلیسی و تسلط کافی به زبان ، و در نهایت جلب نظر استاد راهنما برای پشتیبانی از تز ارائه شده از طرف فرد متقاضی در مقطع دکترا میباشد.

دانشجویان در مقطع دکترا حدود ۳۰ ساعت در هفته حق کار دارند و این ساعات کار میتواند هزینه های زندگی آنها را تا حدودی پوشش دهد.

(موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره برای تحصیل در ایتالیا و ویزای دائم اروپا ، اخذ اقامت دائم ایتالیا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم کانادا ، اقامت دائم اروپا ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در ایتالیا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی ایتالیا ، ویزای تحصیلی اروپا ، مهاجرت رایگان به اروپا به شما عزیزان میباشد )

[تعداد: 16    میانگین: 3.1/5]
۶ نظر
 • Avatar
  کیارش
  ارسال شده در تاریخ ۲۰:۲۹h, ۱۷ خرداد پاسخ

  سلام وقت بخیر
  میبخشید مدرک مهندسی فناوری اطلاعات گرایش امنیت دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت تحصیل در ایتالیا مورد قبول هست؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۷:۲۹h, ۰۵ مرداد پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   با توجه به اینکه شرایط و مدارک مورد نیاز جهت تحصیل در هر یک از دانشگاه های ایتالیا متفاوت می باشد ، بنابراین درخواست شما توسط موسسه می بایست بررسی گردد . چنانچه تمایل به تحصیل در ایتالیا دارید زحمت بکشید درخواست خودتون رو جهت بررسی مدارک به ایمیل موسسه ارسال نمایید تا کارشناسان پس از بررسی جواب قطعی به شما اعلام نمایند .

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  اولیایی
  ارسال شده در تاریخ ۲۳:۲۴h, ۲۵ شهریور پاسخ

  سلام وقت بخیر
  هزینه انجام کلیه مراحل برای اقامت از طریق کار از طریق وکیل چه قدر هست؟ خدمات حمایتی پس از اقامت هم دارید؟
  با تشکر

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۴۴h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   برای کاریابی در کشورهای اتحادیه اروپا هزینه حق الوکاله موسسه حقوق یک ماه و نیم شما می باشد، خدمات پس از اقامت در کشور مقصد نیز از سوی موسسه قابل ارائه خواهد بود .

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  رضا محبی امید
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۱۶h, ۰۵ شهریور پاسخ

  سلام من دارای مدرک دیپلم هستم در حال گذراندن پیش دانشگاهی تاریخ خرداد ماه نودوهشت آماده میشه و در حال اماده سازی برای امتحان ایلتس هستم برای تاریخ اردیبهشت ماه نودوهشت اقدام میکنم برا امتحان آیا الان امکان ثبت نام هست تا تاریخی که من مدارکم آماده میشه پذیرشم انجام بشه . ممنون

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۵۱h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   بله این امکان برای شما وجود دارد که با مدارک فعلی ثبت نام دانشگاه و مابقی مراحل انجام شود . در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می تونین با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید .

   ممنون از پیامتون

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

20 + 12 =

پشتیبانی آنلاین
ارسال