اخذ ویزای انگلستان

تحصیل در انگلستان

اقامت انگلیس

تحصیل در انگلستان، مشاوره ویزای کشور انگلستان، اخذ اقامت کشور انگلستان، مهاجرت به انگلیس ، اخذ ویزای تحصیلی انگلیس، وکیل مهاجرت به انگلستان ، اخذ اقامت انگلیس

کشور انگلستان به دلیل موقعیت بسیارعالی که برای مهاجرین به این کشور فراهم کرده است ، همه ساله مورد توجه افراد بسیاری جهت مهاجرت و در نهایت اخذ اقامت قرار می گیرد. بدین خاطر جهت آشنایی با شرایط مهاجرت به انگلستان و نحوه اخذ ویزای انگلیس ، مقاله ذیل ترتیب داده شده است. ( موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای انگلیس و اقامت دائم ، مهاجرت به انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، تحصیل در انگلستان ، تحصیل د انگلیس و اقامت انگلیس به شما نشان خواهد داد)

انواع ویزایانگلستان نیز مانند سایر کشورها شامل ویزای تحصیلی ، ویزای کاری ، ویزای سرمایه گذاری ، ازدواج و پناهندگی می باشد که هر کدام از این موارد می تواند پس طی مراحل قانونی تبدیل به ویزای اقامت و نیز اقامت دائم گردد.

موسسه حقوقی عدالت پارس در رابطه با تمامی موارد فوق به غیر از پناهندگی آماده ارائه مشاوره جهت سریع ترین راه برای مهاجرت به کشور انگلیس می باشد.

بدین جهت که پناهندگی و اخذ آن از نظر قانون کشور جمهوری اسلامی ایران غیر قانونی بوده و علاوه بر آن به جهت شرایط صعب و مشکلاتی که در راه اخذ آن وجود دارد ، اخذ این نوع ویزا به هیچ عنوان توصیه نمی گردد

. علاوه بر ویزا های ذکر شده که می توانند تبدیل به ویزا اقامت گردند انواع ویزای دیگری همچون ویزای توریستی و دیداری نیز برای کشور انگلستان وجود دارند که قابل اخذ می باشند اما این نوع ویزا صرفا به صورت موقت و کوتاه مدت بوده و نمی تواند مگر در شرایط ویژه و طی مراحل قانونی تبدیل به اقامت دائم گردد ( موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و اقامت دائم انگلیس ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به انگلیس ، مهاجرت به انگلستان ، ویزای انگستان ، اقامت انگلیس ، اقامت دائم ، ویزای تحصیلی انگستان ، تحصیل در انگلیس به شما نشان خواهد داد)

با توجه به سیستم ویزای کشورانگلستان که POINT BASED SYSTEM ( منظور از این سیستم آن است که برای اخذ هر نوعی از ویزاهای این کشور ، برای هر یک از مدارکی که ارائه آن برای اخذ ویزا ضروری می باشد ، امتیاز خاصی در نظر گرفته شده است که زمانی که متقاضی مجموع امتیاز لازم را به وسیله مدارک ارائه شده کسب نماید در نهایت با تقاضای ویزای وی موافقت خواهد شد) می باشد ،در ذیل به صورت مختصر شرایط اخذ انواع ویزای کشور انگلستان توضیح داده خواهد شد :

ویزای تحصیلی

اخذ ویزای تحصیلی انگستان در تمام مقاطع تحصیلی و در تمام سنین برای متقاضیان امکان پذیر می باشد و اگر سن افراد از ۳۵ سال بالاتر باشد، اخذ ویزای تحصیلی انگلستان با ریسک بالایی مواجه خواهد شد.

اما این به آن معنا نیست که اخذ ویزا برای متقاضی امکان ناپذیر گردد؛ بلکه با انتخاب درست و شیوه صحیح ارائه مدارک به سفارت اخذ ویزای تحصیلی انگلستان برای این افراد نیز میسر می شود. (موسسه حقوقی عدالت پارست بهترین راه برای پذیرش دانشگاه های انگلیس و ویزای تحصیلی انگلستان ، اقامت انگلیس ، ویزای انگلیس ، مهاجرت به انگلستان ، اقامت اروپا ، اقامت دائم ، مهاجرت به کانادا ، اقامت کانادا ، تحصیل در انگلستان ، ویزای تحصیلی انگلستان را به شما نشان خواهد داد)

 لازم به ذکر است که کشور انگلستان دارای ۳۴۰۰ دانشگاه و کالج است و دانشگاه ها و کالج های این کشور از رنکینگ بسیار بالایی در سراسر دنیا برخوردار هستند.

دوره تحصیل در انگلستان از مابقی کشورها یک سال کمتر می باشد. برای مثال در اکثر نقاط دنیا دوره تحصیل در مقطع فوق لیسانس دو سال است در حالی که در کشور انگلیس ۹ ماه و یا ۱۲ ماه (بسته به نوع دوره انتخابی) می باشد و البته مدرک اعطایی از دانشگاه های این کشور با آنکه دوره تحصیل در انگلستان از مدت تحصیل تصویب شده در کشور ما کمتر است ، مورد  تایید وزارت علوم ایران نیز می باشد. ( موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و ویزای تحصیلی انگلیس ، اقامت انگلستان ، ویزای انگلیس  ، مهاجرت به انگلیس ، تحصیل در انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت کانادا را به شما نشان خواهد داد)

 شاید این شبهه برای افراد وجود داشته باشد که هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان به دلیل آنکه واحد پول این کشور پوند است ، بسیار بالا بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد؛  بنابراین اشخاصی که با توجه به رشته تحصیلی شان، کشور انگلستان شرایط ویژه ای برای آنها در نظر گرفته ، به جهت این باور غلط ، فرصت را از دست داده و کشورهای اروپایی که تحصیل درآنها تقریبا رایگان است و حتی کشور آمریکا یا کانادا را به کشور انگلستان ترجیح می دهند.

اما توجه داشته باشید این موضوع که واحد پول کشور انگلستان پوند است و هریک پوند هم در کشور ما به نسبت ارز کشور های دیگر قیمت بالایی دارد قابل انکار نیست ، اما آنچه مهم است این است که دوره تحصیل در انگلستان در تمامی مقاطع از مابقی کشور ها ۱ سال تا ۱ سال و نیم کمتر است و در اکثر کشور های اسکاندیناوی نیز با آنکه تحصیل در آنها تقریبا به صورت رایگان می باشد ، اما هزینه زندگی در اکثر کشورهای عضو بسیار بالا می باشد که در نهایت در مقام مقایسه ، برای مثال در مقطع فوق لیسانس هزینه تمام شده ( شامل هزینه تحصیل و هزینه زندگی ) در کشور انگلستان با هزینه تمام شده در همان مقطع در کشورهای حوزه اسکاندیناوی برابر خواهد شد و درواقع افراد هزینه ای را که برای ۲ سال مقطع فوق لیسانس در کشورهایی اروپایی می پردازند ، همان مقدار را در طول ۹ ماه برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور انگلستان خواهند پرداخت.

بدین ترتیب مشاهده می شود که نه تنها هزینه تحصیل و زندگی در کشور انگلستان بالا نبوده بلکه برای افرادی که به دلیل مشغله کاری و یا … فرصت زیادی برای صرف دوران تحصیل در کشور مقصد را ندارند ، می تواند گزینه خوبی برای مهاجرت باشد و البته شرایط هر متقاضی می بایست به صورت جداگانه بررسی شود تا ریسک دریافت اخذ ویزا نیز کمتر گردد. ( موسسه حقوقی عدالت پارس راهنمای شما در زمینه اخذ اقامت دائم انگلستان ، ویزای انگلستان ، اقامت اروپا ، مهاجرت به اروپا ، اقامت اروپا ، ویزای تحصیلی اروپا ، ویزای تحصیلی انگلستان ، تحصیل در انگلیس ، مهاجرت به کانادا ، اقامت کانادا ، تحصیل در کانادا ، میباشد)

 در دوران تحصیل در مقطع لیسانس به بالا نیز متقاضی حق کار به صورت رسمی را نیز خواهد داشت و انتخاب گزینه اخذ ویزای تحصیلی و تحصیل در دانشگاه های برتر انگلستان برای اشخاصی که هدف از مهاجرت خود را یافتن کار در این کشور و اخذ ویزای کار بنا نهادند ، بهترین راه می باشد.

زیرا همانطور که در ویزای کاری توضیح خواهیم داد ، در حال حاضر یافتن کار به صورت مستقیم از ایران بسیار سخت خواهد بود و به متقاضیان کار همواره توصیه می گردد بعد از تحصیل در دانشگاه های این کشور و اخذ مدرک برای یافت کار اقدام کنند.

. موسسه حقوقی عدالت پارس با استفاده از سابقه و تجربه ای که در این زمینه دارد می تواند راهنمای شما برای اخذ پذیرش تحصیلی و آشنایی با قوانین مهاجرت و ویزای کشورانگلیس گردد برای بررسی شرایط خود می توانید مشخصات تحصیلی و یا رزومه و همچنین شماره تماس خود را از طریق سایت برای ما ارسال نمایید و به صورت کاملا رایگان از مشاوره مشاورین ما بهره مند شوید. ( موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای اخذ ویزای تحصیلی انگلیس و اقامت دائم ، اقامت انگلستان ، ویزای انگلیس ، تحصیل در انگلستان ، تحصیل در انگلیس ، مهاجرت به انگلیس ، مهاجرت به اروپا ، تحصیل در اروپا ، اقامت اروپا را به شما نشان خواهد داد)

ازدواج

بر اساس نظام حقوق بین الملل خصوصی ، در صورت ازدواج فی مابین زوجین شخص می تواند در راستای اخذ تابعیت اقدام نماید و لازم به ذکر است که این مورد یک قاعده کلی و عمومی می باشد که نمی توان کشور خاصی را از این قاعده مستثنی کرد و تمامی کشورهای دنیا به این قاعده پایبند می باشند.

بنا بر توضیحات داده شده چنانچه شخصی که شهروند کشور انگلستان نمی باشد با شخصی که این مزیت را داراست ازدواج نماید می تواند پس از طی مراحل قانونی اقامت انگلستان را اخذ نماید . ( موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزای انگلیس و اقامت دائم انگلستان ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، تحصیل در انگلیس ، تحصیل در انگلستان ، ویزای تحصیلی انگلستان ، ویزای تحصیلی انگلیس ، مهاحرت به انگلیس ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، تحصیل در اروپا را به شما نشان خواهد داد)

[تعداد: 21    میانگین: 3/5]
۳۲ نظر
 • Avatar
  محمود حیاتی
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۴۷h, ۰۴ خرداد پاسخ

  سلام من ۳۶ سال سن دارم متاهل و یک دختر ۴ ساله دارم دارای مدرک کارشناسی عمران با حدود ۷ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی هستم مدرک زبان ندارم برای اقامت کاری انگلیس یا آلمان چطور میتونم اقدام کنم و آیا میشه دوره های کالج یا فنی حرفه ای برم و بعد درخواست اقامت بدم؟ ممنون

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۷:۳۴h, ۰۵ مرداد پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   در حال حاضر کشور انگلستان برای اعطای ویزای کار ، ایرانیان را در لیست سیاه قرارداده به همین خاطر برای کاریابی مستقیم نمی توانید از طریق ویزای کار وارد خاک کشور انگلستان شوید ، اما برای آلمان شانس کاریابی مستقیم را دارید .

   برای بررسی دقیقتر شرایط بهتون توصیه می کنم با شماره های موسسه تماس حاصل نموده و از راهنمایی کارشناسان بهره مند شوید .

 • Avatar
  زهرا كشاورز
  ارسال شده در تاریخ ۰۳:۲۲h, ۲۱ اسفند پاسخ

  درود
  متولد ١٩/٧/٧٧هستم
  میخوام از طریق ازدواج به Ukبرم
  اما میخوام اونجا در رشته پزشکی ادامه تحصیل بدم
  شرایط ورود به A Level رو واسم توضیح بدید ممنون میشم
  با توجه به سنم و وضعیت تاهل آیا اجازه ورود به A level رو میدن بم ؟نمره آیلتس مورد نیاز رو هم لطف کنید بگید

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۲۳h, ۱۹ فروردین پاسخ

   سلام دوست عزیز

   اگر در ابتدا از طریق ویزای ازدواج قصد ورود به کشور انگلستان دارید می بایست با شخصی که شهروند انگلستان محسوب می شود ازدواج نمایید و بعد از دریافت عقد نامه و گذشت زمان تقریبا ۶ ماه ، می توانید از طریق سفارت انگلستان در ایران و یا کشور ترکیه ، درخواست اخذ اقامت از طریق ازدواج را نمایید که موسسه اقدام به دریافت ویزای ازدواج انگلستان به صورت تضمینی می نماید .
   برای دوره های A LEVEL نیاز به ارائه ایلتس حداقل با نمره ۵٫۵ دارید .
   در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موسسه تماس حاصل نموده و از راهنمایی مشاوران بهره مند شوید .

 • Avatar
  شقایق
  ارسال شده در تاریخ ۲۱:۲۳h, ۰۳ خرداد پاسخ

  سلام من ۲۹ سالمه و لیسانس کامپیوتر دارم با معدل ۱۸٫۸۴ و IELTS overall 7.0 .میخواستم بدون آیا میتونم بورسیه برای ارشد بکیرم؟ و آیا میتونم بعدش برای اقامت دائم این کشور اقدام کنم؟ ممنون

 • Avatar
  دریا
  ارسال شده در تاریخ ۲۳:۲۹h, ۲۹ اردیبهشت پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من فارغ تحصیل پایه چهارم دبیرستان هستم و علاقه دارم برای ادامه تحصیل به لندن برم و رشته روانشناسی رو بخونم
  آیا امکانش هست ؟ اگه میشه چه مدارکی و چه شرایطی باید داشته باشم و هزینش چقدر میشه همچنین هزینه ای که اعلام میکنین فقط صرفا مربوط به هزینه ی دانشگاست یا سایر هزینه ها مثل خوابگاه و غذا هم ست ؟ مورد دیگه اینکه اصلا چیزی تحت عنوان خوابگاه در اختیار دانشجو های بین المللشون قرار میدن و همچنین اینکه به دانشجوها مجوز کار میدن ؟ اگر هست هفته ای چند ساعته و همچنین تو چه رنجی حقوق میدن ممنونم

 • Avatar
  زهرا انجوي
  ارسال شده در تاریخ ۰۳:۰۱h, ۰۸ اردیبهشت پاسخ

  با سلام
  میخواستم بدونم بغیر از ویزای ازدواج برای انگلیس راهی هست که من بتونم برم پیش همسرم؟من از یه وکیل شنیدم که میتونم ویزای مولتیپل چند ساله بگیرم بعد از ۵سال که گذشت درخواست اقامت بدم ایا این درسته؟لطفا راهنماییم کنین.با تشکر

 • Avatar
  مرتضی مهرورز
  ارسال شده در تاریخ ۲۳:۲۱h, ۳۱ فروردین پاسخ

  با سلام
  اگر بعد از اتمام فوق لیسانس که مدتش حداکثر یک ساله و تو این مدت کم نتونستیم کاری پیدا کنیم یا به هر صورت نتونیم شرایط مورد نظر واسه اقامت دایم رو فراهم کنیم چاره چیه؟
  ۲۷ ساله هستم با مدرک مهندسی الکترونیک از دانشگاه آزاد با یک سال سابقه کار.
  هدف از اقدامم واسه فوق لیسانس تو انگلیس بهونه ای هست واسه اقامت دایم.
  نظرتونو لطفا بگید ممنونم

 • Avatar
  زهرا انجوي
  ارسال شده در تاریخ ۲۱:۰۸h, ۰۶ فروردین پاسخ

  سلام
  من میخوام ویزای تحصیلی زبان بگیرم svv که ٧ ماه اونجا باشم در ضمن نامزدم اونجاست و من میخوام این ویزا رو به ویزای ازدواج تبدیل کنم تا نامزدم مالیات نده و زودتر برم پیشش آیا چنین چیزی امکان داره؟لطفا شفاف جوابمو بدین ممنونم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۸:۴۷h, ۱۹ فروردین پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   در حال حاضر کشور انگلستان برای پذیرش کالج زبان به تنهایی خیلی سخت ویزا می ده و امکان اینکه ویزای شما ریجکت بشه خیلی زیاد هست ، بهتون پیشنهاد می کنم به همراه پذیرش کالج زبان ، از دانشگاه هم پذیرش بگیرین که به این ترتیب شانس اخذ ویزاتون بالاتر بره

 • Avatar
  E.D
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۴۷h, ۲۱ شهریور پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی هنر هستم و دارم (در دانشگاه علمی کاربردی) تحصیل میکنم.
  میخواستم بدونم برای رشته ی من امکان تحصیل در مقطع فوق لیسانس هست ؟
  و اینکه در صورت بالا بودن نمرات آیا علمی کاربردی بودن دانشگاه فعلی من مشکل ساز نیست؟
  و نکته ی دیگه : حتما باید مدرک معتبر داشت که نشون بده به زبان انگلیسی مسلط هستیم ؟
  و تسلط داشتن بدون مدرک به درد بخور هست؟یا نه

  البته دلیل تصمیم من برای تحصیل اینه که شاید موقعیت بیشتر برای پیدا کردن کار مرتبط با رشته تحصیلیم باشه
  مچکرم.

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۵۱h, ۲۵ شهریور پاسخ

   سلام
   دقیقا درست هست که افرادی که برای تحصیل اقدام میکنند ، پس از پایان دوره فارغ التحصیلی به استناد مدرک دانشگاهی همان کشور راحت تر وارد بازار کار خواهند شد.
   بسته به دانشگاه و کشور مورد نظر ، اعتبار دانشگاه محل فارغ التحصیلی شما موثر خواهد بود.
   همچنین در مورد مدرک زبان هم دانشگاه هایی هستند که به صورت مشروط پذیرش میدهند ، منتها در نظر داشته باشید که اخذ ویزا نیاز به ارائه مدرک زبان دارد و افرادی که مدرک زبان مورد نیاز را ارائه نمیکنند ، ریسک بالایی برای اخذ ویزا خواهند داشت

 • Avatar
  طاها
  ارسال شده در تاریخ ۰۰:۳۳h, ۲۰ شهریور پاسخ

  سلام در صورت کیس ازدواجی ، ایا سریعأ اقامت میدن؟
  و آیا برای سر زدن به ایران و ارتباط مشکلی نیست؟
  و اینکه چطور میتونم کیس ازدواج پیدا کنم؟
  من ۲۷ سالمه، مهندس شیمی هستم با سابقه کار یکساله در پروژه گاز به عنوان سرپرست

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۵۰h, ۲۵ شهریور پاسخ

   سلام
   پروسه اخذ ویزا برای این قبیل پرونده ها برای کشورهای مختلف متفاوت هست
   اصولا ۶ ماه تا ۲ سال حتی زمانبر هست

 • Avatar
  عاطفه محبوبی
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۳۵h, ۲۵ اسفند پاسخ

  سلام ببخشید من موسسات زیادی رفتم و همشون می گن ویزای تحصیلی انگلستان خیلی سخته برای اقدام فقط یکی دو موسسه به من اکی دادن ، می خواستم بدونم شما علاوه بر پدیرش برای ویزای انگلستان هم اقدام می کنین و هزینه موسسه چقدر هستش ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۰۲h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   برای مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای تحصیلی ، مشکلی برای اقدام وجود نداره. قطعیت این موضوع که میشه برای کیس مهاجرتی شما اقدام کرد یا خیر زمانی خدمتتون داده میشه که اطلاعت شما و اطلاعات تحصیلی شما کامل بررسی بشه.
   موسسه ما خدمات مربوط به پذیرش تحصیلی انگلستان و ویزای تحصیلی انگلیس را به صورت تضمینی به شما ارائه خواهد داد

 • Avatar
  کیانوش احمدوند
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۲۷h, ۲۵ اسفند پاسخ

  ببخشید شما از چه دانشگاه هایی میتونین پذیرش تحصیلی انگلستان بگیرین ؟ آیا حتما برای دانشگاه های خاصی اقدام می کنین یا انتخاب با ما هستش ؟ من برام خیلی مهمه که از دانشگاه های برتر انلستان پذیرش داشته باشم و شرایطم هم خوب هستش ،

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۰۵h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   برای تحصیل در انگلستان و اخذ ویزای تحصیلی انگلیس موسسه ما محدودیت برای اخذ پذیرش از دانشگاه ها نخواهد داشت.
   اما این موضوع رو مد نظر قرار بدید که پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها بسیار به اطلاعات تحصیلی و رزومه شما بستگی داره.
   اما باید بدونید که پذیرش تحصیلی شما ارتباط مستقیم بر ویزای تحصیلی انگلیس داره و رنک و اعتبار دانشگاه بسیار بر ویزای شما تاثیر گذار خواهد بود.

 • Avatar
  سروش عیوضی
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۲۶h, ۲۵ اسفند پاسخ

  سلام وقت بخیر بنده ۲۹ سالم هستش و همسرم ۲۶ سال ، من قصد دارم برای تحصیل در انگلستان اقدام کنم ، اگر من ویزای تحصیلی انگلستان رو بگیرم همسر من می تونه ویزای انگلستان بگیره ؟ امکانش هست من ویزا شم و ایشون ویزا نشه ؟ چون برای من مهمه که هر دو با هم بریم ممنونم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۵۳h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   برای مهاجرت به انگلیس از طریق ویزای تحصیلی ؛ این امکان وجود داره که همسر شما هم به عنوان همراه شما تشریف بیارن.

 • Avatar
  علی باستانی
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۲۴h, ۲۵ اسفند پاسخ

  سلام خسته بناشید ، تضمین موسسه شما برای اینکه ویزای تحصیلی انکلستان رو بگیرید پی هست ؟ آیا وکیل در انگلستان دارید ؟ من یک بار برای ویزای توریستی انگلستان اقدام کردم اما ریجکت شدم ، امکانش هست برای تحصیل در انگلستان اقدام کنم و ویزا شم ؟ شما تضمینی ویزای انگلستان رو انجام می دین ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۵۶h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   موسسه ما برای مهاجرت به انگایس ، مهاجرت به کانادا و مهاجرت به اروپا تماما از طریق وکلای سرشناس در کش.رهای نام برده اقدام میکنه.
   در رابطه با اقدام مجدد برای کیس هایی که سابقه ریجکت شدن دارند خیلی مهم هستش که موارد به صورت دقیق بررسی بشه و علت ریجکت شدن شما مشخص یشه.
   میتونید برای اطلاعت بیشتر با موسسه تماس بگیرین

 • Avatar
  آرزو افتخاری
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۲۲h, ۲۵ اسفند پاسخ

  ببخشید اگر من برای فوق لیسانس پذیرش تحصیلی انگلستان رو بگیرم چند ساعت در هفته حق کار در انگلستان دارم ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۵۷h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   برای مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای تحصیلی اشخاص عمدتا بین ۱۰ تا ۳۰ ساعت در هفته اجازه کار دارند.
   شما میتونید بعد از کار در انگلیس و پرداخت مالیات برای اقامت دائم انگلیس اقدام کنید

 • Avatar
  س فرامرزی
  ارسال شده در تاریخ ۱۹:۲۱h, ۲۵ اسفند پاسخ

  سلام ببخشید برای تحصیل در انگلستان محدودیت سنی وجود دارد ؟ من می خوام برای خودم و پسرم پذیرش تحصیلی انگلستان بگیرم و خودم ۴۲ سالم هست ، اگر امکانش نباشه که برای خودم پذیرش تحصیلی انگلستان بگیرم ، می شه برای پسرم اقدام کنم و خودم به عنوان ویزای ویزیت انگلستان برم ؟ ویزای ویزیت انکلستان چند وقته هستش ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۰۰h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   محدودیت سنی برای ویزایی تحصیلی انگلیس و تمامی کشورها وجود داره . مگر اینکه بتونیم با سوابق کاری شما در مدت فارغ التحصیلیتون این فاصله زمانی رو پر کنیم که با این حال باز هم ریسک ویزای انگلیس خواهید داشت.
   بهتر هست که شما برای تحصیل در انگلیس برای آقا پسرتون اقدام کنید و خودتون برای ویزای ویزیت تشریف ببرید.
   مدت اعتبار ویزای ویزیت عمدتا ۶ ماهه هستش

 • Avatar
  مرادی
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۳۷h, ۱۸ اسفند پاسخ

  سلام ، من می خواستم بدونم برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس برای کشور انگلستان آیا موسسه شما می تونه بورس هم بگیره ؟ من شرایطش رو دارم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۱:۱۷h, ۲۱ اسفند پاسخ

   سلام
   اخذ بورسیه برای تحصیل در انگلیس ویا تحصیل در کانادا کار راحتی نیست و واقعا داشتن شرایط خیلی خاص و عالی نسبت به سایر متقاضیان اخذ پذیرش بسیار مهم هستش.
   البته اگر شرایط خوبی در زمینه تحصیل دانشگاهتون داشته باشید میتونید با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما دقیق تر کیس مهاجرت شما رو بررسی کنن.

 • Avatar
  محمود.دیاری
  ارسال شده در تاریخ ۱۶:۱۹h, ۱۵ اسفند پاسخ

  سلام یه سوال داشتم
  دانشجویان در دانشگاه های انگلستان اجازه کار دانشجویی هم دارن ؟
  بر اساس تجربه شما میشه بگید آیا میشه از طریق کار دانشجویی هزینه های زندگی رو در آورد ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۲۴h, ۱۵ اسفند پاسخ

   سلام
   تحصیل در انگلستان این امکان رو به شما میده که بتونید در کنار تحصیل کار هم به صورت پاره وقت انجام بدید و بعد از آن برای اخذ اقامت انگستان اقدام کنید .
   در مورد سوال دوم شما هم باید عرض کنم که بله . شما بین ۱۰ تا ۳۰ ساعت در هفته اجازه کار دانشجویی دارید که میتونید از این طریق هزینه های زندگی در انگلستان رو تحت پوشش قرار بدید

 • Avatar
  شیوا حق دل
  ارسال شده در تاریخ ۱۶:۱۵h, ۱۵ اسفند پاسخ

  بعد از تحصیل در انگلیس میشه اقامت دائم این کشور رو اخذ کرد ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۲۵h, ۱۵ اسفند پاسخ

   سلام شما همزمان با ویزای تحصیلی انگلستان و همچنین بعد از تحصیل در انگلستان میتونید با کار در اونجا و پرداخت مالیات برای اقامت دائم اقدام کنید

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

3 + ده =

پشتیبانی آنلاین
ارسال