تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیا

تحصیل در استرالیا، ویزای تحصیلی استرالیا، مشاوره ویزا استرالیا، اخذ اقامت استرالیا ، وکیل مهاجرت به استرالیا ، مهاجرت به استرالیا ، ویزای مولتی

استرالیا و مهاجرت به این کشور یکی از پرطرفدار ترین ها میباشد. کشور استرالیا به علت داشتن متد آموزشی قوی و موثر ، پس از امریکا و انگلستان ، همه ساله دانشجویان بسیاری را برای مهاجرت و تحصیل در استرالیا جذب میکند.

استرالیا علاوه بر اینکه از لحاظ سیستم آموزشی در سطح خوبی قراردارد ، در زمینه ارائه خدمات شهروندی و همچنین آب و هوا و در نهایت ایجاد فرصت های شغلی مناسب ، مورد توجه میباشد.
در این مقاله به دنبال ارائه اطلاعات در زمینه مهاجرت تحصیلی به استرالیا و نحوه ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در این کشور ، به شما عزیزان هستیم.

(متخصصین ما درموسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ثبت شرکت اروپا ، سرمایه گذاری کانادا ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت اتریش و تحصیل در آلمان ، اقامت اتریش و تحصیل در اتریش، ویزای کار آلمان ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار کانادا ، بلوکارت و… را به شما پیشنهاد خواهد داد و تا آخرین لحظه پشتیبان شما خواهد بود.)

تحصیل در استرالیا (مقطع لیسانس)

دانشجویایی که متقاضی ادامه تحصیل در دانشگاه های استرالیا میباشند ، لازم است که دارای حداق مدرک دیپلم در کشور خود باشند.
بهتر است متقاضیان تحصیل در این مقطع ، قبل از آنکه وارد کورس های مستقیم دانشگاهی شوند ، دوره ای پیش نیاز دانشگاهی را در استرالیا بگذرانند و پس از آن وارد دانشگاه شوند.

چه بسا بهتر از حالت اول میتوانند با شرایط تحصیلی و نظام آموزشی این کشور ارتباط برقرار کنند و تا حد زیادی نیز به زبان آموزشی و تخصصی رشته خود واقف میگردند.

داشتن مدرک زبان آیلتس در حد ۶ آکادمیک ، برای اخذ پذیرش از دانشگاه های استرالیا الزامی است.

هزینه های تحصیل در دانشگاه های استرالیا ، سالانه بین ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار استرالیا است.

(متخصصین ما درموسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای مهاجرت به استرالیا ، ویزای تحصیلی استرالیا ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ثبت شرکت اروپا ، سرمایه گذاری کانادا ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت اتریش و تحصیل در آلمان ، اقامت اتریش و تحصیل در اتریش، ویزای کار آلمان ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار کانادا ، بلوکارت و… را به شما پیشنهاد خواهد داد و تا آخرین لحظه پشتیبان شما خواهد بود.)

دانشجویان در این مقطع در کشور استرالیا میتوانند همزمان با دوره های تحصیلی خود به صورت پاره وقت کار کنند و تا حدودی هزینه های زندگی خود را تامین نمایند.

تحصیل در استرالیا (مقطع فوق لیسانس)

از جمله شرایط لازم برای اخذ پذیرش در دانشگاه های کشور استرالیا برای مقطع فوق لیسانس ، داشتن مدرک لیسانس از دانشگاه های معتبر کشور مبدا میباشد.

همچنین اینکه داشتن نمره زبان در حد آیلتس ۶٫۵ و برخورداری از معدل تحصیلی خوب ، کمک شایانی به اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر در استرالیا میکند.

دانشجویان در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های استرالیا میتوانند همزمان با تحصیل ، ۲۰ ساعت در هفته به صورت پاره وقت نیز کار کنند.

(متخصصین ما درموسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای مهاجرت به استرالیا ، تحصیل در استرالیا ، اقامت استرالیا ،  مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ثبت شرکت اروپا ، سرمایه گذاری کانادا ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت اتریش و تحصیل در آلمان ، اقامت اتریش و تحصیل در اتریش، ویزای کار آلمان ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار کانادا ، بلوکارت و… را به شما پیشنهاد خواهد داد و تا آخرین لحظه پشتیبان شما خواهد بود.)

تحصیل در استرالیا (مقطع دکترا)

دوره PhD در استرالیا و البته اکثر دانشگاه های دنیا ، یک دوره پژوهشی میباشد که باید طی آن یک موضوع جدید در رشته مورد تحصیل ارائه شود.

(متخصصین ما درموسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ثبت شرکت اروپا ، سرمایه گذاری کانادا ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت اتریش و تحصیل در آلمان ، اقامت اتریش و تحصیل در اتریش، ویزای کار آلمان ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار کانادا ، بلوکارت و… را به شما پیشنهاد خواهد داد و تا آخرین لحظه پشتیبان شما خواهد بود.)

اغلب دانشگاه های استرالیا ، گذراندن دوره ای تحت عنوان Qualifying را به عنوان درسی برای شروع دوره دکترا ضروری قلمداد میکنند و پس از آن به دانشجو اجازه میدهند که وارد طرح پژوهشی دکترا شود.
این دوره پژوهشی حداقل ۳ سال میباشد. دانشجویان پس از اتمام دوره تحصیلی خود میتوانند به راحتی جذب بازار کار شوند و سپس برای اخذ اقامت خود و خانواده اشان اقدام نمایند.

هزینه های زندگی در استرالیا

دانشجویان میتوانند در کشور استرالیا با هزینه های معادل ۲۵۰ تل ۳۷۰ دلار استرالیا در هفته به گذران زندگی خود بپردازند.
این هزینه صرف خورد و خوراک ، پوشاک ، رفت و آمد ، مسکن و ما بقی هزینه های میگردد. البته بدیهی است این مبلغ با توجه به شرایط زندگی هر شخص میتواند کمتر و یا بیشتر شود.

[تعداد: 4    میانگین: 2.8/5]
بدون نظر

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

دو + 19 =

پشتیبانی آنلاین
ارسال