اخذ ویزای تحصیلی اتریش

تحصیل در اتریش

تحصیل در اتریش، ویزای تحصیلی اتریش، مشاوره ویزای اتریش، اخذ اقامت تحصیلی و ویزای مولتی

اتریش از جمله کشورهای عضو در اتحادیه اروپا و محدوده شینگن است که شرایط تحصیل در این کشور و پس از آن یافتن کار و اخذ اقامت از شرایط مناسبی برخوردار است و مهاجرت به اتریش به افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی را دارند توصیه می گردد؛

به دلیل آنکه این کشور طی سال های متوالی به عنوان ۵ کشور برگزیده از نظر صلح و آرامش در جهان شناخته شده و همچنین کشوراتریش و کشور آلمان از نظر وضعیت اقتصادی نسبت به کشورهای همسایه خود از وضعیت بهتری برخوردار می باشند. شایان ذکر است برای اشخاصی که از طریق ویزای تحصیلی وارد کشور اتریش شده اند امید یافتن کار و در نهایت اخذ اقامت دائم بسیار میباشد. (متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره برای تحصیل در اتریش ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به اتریش ، ویزای تحصیلی اتریش ، تحصیل در اتریش ، اقامت اتریش ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا  ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا  به شما عزیزان میباشند)

در کشور اتریش ، موسسات آموزش عالی و فنی حرفه ای و دانشگاه های بسیاری وجود دارد که مشهورترین آنها دانشگاه وین در اتریش می باشد . این دانشگاه در سطح جهانی نیز از رنکینگ بسیار بالایی برخوردار است. گفتنی است بسیاری از دانشکده های این دانشگاه جز ۵۰  دانشکده برتر در جهان می باشند . دانشگاه وین اتریش با توجه به رشته و دوره تحصیل به ۴ دانشگاه به نام های “دانشگاه تکنیکال وین” مخصوص رشته های فنی و مهندسی؛ “وین” مخصوص رشته های علوم انسانی ؛ ” دانشگاه پزشکی وین” و نیز “دانشگاه دامپزشکی وین” تقسیم بندی می شود .

اخذ پذیرش در هریک از این دانشگاه های مذکور و هر رشته ای شرایط مختص به خود را دارد ؛ با این حال میتوان گفت با توجه به اینکه زبان رسمی در کشور اتریش زبان آلمانی است ، این سوال مطرح میگردد که تحصیل در دانشگاه های اتریش به صورت انگلیسی امکان دارد یا خیر .

در پاسخ به این پرسش باید گفت که اصولا در رشته های فنی و مهندسی و در مقطع فوق لیسانس به بالا امکان برگزاری دوره های تحصیلی به زبان انگلیسی مقدور می باشد و همچنین در اکثر رشته های علوم انسانی و نیز پزشکی دوره ها به زبان آلمانی برگزار میگردند . البته نمی توان این موضوع را به صورت یک قاعده کلی در نظر گرفت ؛ به این خاطر که شرایط تحصیلی و مهاجرتی مدام در تغییر می باشد و این امکان وجود دارد که در دوره ای خاص ، رشته ها هم به زبان انگلیسی و هم به زبان آلمانی برگزار گردند . (موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی اتریش و ویزای تحصیلی اتریش ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به آلمان ، مهاجرت به اتریش ، ویزای تحصیلی آلمان ، تحصیل در آلمان ، اقامت آلمان ، اقامت اتریش ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا  ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا به شما عزیزان میباشد)

پس از اخذ پذیرش تحصیلی میتوان برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش اقدام نمود . اخذ ویزای اتریش نیازمند مدارکی از جمله پذیرش تحصیلی ، نامه عدم سوء پیشینه ، نامه تمکن مالی و …. می باشد . (متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره برای پذیرش تحصیلی اتربش ، ویزای تحصیلی اتریش، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به آلمان ، مهاجرت به اتریش ، ویزای تحصیلی آلمان ، تحصیل در آلمان ، اقامت آلمان ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا  به شما عزیزان میباشند)

ذکر این نکته ضروری به نظر میرسد که برای اخذ ویزای اتریش اگرچه مدرک زبان آلمانی نداشته باشید با مشکل مواجه نخواهید شد ؛ چرا که به محض ورود به کشور اتریش و ثبت نام اولیه و معرفی خود به دانشگاه ، ۲ سال به شما فرصت داده خواهد شد که در کالج آموزش زبان آلمانی که وابسته به دانشگاه میباشد ؛ دوره های مربوط به زبان آلمانی را بگذرانید و پس از کسب نمره مورد نیاز برای هر رشته وارد دانشگاه شوید.

تحصیل در اتریش (مقطع لیسانس)

دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در کشور اتریش ، لازم است که قبولی در یکی از دانشگاه های سراسری و یا آزاد را اخذ نمایند. همچنین این امکان وجود دارد که با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع کارشناسی ، برای اخذ پذیرش در دانشگاه های اتریش اقدام کنند . تحصیل در دانشگاه های اتریش به صورت رایگان میباشد . البته غرض از رایگان بودن هزینه های تحصیل در اتریش ، کم و ناچیز بودن آن است. (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان ، تحصیل در آلمان ، اقامت آلمان ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا  ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا ، ویزای تحصیلی اتریش ، تحصیل در اتریش ، مهاجرت به اتریش را به شما نشان خواهد داد.)

ادامه تحصیل در برخی از رشته ها از جمله هنر و موسیقی در دانشگاه های کشور اتریش ، نیازمند قبولی در آزمون ورودی است. شایان ذکر است که قبولی در اینگونه آزمون ها نیازمند تسلط به زبان آلمانی و بسیار دشوار میباشد.

تحصیل در بیشتر رشته ها در دانشگاه های کشور اتریش به زبان آلمانی است و متقاضیان باید سطح زبان آلمانی معادل با B2 را اخذ نموده باشند . با این وجود ، دانشجویان میتوانند با اخذ پذیرش مشروط در دانشگاه های اتریش و اخذ ویزا ، با شرکت در کالج های زبان ، برای مهاجرت خود به این کشور اقدام کنند . (متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش ، تحصیل در اتریش ، مهاجرت به اتریش ، اقامت اتریش ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان ، تحصیل در آلمان ، اقامت آلمان ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا  ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا  به شما عزیزان میباشند)

اخذ پذیرش در دانشگاه های اتریش ، با توجه به یادگیری زبان آلمانی و پروسه اخذ ویزا ، بین ۶ ماه یا ۱ سال زمان بر میباشد.

در کشور اتریش ، دانشجویانی که محصل در مقطع لیسانس میباشند ؛ حدود ۱۰ ساعت در هفته حق کار دارند . که برای هرساعت کار در کشور اتریش حدود ۸ تا ۱۰ یورو هزینه دریافت میکنند که با این میزان در آمد ، بسیاری از هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویان در اتریش تامین میگردد. (موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی اتریش ، ویزای تحصیلی اتریش ، اقامت اتریش ، تحصیل در اتریش ،مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان ، تحصیل در آلمان ، اقامت آلمان ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا  ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا  ، به شما عزیزان میباشد)

دانشجویان بسته به شرایط مختلفی میتوانند در کشور اتریش کار پیدا کنند . تجربه کاری ، تسلط به زبان ، ویژگی های شخصی و توانایی های فرد ، تجربه کاری و … از جمله شرایطی میباشند که در یافتن کار موثرند.

معمولا دانشجویان پس از گذشت چند ماه از حضور در کشور اتریش و دانشگاه ها و آشنایی با محیط این کشور و همچنین تسلط نسبی به زبان آلمانی میتوانند کار پیدا کنند. (متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره برای پذیرش در دانشگاه های اتریش ، تحصیل در اتریش ، ویزای تحصیلی اتریش ، اقامت اتریش ، مهاجرت به اتریش ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان ، تحصیل در آلمان ، اقامت آلمان ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا  ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا  به شما عزیزان میباشند)

تحصیل در اتریش (مقطع فوق لیسانس)

تحصیل در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد به صورت رایگان میباشد . البته منظور از رایگان بودن تحصیل ، کم و ناچیز بودن هزینه پرداختی برای هر ترم است.

دانشجویانی که استطاعت مالی پرداخت هزینه های مربوط به کشورهای امریکا ، استرالیا و انگلستان را ندارند و همچنین خواستار ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر محدوده اروپا میباشند ، میتوانند برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور اتریش را انتخاب کنند. (موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی اتریش ، اقامت اتریش ،  ویزای تحصیلی اتریش ، تحصیل در انریش ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان ، تحصیل در آلمان ، اقامت آلمان ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا  ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا به شما عزیزان میباشد)

دانشجویان در اتریش قادرند پس از تمام کردن دوره تحصیل خود برای مدت یک سال در این کشور بمانند و برای یافتن کار اقدام نمایند . و پس از کاریابی ، ویزای خود را از نوع تحصیلی به کاری تغییر دهند.

متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه های اتریش در مقطع کارشناسی ارشد میتوانند پس از پایان یافتن دوره لیسانس و اخذ گواهی ، برای پذیرش اقدام نمایند. شایان ذکر است دانشجویانی که فارغ التحصیل از دانشگاه های سراسری میباشند و همچنین کسانی که در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد میباشند و دارای گواهی اشتغال به تحصیل میباشند؛ از شانس بیشتری برای اخذ پذیرش برخوردار هستند. (متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش ، تحصیل در اتریش ، مهاجرت به اتریش ، اقامت اروپا ، اقامت اتریش  به شما عزیزان میباشند)

غالبا رشته های مهندسی در دانشگاه های اتریش به زبان انگلیسی ارائه میگردد . اما رشته های علوم پزشکی ، علوم انسانی ، علوم زیستی و مدیریتی به زبان آلمانی تدریس میگردند . با این حال دانشجویان میتوانند پس از ورود به اتریش و گذراندن دوره های زبان در کالج ، مدرک زبان مورد نیاز دانشگاه را اخذ نمایند.

مدت زمان تقریبی اخذ پذیرش در دانشگاه های اتریش ، با توجه به یادگیری زبان آلمانی و پروسه اخذ ویزا ، بین ۶ ماه یا ۱ سال زمان بر است.

در اتریش ، دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد حدود ۲۰ ساعت در هفته حق کار دارند که به ازای هرساعت کار در کشور اتریش حدود ۸ تا ۱۰ یورو هزینه دریافت میکنند . این میزان در آمد تا مقدار بسیاری از هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویان در اتریش را تامین میکند. (موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی اتریش ، تحصیل در اتریش ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به اتریش ، اقامت اروپا ، اقامت اتریش به شما عزیزان میباشد)

تحصیل در اتریش (مقطع دکترا)

در کشور اتریش ادامه تحصیل در مقطع دکترا به دو صورت امکان پذیر است . دانشجویان میتوانند در صورت داشتن رزومه قوی برای اخذ بورسیه در دانشگاه اقدام نمایند و یا با پرداخت هزینه های تحصیلی خود ، اقدام به اخذ پذیرش نمایند. (متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره برای تحصیل در اتریش ، ویزای تحصیلی اتریش ، اقامت اتریش ، مهاجرت به اتریش ، اقامت اروپا ، مهاجرت به اروپا و تحصیل در اروپا به شما عزیزان میباشند)

برای اخذ بورسیه در دانشگاه های اتریش لازم است که دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر باشند . مسلط به زبان انگلسی و دارای مدرک زبان باشند . این افراد باید از طریقه مکاتبه با استاد مشاور یا همان سوپروایزر شخصی را پیدا نمایند که در مقطع دکترا از ایشان پشتیبانی نماید . داشتن مقالات بین المللی و کتاب از ملزومات مورد نیاز برای اخذ بورسیه تحصیلی میباشد. (متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره برای اقامت دائم اتریش ، ویزای تحصیلی اتریش ، مهاجرت به اتریش ، اقامت اتریش ، اقامت اروپا ، ویزای اروپا ، مهاجرت به اروپا و اقامت دائم اروپا به شما عزیزان میباشند)

زبان تدریس در مقطع دکترا در دانشگاه های اتریش غالبا در رشته های مهندسی به زبان انگلیسی میباشد . منتها در سایر رشته ها به خصوص رشته های علوم انسانی و مدیریتی داشتن مدرک زبان آلمانی الزامی است.

در کشور اتریش ، دانشجویان در مقطع دکترا حدود ۳۰ ساعت در هفته حق کار دارند که به ازای هرساعت کار در کشور اتریش حدود ۸ تا ۱۰ یورو هزینه دریافت میکنند . این میزان در آمد تا مقدار بسیاری از هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویان در اتریش را تامین میکند. (موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه ویزای اتریش ،  مهاجرت به اتریش ، تحصیل در اتریش ، ویزای تحصیلی اتریش ، مهاجرت به اروپا ، اقامت اروپا ، ویزای اروپا و اقامت دائم اروپا ، به شما عزیزان میباشد)

هزینه های زندگی

در کشور اتریش هزینه های زندگی برای دانشجویان بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ یورو در ماه متغیر است . هزینه های زندگی در اتریش شامل هزینه بیمه ، مسکن ، رفت و آمد و سایر هزینه هایی است که دانشجویان در زمان تحصیل در دانشگاه و زندگی در اتریش ملزم به پرداخت آن هستند.

موسسه حقوقی عدالت پارس جهت ارائه مشاوره برای اخذ پذیرش دانشگاه های اتریش، ویزای تحصیلی اتریش و اقامت دائم اتریش آماده خدمت رسانی به شماست.

[تعداد: 30    میانگین: 3/5]
۴۰ نظر
 • Avatar
  نسیم
  ارسال شده در تاریخ ۲۱:۴۲h, ۱۳ اسفند پاسخ

  سلام
  ،همسرم نزدیک به ۲سال هست که وارد اتریش شدند،و الان بعد از گرفتن مدرکB2 وارد کالج(رشته اقتصاد)شدند،با این اوصاف من و دخترم به عنوان همراه میتونیم ویزا بگیریم؟
  و اینکه امتحان گوته ی بنده بعد ااز روز مصاحبه میوفته،من میتونم مدرک b1رو دیرتر تحویل بدم(حدود ۱ماه بعد)

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۵۰h, ۲۰ فروردین پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما
   بله شما و فرزندتون می تونین ویزا دریافت کنین و مدرک زبان برای شما که به عنوان همراه قصد ورود به کشور اتریش دارین مهم نخواهد بود .

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  سایه
  ارسال شده در تاریخ ۲۱:۴۱h, ۱۳ اسفند پاسخ

  سلام،همسرم نزدیک به ۲سال هست که وارد اتریش شدند،و الان بعد از گرفتن مدرکB2 وارد کالج(رشته اقتصاد)شدند،با این اوصاف من و دخترم به عنوان همراه میتونیم ویزا بگیریم؟
  و اینکه امتحان گوته ی بنده بعد ااز روز مصاحبه میوفته،من میتونم مدرک b1رو دیرتر تحویل بدم(حدود ۱ماه بعد)

 • Avatar
  مانا
  ارسال شده در تاریخ ۰۱:۵۲h, ۰۲ مرداد پاسخ

  سلام من ۱۵ سالمه رشتم ریاضیه میخام زودتر اقدام کنم برای گرفتن ویزای تحصیلی اتریش ک دانشگاهو از اونجا شروع کنم زبان آلمانی بلد نیسم ولی انگلیسیم متوسط هست
  لطفا راهنماییم کنید .. هزینه برای رفت و تابعیت و شروع زندگی در اونجارو هم بفرمایید
  ممنون

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۷:۱۴h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   برای تحصیل در دانشگاه های اتریش در مقطع لیسانس حتما باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی داشته باشید و در مقطع لیسانس باید به زبان آلمانی مسلط باشید و می تونین زبان آلمانی رو در کالج های کشور اتریش یاد بگیرید و بعد از فراگیری زبان آلمانی وارد دانشگاه شوید و هزینه های زندگی هم بسته به هر شهر و منطقه متفاوت خواهد بود ولیکن برای فرد مجرد نرمال هزینه ها ماهیانه بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو می باشد .

 • Avatar
  هدیه
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۵۵h, ۲۴ تیر پاسخ

  سلام
  من ۱۸ سالمه و توی دبیرستان رشته ریاضی خوندم و به معماری علاقه دارم
  میخواستم بدونم برای اپلای توی دانشگاه های آلمان و اتریش حتما باید همون رشته ای رو که توی دانشگاه ایران خوندم ادامه بدم یا میشه تغییرش داد؟
  هنوز مشخص نیست چه رشته ای قبول میشم ولی رتبم تقریبا ۲۰۰۰-۳۰۰۰ میشه و معدل نهائیم ۱۹.۱۱ هستش،کلاس زبان آلمانیم ترم A2هستم و زبان انگلیسیم رو توی advanced کانون زبان رها کردم ولی فعلا مدرک هیچیو ندارم!

 • Avatar
  سارا رستگار
  ارسال شده در تاریخ ۱۸:۳۴h, ۲۰ تیر پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی هستم . با توجه ب اینکه مدرک زبان ندارم آیا میتونم برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد یا دکتری پذیرش بگیرم؟ آیا میتونم همسرم را هم به عنوان همراه با خودم داشته باشم؟ چه مدت پروسه پذیرش طول میکشه؟
  ممنون

 • Avatar
  معروف سهیلی
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۰۰h, ۰۱ شهریور پاسخ

  سلام وقت بخیر بنده کارشناسی گرافیک دارم سطح کارمم خوبه لطفا جهت اخذ ویزای تحصیل در دانشگاه های اتریش که شرط زبان نداشته باشه مشاوره و راهنمایی م کنید

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۱:۳۵h, ۰۶ شهریور پاسخ

   سلام
   با توجه به رشته شماامکان پذیرش از دانشگاه های اتریش براتون وجود خواهد داشت
   منتها رشته گرافیک از جمله رشته هایی هست که برای پذیرش لازم هست که رزومه خوبی داشته باشید

 • Avatar
  معروف سهیلی
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۵۸h, ۰۱ شهریور پاسخ

  سلام خسته نباشید بنده مدرک کارشناسی گرافیک دارم سطح کارمم بد نیست به نرم افزار های روز هم مسلط م جهت تحصیل در دانشگاهای اتریش چگونه باید اقدام کنم.آیا براتون مقدوره دانشگاه ی باشه که اولویت زبان نداشته باشه برام پیدا کنید.

 • Avatar
  ساسان
  ارسال شده در تاریخ ۱۳:۴۸h, ۱۹ فروردین پاسخ

  سلام و خسته نباشید خدمت شما.
  بنده ۲۲ ساله هستم و کارشناسی رشته‌ی مهندسی شهرسازی (طراحی شهری) را از دانشگاه غیرانتفاعی گرفتم. میخاستم بدونم با توجه به رشته و دانشگاه میتونم برای اخذ ویزای تحصیلی کشور اتریش یا آلمان اقدام کنم؟ و اینکه با توجه به رشته‌ بنده از نظر بازار کار بعد از تحصیل و اخذ ویزای کار، کشور آلمان بهتره یا اتریش؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۷:۳۱h, ۲۶ فروردین پاسخ

   سلام
   با توجه به شرایظی که فرمودید میتونید هم برای تحصیل در آلمان و هم تحصیل در اتریش اقدام کنیدو
   البته نمرات دانشگاهی شما هم در اخذ پذیرش تعیین کننده است.
   شرایط اقتصادی در کشور آلمان و اتریش تقریبا مشابه هستش .
   البته تا حدودی میتوان گفت که آلمان در شرایط ایده آل تری قرار دارد.

 • Avatar
  بي نام
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۵۵h, ۲۲ اسفند پاسخ

  اگر با مهاجرت به اتریش وارد اروپا شیم، میتونیم بریم کشورهای دیگه کار پیدا کنیم؟؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۱۱h, ۲۲ اسفند پاسخ

   سلام
   شما میتونید با ویزای جستجوی کار وارد بشید و پس از پیدا کردن کار اقامت اروپا رو بگیرید و یا اینکه با تحصیل در اتریش اقدام کنید و پس از کار کردن ، اقامت اروپا و اقامت اتربش رو بگیرید.

 • Avatar
  بي نام
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۴۹h, ۲۲ اسفند پاسخ

  برای پناهندگی اروپا هم مشاوره میدین؟ من میخوام برم اتریش

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۱۲h, ۲۲ اسفند پاسخ

   سلام
   خیر برای مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی هیج کمکی از ما ساخته نیست

 • Avatar
  قدرت اله سليماني
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۴۸h, ۲۲ اسفند پاسخ

  قدیری هستم از شیراز
  برای فرزندم میخوام ویزای تحصیلی اتریش بگیرم. من و خانومم میتونیم بعدا از طریق بچمو اقامت اروپا رو بگیریم.

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۱۴h, ۲۲ اسفند پاسخ

   سلام
   اگر فرزند شما از طریق ویزای تحصیلی اتریش اقدام کنن و اقامت اروپا رو نهایتا بگیرن ، امکانش وجود نداره که پدر یا مادر از طرف کیس اصلی به اقامت دائم اروپا برسن.
   شما فقط میتونین با ویزای ویزیت تشریف ببرید

 • Avatar
  سپيده باني
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۴۵h, ۲۲ اسفند پاسخ

  تحصیل در آلمان رو شما پیشنهاد میکنید یا تحصیل در اتریش؟ فرق عمده ای دارن باهم ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۱۷h, ۲۲ اسفند پاسخ

   سلام
   دانشگاه های اتریش و آلمان تفاوت عمده ای ندارن و تحصیل در آلمان و تحصیل در اتریش تقریبا از نظر سطح علمی و رنک دانشگاه ها در یک سطح قرار دارن
   برای مهاجرت به اروپا میتونید با موسسه تماس بگیرین تا مشاورین ما کیس شما رو بهتر بررسی کنند

 • Avatar
  محمد مرادي
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۴۲h, ۲۲ اسفند پاسخ

  سرمایه گذاری برای اتریش هم کار میکنید؟ من سنم زیاده برای ویزای تحصیلی اتریش نمیتونم اقدام منم به گمان خودم.

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۱۹h, ۲۲ اسفند پاسخ

   سلام
   سرمایه گذاری اتریش به صورت کلان عملا وجود نداره ولی میتونید برای مهاجرت به اتریش و یا مهاجرت به اروپا برای ثبت شرکت اقدام بفرمایید .
   این امکان وجود داره که با بررسی کیس مهاجرت شما و بودجه ای میخواید در نظر بگیرید برای مهاجرت به اروپا… بهترین راه به شما پیشنهاد بشه

 • Avatar
  شقا يق
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۴۰h, ۲۲ اسفند پاسخ

  دانشجوی مقطع دکترا چند ساعت در هفته اجازه کار دارن اگه با ویزای تحصیلی اتریش اقدام کنن؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۲۸h, ۲۲ اسفند پاسخ

   سلام
   برای مهاجرت به اروپا از طریق ویزای تحصیلی اتریش دانشجویان میتونن تقریبا ۳۰ ساعت در هفته کار قانونی و سفید انجام بدن

 • Avatar
  قانم موسي
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۳۹h, ۲۲ اسفند پاسخ

  من برای مهاجرت به اروپا میخوام با ویزای کار اتریش برم. ولی بهم گفتن که ویزای تحصیلی بهتره . شما هم تایید میکنید؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۳۴h, ۲۲ اسفند پاسخ

   سلام
   برای مهاجرت به اروپا با ویزای کارراهی که در پیش دارید تا حدودی سخت میشه چون لازم هستش که کار مورد نظر ۶ ماه در کشور اتریش و اتحادیه اروپا آگهی بشه و نهایت به شما پیشنهاد شه.
   مگر اینکه با ویزای جستجوی کار وارد بشید و سپس به ویزای کار اتریش تبدیلش کنید .
   ویزای تحصیلی اتریش راه مطمئن تری هستش که در کنار اون اجازه کار هم دارید و میتونید نهایت اقامت اتریش و اقامت اروپا رو بگیرید

 • Avatar
  سيامك سايه
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۲۹h, ۲۲ اسفند پاسخ

  میخواستم بدونم برای تحصیل در اتریش برای رشته موسیقی میشه اقدام مرد؟ من ١۵ ساله پیانو میزنم تدریس هم میکنم.

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۳۷h, ۲۲ اسفند پاسخ

   سلام
   برای تحصیل در اتریش در رشته های هنر و موسیقی پذیرش اولیه سخت هستش. به این علت که امتحان ورودی به زبان آلمانی از شما گرفته میشه.
   با این حال اگر رزومه قوی دارید در زمینه موسیقی و نوازندگی ، میتونید که امتحان کنید این راه رو

 • Avatar
  هما
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۲۸h, ۲۲ اسفند پاسخ

  برای مهاجرت به اتریش برای رشته حقوق هم میتونید پذیرش بگیرید؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۳۸h, ۲۲ اسفند پاسخ

   سلام
   بله دانشگاه های معتبری در اتریش هستند که رشته حقوق دراونها تدریس میشه.
   شما با تحصیل در اتریش میتونین به راحتی برای اقامت دائم اتریش و اقامت اروپا اقدام کنید

 • Avatar
  آزاده درویش
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۵۴h, ۱۸ اسفند پاسخ

  ببخشید شما از دانشگاه های دولتی می تونین پذیرش بگیرین ؟ چون من مدرک لیسانسم از دانشگاه آزاد هستش و اکثر موسسات به من می گن برای تحصیل در دانشگاه های اتریش و آلمان حتما باید مدرکتون از دانشگاه های سراسری باشه و اگر مدرکتون از دانشگاه های دیگه باشه باید در دانشگاه های خصوصی کشور اتریش تحصیل کنین که خب هزینه اونها برای من خیلی بالا می شه

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۱:۵۵h, ۲۱ اسفند پاسخ

   سلام
   این امکان وجود داره که برای تحصیل در آلمان و تحصیل در اتریش با مدارک دانشگاه های غیر دولتی هم اقدام کرد.
   در جریان هستید که هزینه های تحصیل در اتریش تقریبا رایگان هستش و حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ یورو هزینه های تحصیل شما میشه.
   برای مهاجرت به اتریش و مهاجرت به آلمان میتونید با موسسه تماس بگیرید تا متخصیین ما کیس شما رو برای اخذ پذیرش تحصیلی با جزئیات بیشتری بررسی کنند.

 • Avatar
  کیانوش صارمی
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۵۱h, ۱۸ اسفند پاسخ

  سلام ، آیا برای ورود به دانشگاه های کشور اتریش و همچنین اخذ ویزای کشور اتریش محدودیت سنی وجود دارد ؟ بنده ۳۷ سالمه و می خوام در مقطع فوق لیسانس تحصیل کنم ، البته متاهل هستم و ۲ فرزند هم دارم
  اگر امکان تحصیل داشته باشم آیا حق کار قانونی در کشور اتریش هم دارم همزمان با تحصیل ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۰۱h, ۲۱ اسفند پاسخ

   سلام
   برای مهاجرت به اتریش از طریق ویزای تحصیلی ، المان های مختلفی رو باید در نظر گرفت . مثل اعتبار دانشگاه محل تحصیل لیسانس شما ، و همچنین فاصله زمانی بین فارغ التحصیل شدن شما.
   در صورت اخذ ویزای تحصیلی اتریش شما میتونید همراه با خانواده تشریف ببرید.
   در کنار تحصیل در اتریش شما میتونید حدود ۲۰ ساعت در هفته کار قانونی و سفید انجام بدید

 • Avatar
  احمد میرزایی
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۴۹h, ۱۸ اسفند پاسخ

  ممنونم از مطالب مفیدتون ، خواستم بدونم برای تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاه های کشور اتریش آیا حتما باید مدرک زبان آلمانی داشته باشیم ؟ من مجرد هستم ، هزینه های زندگی من در وین چقدر خواهد شد ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۳۴h, ۲۱ اسفند پاسخ

   سلام
   برای تحصیل در اتریش در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس حتما نیاز هست که زبان آلمان بدونید . البته لزوما این مدرک رو از ایران لازم نیست داشته باشید،
   هزینه های زندگی در اتحادیه اروپا تقریبا مشابه هستش. شما ماهیانه بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ یورو برای مهاجرت به اتریش از طریق ویزای تحصیلی در نظر بگیرید

 • Avatar
  علیرضا باقری
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۴۷h, ۱۸ اسفند پاسخ

  ببخشید من برای پذیرش دانشگاه خودم اقدام کردم و از دانشگاه وین اتریش پذیرش گرفتم در رشته مهندسی صنایع ، می خواستم بدونم آیا می تونین برای من به صورت تضشمینی ویزای کشور اتریش رو بگیرین ؟ و چقدر طول می کشه ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۴۰h, ۲۱ اسفند پاسخ

   سلام
   بله برای مهاجرت به اتریش از طریق ویزای تحصیلی ، این امکان وجود داره که برای عزیزانی که خودشون پذیرش رو گرفتن هم ویزا رو به صورت تضمینی انجام بدیم.

 • Avatar
  مریم اسدی
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۴۶h, ۱۸ اسفند پاسخ

  سلام یه سوال داشتم من می خوام برای دخترم اقدام کنم ، ایشون دانشجوی مدیریت بازرگانی در دانشگاه آزاد هستن ، می تونن برای ادامه تحصیل وارد دانشگاه های کشور اتریش بشن ؟ بعد اینکه آیا واقعیت داره که می گن هزینه های تحصیل در دانشگاه های کشور اتریش رایگانه ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۴۲h, ۲۱ اسفند پاسخ

   سلام
   بله میتوینم برای مهاجرت به اتریش از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنیم.
   در مورد سوال دوم شما باید عرض کنم که بله، هزینه های تحصیل در اتریش و آلمان رایگان یا تقریبا رایگان هستش.

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

6 + 5 =

پشتیبانی آنلاین
ارسال