تحصیل در آلمان

تحصیل در آلمان

ویزای تحصیلی آلمان

ویزای تحصیلی آلمان، تحصیل در آلمان، اخذ اقامت آلمان و ویزای مولتی

آلمان در میان کشورهای اروپایی دارای اقتصادی بسیار قوی میباشد . متقاضیان تحصیل در آلمان میتوانند از طریق اخذ ویزای تحصیلی به عنوان مطمئن ترین راه وارد این کشور شوند . آنچه بدیهی است کشور آلمان بهترین مکان برای یافتن فرصت های شغلی درمیان کشورهای اروپایی میباشد.

دانشگاه هایی که در کشور آلمان واقع گردیده اند از جمله بهترین و مهمترین دانشگاه ها و جز رنکینگ جهانی میباشند . از طرفی رایگان بودن هزینه های تحصیل در کشور آلمان باعث گردیده است که این کشور در زمره کشورهای سرآمد در دنیا برای ادامه تحصیل باشد . (متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان در زمینه مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، اقامت آلمان ، مهاجرت به آلمان ، ویزای اروپا و ویزای کانادا میباشند)

 در آلمان دانشجویان میتوانند پس از پایان یافتن دوره تحصیلی اشان با پیدا کردن کار در این کشور ، نوع ویزای خود را از تحصیلی به کاری تغییر داده و جهت اخذ اقامت دائم در آلمان اقدام کنند. متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای مهاجرت به آلمان ، مهاجرت به اروپا ، ویزای تحصیلی آلمان ، مهاجرت به کانادا ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت آلمان را به شما نشان خواهند داد.)

(مقطع لیسانس)

متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور آلمان ، میتوانند از طریق قبولی در دانشگاه های ایران پذیرش تحصیلی خود را اخذ نمایند . دانشجویانی نیز که محصل در مقطع کارشناسی هستند میتوانند با استفاده از گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه ، برای اخذ پذیرش اقدام کنند . دوره تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور آلمان ۴ ساله میباشد.

تدریس اغلب رشته ها در مقطع کارشناسی در دانشگاه های آلمان به زبان آلمانی است . البته دانشگاه هایی نیز در آلمان هستند که تدریس در آنها به زبان انگلیسی میباشد . با این حال میتوان گفت غالب دانشگاه هایی که زبان تدریس در آنها به زبان انگلیسی است، از جمله دانشگاه هایی هستند که خصوصی محسوب میگردند و هزینه های تحصیل در آنها رایگان نیست . (موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان ، تحصیل در اروپا ، اقامت اروپا ، اقامت آلمان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کانادا و اقامت دائم اروپا و اقامت دائم کانادا به شما عزیزان میباشد)

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان را دارند ، قطعا لازم است که مدرک زبان انگلیسی داشته باشند . نمره قبولی لازم برای پذیرش در این دانشگاه ها با توجه به دانشگاه و رشته ی تحصیلی متفاوت میباشد . (متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان ، اقامت آلمان ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا  ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا به شما عزیزان میباشند)

با توجه به آنچه گفته شد ، اکثر دانشگاه هایی که به زبان آلمانی دروس را تدریس میکنند، هزینه تحصیل دریافت نمیکنند . البته منظور از رایگان بودن هزینه های تحصیل در دانشگاه های آلمان ، کم و ناچیز بودن هزینه های تحصیل برای هر ترم است. موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه برای مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان ، اقامت آلمان ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا  ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا را به شما نشان خواهد داد.

این امکان وجود دارد اگر متقاضیان موفق به کسب نمره زبان لازم برای دانشگاه نشدند ، برای اخذ پذیرش مشروط از دانشگاه و پس از آن اخذ ویزای آلمان اقدام نمایند

در مقطع لیسانس دانشجویان حق کار دارند . این حق کار حدوداً ۱۰ ساعت در هفته است و برای هر ساعت کار حدود ۸ تا ۱۰ یورو میتوانند دریافت کنند . (متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان ، اقامت آلمان ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا  ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا به شما عزیزان میباشند)

(مقطع فوق لیسانس)

آنچه بدیهی این است که کشور آلمان در سطح بالایی از لحاظ علمی و دانشگاهی در سطح اروپا قرار دارد . چرا که دارای دانشگاه هایی است که در رنکینگ بالای جهانی قراردارند .

فارغ التحصیلان از مقطع لیسانس و همچنین دانشجویان محصل در مقطع فوق لیسانس نیز میتوانند برای اخذ پذیرش اقدام نمایند.

زبان تدریس در دانشگاه های آلمان در مقطع فوق لیسانس با توجه به رشته و دانشگاه ، آلمانی و انگلیسی میباشد . البته اغلب دانشگاه هایی که زبان تحصیل در آنها انگلیسی است دانشگاه های خصوصی محسوب میگردند و هزینه های تحصیل رایگان نمیباشد . (موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی آلمان،  مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان ، اقامت آلمان ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا  ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا ، به شما عزیزان
میباشد)

آنچنان که گفته شد دانشگاه هایی که زبان تدریس در آنها آلمانی است ، غالباً جز دانشگاه هایی محسوب میگردند که هزینه تحصیل ندارند . دانشجویان برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمانی زبان الزاما باید مدرک زبان آلمانی ارائه نمایند. با این حال در صورتی که قادر به اخذ مدرک زبان آلمانی نباشید ، این امکان وجود دارد که برای اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد به صورت مشروط اقدام نمایید و از این طریق بتوانید ویزای این کشور را اخذ نمایید . (متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان ، اقامت آلمان ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا  ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا  به شما عزیزان میباشند)

دوره تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان ۲ ساله میباشد . فارغ التحصیلان از دانشگاه های کشور آلمان میتوانند با یافتن کار برای تبدیل ویزای خود اقدام نمایند و یا با ارائه مدرک خود برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا چه در کشور آلمان چه در سایر کشورها اقدام نمایند.

دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد حدودا ۲۰ ساعت در هفته حق کار دارند.

(مقطع دکترا)

ادامه تحصیل در آلمان در مقطع دکترا به صورت اخذ بورسیه و همچنین با پرداخت هزینه های تحصیل از جانب شخص دانشجو امکان پذیر است .

البته اخذ بورسیه از دانشگاه های آلمان دارای شرایط خاصی است . من جمله داشتن مدرک زبان انگلیسی ، در دست داشتن مدارک تحصیل در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه های معتبر ، تالیف کتاب و مقالات و در نهایت جلب نظر استاد راهنما که تز دکترای شخص متقاضی را پشتیبانی کند . (موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی آلمان و مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان ، اقامت آلمان ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا  ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا ، به شما عزیزان میباشد)

حق کار برای دانشجویان در مقطع دکترا در کشور آلمان ۳۰ ساعت در هفته میباشد که به ازای هرساعت میتوانند ۸ الی ۱۰ یورو حقوق دریافت کنند .

هزینه های زندگی

هزینه های زندگی دانشجویی در کشور آلمان شامل غذا ، مسکن ، رفت و آمد ، بیمه و… است که بیشتر این هزینه ها از طریق کار دانشجویی قابل تامین است . هزینه های دانشجویی حدود ۵۰۰ تا ۷۰۰ یورو در ماه با توجه به نحوه خرج و مخارج دانشجویان و مهم تر از آن شهری است که دانشجو در آنجا اقامت دارد متغیر است . (متخصصین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس آماده ارائه مشاوره برای مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به آلمان ، ویزای تحصیلی آلمان ، اقامت آلمان ، اقامت اروپا ، اقامت کانادا  ، مهاجرت به کانادا ، اقامت دائم اروپا ، اقامت دائم کانادا به شما عزیزان میباشند)

[تعداد: 30    میانگین: 3.2/5]
۷۴ نظر
 • Avatar
  محمدحسين کتابچي
  ارسال شده در تاریخ ۰۰:۲۹h, ۰۹ مهر پاسخ

  ترم آخرمدیریت خدمات درمانی دانشگاه تهران وزبان انگلیسی درحد ۶آیلتس برای ادامه تحصیل ارشدآلمان چکنم ومخارج آن چقدراست؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۰۳h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   شما می توانید در رشته تحصیلی خودتون در مقطع بالاتر از دانشگاه های کشور آلمان پذیرش بگیرید و بعد از برای اخذ ویزای کشور آلمان اقدام نمایید و اگثر رشته های مدیریتی در کشور آلمان در مقطع فوق لیسانس به صورت زبان انگلیسی نیز برگزار خواهد شد . منتهای مراتب نیاز به آیلتس ۶٫۵ به بالا خواهید داشت . در صورت نیاط به راهنمایی بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید .
   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  امیر
  ارسال شده در تاریخ ۱۱:۲۶h, ۲۵ شهریور پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی سال چهارم پزشکی هستم ، میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل در آلمان باید چی کار کنم و اینکه من باید تمام درس هایی که تا الان خوندم رو باید دوباره بخونم؟؟
  با تشکر

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۵:۵۳h, ۰۱ آبان پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   برای ورود در رشته های پزشکی در کشور آلمان شما می بایست در ابتدا در یکی از رشته های علوم پایه در کشور آلمان فارغ التحصیل شوید و بعد از آن رشته خود را انتخاب نمایید ، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید .

   ممنون از پیامتون

 • Avatar
  سهیلا میرزایی نژاد
  ارسال شده در تاریخ ۰۱:۴۳h, ۰۱ تیر پاسخ

  soheila_ya_negar_mirzaei:
  سلام خوب هستید

  اجازه هست سوالاتی دارم اول یه اورویو بدم از خودم

  من لیسانس نقاشی ده ترمه دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز با معدل کل ۱۷/۱۴ هستم می خوام رشته ی گرافیک مطبوعاتی در یکی از این دانشگاه ها رو بخونم
  که به انگلیسی اند

  باواهاس این آیلتس ۶ و گوته A1 می خواد ولی بقیه فقط آیلتس ۶ و حتی ۵٫۵ و بدون مدرک فقط انگلیسی روون

  دارم اشتات

  راین وال کمپ لینفورت

  دو رشته در دارم اشتات هست

  و خیلی سر در گم ام

  وقت سفارت رو دسامبر ۹۶ گرفتم

  هر کس یه چی می گه راجع موقع اش یکی می گه مهر نهایتا آذر پی دی اف سفارت می گه اوایل آوریل ۲۰۱۹ الی اواسط جون

  یکی می گه خیلی زودتر بیاد اوایل ژانویه یا فوریه میاد یکی می گه خیلی دیرتر از زمان سفارت

  خلاصه دارم منفجر می شم از سردرگمی

  و من یا باید برای ترم تابستان که ددلاین ۱ ژانویه است اقدام کنم یا ترم زمستان که ددلاین بسته به دانشگاه اواخر یا اوسط می یا اواسط جولای هست

  حالا سوال من اینه که وقت سفارت ام خیلی قبل تر یا خیلی بعد از ددلاین بیاد و من هیچ سندی مبنی بر اینکه من می خوام پذیرش بفرستم نداشته باشم اونوقت چه جوری درخواست تشکیل پرونده ناقص بدم؟
  و اینکه وقت سفارت ام رو با یک ایمیل به اسم لوئیس گرفتم و دیر فهمیدم باید با جیمیل کپی اسم پاسپورت بگیرم حالا بقیه مراحل رو دارم با جیمیل استاندارد می گیرم چه جوری به سفارت ثابت کنم که چرا اسم ایمیل ام غیر اسم بود و مشکلی پیش نمی آد بقیه مراحل رو با جیمیل استاندارد برم

  خواهش می کنم جواب بدین

 • Avatar
  سام نریمان
  ارسال شده در تاریخ ۲۳:۴۷h, ۲۹ خرداد پاسخ

  سلام و خسته نباشید
  من لیسانس زبان انگلیسی دارم. میخواستم ببینم اگر برا ارشد تو رشته خودم تو المان اقدام کنم نیاز به نمره ایلتس دارم یا نمره زبان المانی کافی هست.
  با تشکر

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۰۸h, ۱۰ تیر پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   نمره زبان آیلتس شما کافی هست

 • Avatar
  محمد
  ارسال شده در تاریخ ۱۶:۱۰h, ۰۹ خرداد پاسخ

  سلام
  من ۴۳ ساله و متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از علوم پزشکی تبریز هستم،آیا راهی برای کار در تخصص خود و اقامت در المان برای من وجود دارد ؟ممنون از راهنماییتون

 • Avatar
  محمد
  ارسال شده در تاریخ ۱۶:۰۸h, ۰۹ خرداد پاسخ

  سلام
  من ۴۳ ساله و متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از علوم پزشکی تبریزم،ایا راهی برای کار در حوزه تخصص خود و اقامت در المان برای من وجود دارد؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

 • Avatar
  سولماز روشنایی
  ارسال شده در تاریخ ۰۸:۲۵h, ۲۰ فروردین پاسخ

  سلام,
  فرزند من ۷ سال دارد ودر در کلاس اول میباشد, برای ادامه تحصیل فرزندم در آلمان به چه صورتی و چگونه میتونم اقدام کنم, لطفا راهنمایی کنید و اگه فرزندم از مدارس آلمان پذیرفته بشه برای فرزندم و پدر و مادر هم اقامت دایم داده میشه؟ لطفا راهنمایی کنید, من چه جوری میتونم از مبتدی اقدام کنم؟

 • Avatar
  کاوه
  ارسال شده در تاریخ ۱۷:۳۷h, ۲۸ بهمن پاسخ

  با سلام و احترام
  من برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان ثبت نام کردم (بهمن ۹۶). اما میدونم که نوبت مصاحبه، اوایل سال ۹۸ به من میرسه! در حالیکه پذیرشم از دانشگاه تا آخر خرداد ۹۷ آماده میشه و باید سه ماه بعدش برم آلمان برای شروع کلاسها!!!
  چند راه به ذهنم میرسه. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  *** اول: بعد از اخذ پذیرش، از دانشگاه بخوام به سفارت آلمان در تهران ایمیل بزنن که یا کار من رو خارج نوبت انجام بدن، یا اجازه ی حضور در سفارت آلمان در کشورهای همسایه رو به من بدن (هماهنگی انجام بشه – چون در حالت عادی امکانش نیست).
  ***دوم: ویزای کاری ۶ ماهه بگیرم و بعد از رفتن به آلمان، از خود آلمان اقدام کنم برای تغییر ویزای کاری به تحصیلی (با توجه به اینکه پذیرش دانشگاه آلمان رو در جیب دارم)
  *** سوم، اینکه مثل بچه آدم بشینم تا نوبتم بشه برای سال بعد!

  تشکر

  • ParsOverseas Admin
   ParsOverseas Admin
   ارسال شده در تاریخ ۱۸:۲۴h, ۱۹ اسفند پاسخ

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما

   در رابطه با وقت سفارت عرض کنم خدمتتون که موسسه ما این امکان رو داره که براتون وقت سفارت خارج از نوبت بگیره و در رابطه با نحوه ارائه این خدمت می تونین با موسسه تماس بگیرین تا کارشناسان راهنمایی تون کنن و در رابطه با راه حل هایی که ارائه نمودید هم شما می تونین از دانشگاه درخواست کنین که پذیرش شما رو برای ۱ یا ۲ ترم عقب بندازه که با خیال راحت وارد سفارت و دانشگاه بشین و در رابطه با کار نیز اگر رزومتون رو در اختیار موسسه قرار بدین و شرایطش رو داشته باشین ما می تونین مستقیم از داخل ایران براتون کار پیدا کنیم و با ویزای کار تشریف ببرین .

   اگر سوال دیگه ای به ذهنتون رسید ما در خدمت هستیم .
   ممنونم

 • Avatar
  mohammad.r
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۴۷h, ۲۴ آبان پاسخ

  سلام
  من دانشجوی لیسانس مهندسی مواد-متالورژی صنعتی هستم با معدل حدود ۱۴دانشگاه سراسری میخام برای ارشد اقدام کنم میخاستم شرایط رو بدونم اینکه چه دانشگاههایی رشته مرتبط با من رو دارن و اینکه پذیرششون چجوریه ممنون

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۴۷h, ۰۱ آذر پاسخ

   سلام
   این امکان برای شما وجود خواهد داشت که برای مقطع ارشد اقدام بفرمایید.
   منتها در نظر داشته باشید که برای پذیرش از دانشگاه های آلمان داشتن مدرک زبان آلمانی الزامی نیست ، اما برای سفارت لازم هست که حداقل نمره مورد نظر سفارت آلمان رو که بسته به رشته و دانشگاه متفاوت هست ، ارائه بفرمایید

 • Avatar
  فرنود نوری
  ارسال شده در تاریخ ۱۸:۵۷h, ۱۹ آبان پاسخ

  با سلام من لیسانس مهندسی منابع طبیعی گرایش شیلات دارم میخواستم بدونم برای ارشد واسه کشور المان میتونم اقدام کنم ؟
  همسرم میتونه باهام بیاد؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۴۹h, ۰۱ آذر پاسخ

   سلام
   بله شما میتونید برای مقطع ارشد دانشگاه های آلمان اقدام بفرمایید
   با استفاده از قانون الحاق به خانواده ، همسر شما هم میتونن به شما بپیوندند ،

 • Avatar
  امین
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۳۴h, ۲۷ شهریور پاسخ

  سلام
  لطفا تعرفه اخذ ویزای تحصیلی ، اپلای رو برام ارسال کنین.

  من و خانمم دانشجوی مقطع لیسانس تربیت بدنی هستیم … بنده پیام نور و خانمم سراسری — بنده ۲۸ سالمه و خانمم ۲۲

  زبان المانی رو ۲۰ جلسه است که شروع کردیم ..

  • ParsOverseas Admin
   ParsOverseas Admin
   ارسال شده در تاریخ ۱۷:۴۸h, ۲۹ شهریور پاسخ

   سلام
   دانشگاه های اروپا و آلمان اگر تحصیل به زبان همان کشور باشد ، هزینه های تحصیل تقریبا رایگان هست و ترمی حدود ۱۵۰ یورو به بالا خواهد بود
   البته در نظر داشته باشید که سفارت برای صدور ویزای شما حتما مدرک زبان آلمانی شما را بررسی خواهد کرد.
   مدرک زبان مورد تایید سفارت آلمان ، مدارک صادره از موسسه گوته هست

 • Avatar
  رضا محمدي
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۰۹h, ۱۷ مرداد پاسخ

  سلام
  من لیسانس رشته حقوق هستم میخواستم بدونم میتونم برای ادامه تحصیل برم المان یا سایر کشورها؟ضمنا زبان انگلیسم هم خوبه. اگر ازطریق تحصیل نتونم برم چه راهی پیشنهاد میکنید؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۲۹h, ۱۷ مرداد پاسخ

   سلام
   بله مقدور هست که برای پذیرش تحصیلیتون اقدام بشه .
   رشته هایی همچون حقوق و پزشکی و رشته های بالینی ، لازم هست که زبان کشور مقصد رو گذرونده باشید و یا مدرک داشته باشید

 • Avatar
  رضا محمدي
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۰۷h, ۱۷ مرداد پاسخ

  سلام
  من لیسانس رشته حقوق هستم میخواستم بدونم میتونم از طریق ادامه تحصیل مهاجرت کنم به المان یا سایر کشورها یا نه؟زبان انگلیسیم خوبه و میتونم صحبت کنم.با تشکر

 • Avatar
  محمدرضا طاهری
  ارسال شده در تاریخ ۰۹:۰۰h, ۲۳ اردیبهشت پاسخ

  سلام
  من ۱۷سالمه
  ۲ ماه دیگه دیپلم میگیرم
  برای ادامه تحصیل تو آلمان
  میخواستم بدونم چند وقت این پروسه تگ زمان میبره تا برم آلمان
  میخوام تو رشته های پزشکی و شبه پزشکی ادانه تحصیل بدم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۳:۳۵h, ۲۳ اردیبهشت پاسخ

   سلام
   شما میتونید در دوره های پیش دانشگاهی کشور آلمان وارد بشید و بعد از آن برای کورس های دانشگاهی اقدام بفرمایید
   پروسه زمانی اخذ پذیرش و ویزای آلمان ۶ ماه تا ۱ سال هست .

 • Avatar
  گلی مختارنژاد
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۲۶h, ۱۶ اردیبهشت پاسخ

  سلام من دانشجوی سال دوم پزشکی هستم میخواسم ببینم چجوری میتونم ادامه دوره عمومیم رو آلمان بگذرونم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۳۵h, ۱۷ اردیبهشت پاسخ

   سلام
   این امکان وجود داره که شما با تطبیق واحد هایی که تا الان گذروندید ، برای ادامه تحصیل دوره پزشکی در دانشگاه های آلمان اقدام کنید

 • Avatar
  شهریار مددی
  ارسال شده در تاریخ ۱۰:۰۶h, ۱۴ اردیبهشت پاسخ

  با سلام من لیسانس ایمنی صنعتی دارم میخام برای فوق لیسانس اقدام کنم میخاستم ببینم رشته ریسک یا ایمنی یا HSE در مقطع ارشد وجود داره در دانشگاه آلمان ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۰:۴۶h, ۱۴ اردیبهشت پاسخ

   سلام
   بله امکان اقدام برای شما وجود داره . منتها به صورت دقیق و اینکه در کدوم دانشگاهی در آلمان میشه براتون پذیرش گرفت ، باید رزومه کامل بررسی بشه…

 • Avatar
  alifr276
  ارسال شده در تاریخ ۱۶:۰۴h, ۱۳ اردیبهشت پاسخ

  سلام در زمینه فنی و حرفه ای مدرک دیپلم و فوق دیپلم میشه ویزای تحصیلی آلمان را دریافت کرد?

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۱۶h, ۱۴ اردیبهشت پاسخ

   سلام
   بهتر هست که با کورس های زبان آلمانی وارد بشید مگر اینکه در اینجا در دانشگاه در حال تحصیل باشید .

 • Avatar
  R.K
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۰۴h, ۱۳ اردیبهشت پاسخ

  سلام من لیسانس ژنتیک دارم میخواهم بدون میشه واسه دوره پزشکی ویزا بگیرم؟هزینش چقدر میشه؟
  واسه ارشد و دکتری ژنتیک چطور؟
  میخوام هر چه سریع تر ویزا بگیرم که واسه اول مهر برم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۱۵h, ۱۴ اردیبهشت پاسخ

   سلام
   بله امکانش هست ولی خیلی راحت نیست
   بهترین راه این هست که با پذیرش رشته خودتون وارد آلمان بشید و سپس برای تغییر رشته اقدام کنید .
   در نظر داشته باشید که اگر مدارکتون تکمیل باشه و همچنین اینکه مدرک زبان آلمانی حداقلی برای نشان دادن به سفارت داشته باشید ، میتونید که به ترم مهر ماه برسید

   • Avatar
    R.K
    ارسال شده در تاریخ ۰۰:۱۲h, ۱۵ اردیبهشت پاسخ

    با رشته خودم یعنی ژنتیک پذیرش راحته؟
    مدرک زبان آلمانی ندارم چقدر دوره زبان طول میکشه؟

 • Avatar
  Zahra
  ارسال شده در تاریخ ۱۳:۲۸h, ۱۲ اردیبهشت پاسخ

  سلام.
  من همسرم از ۲ سال پیش پروسه پناهندگی المان رو طی میکنه. در حال حاضر یک پیشنهاد اوسبیلدونگ هم دریافت کرده .
  من میتونم با دعوتنامه گردشگری برم اونجا و بعدش درخواست بدم که حالا میخوام با همسرم اینجا زندگی کنم؟!

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۵۰h, ۱۴ اردیبهشت پاسخ

   سلام
   عذرخواهی میکنم در زمینه پناهندگی اطلاعاتی نداریم که خدمتتون ارائه بدیم

 • Avatar
  سعید ازاد
  ارسال شده در تاریخ ۱۱:۲۴h, ۰۴ اردیبهشت پاسخ

  سلام
  من یه ترنسکشوال ۲۲ ساله ولیسانس حسابدری دارم اینجا هم نظر کاری خانواده و جامعه تحت فشارم وخانوادم قبولم ندارن جهت مهاجرت کمکم کنید

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۲۲h, ۰۴ اردیبهشت پاسخ

   سلام
   با توجه به شرایط شما و در صورت بررسی رزومه تحصیلیتون ، با احتمال خیلی زیاد این امکان وجود داره که برای مشاوره در زمینه مهاجرت به شما کمک کنیم و راهی پیش روی شما قرار بدیم
   لطف بفرمایید برای مشاوره دقیق تر و اطلاع بیشتر از وضعیت کیستون با شماره های موسسه تماس بگیرید و به صورت رایگان راهنمایی بشید

 • Avatar
  دانيال بازشوشتري
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۳۲h, ۰۲ اردیبهشت پاسخ

  سلام
  من در دوره ی پیش دانشگاهی تحصیل میکنم و امسال مدرکم را دریافت میکنم و قصد دارم در المان در رشته ی پزشکی ادامه تحصیل بدم
  میخواستم شرایط گرفتن ویزا و پذیرش دانشگاه های المان رو بدونم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۲:۵۶h, ۰۴ اردیبهشت پاسخ

   سلام
   در صورتیکه پیش دانشگاهی تجربی دارید ، این امکان وجود داره ، که برای دوره های مقدماتی ورود به دانشگاه های پزشکی اقدام کنید و یا در دانشگاه های دولتی و یا آزاد در ایران قبول شید و سپس برای پذیرش و ویزای تحصیلی آلمان اقدام کنید

 • Avatar
  رها
  ارسال شده در تاریخ ۱۳:۲۱h, ۱۹ فروردین پاسخ

  سلام اگر کاوشناسی ارشد دانشگاه شیراز قبول شده باشیم ولی بخوایم کارشناسی ارشد رو در آلمان ادامه دهیم با توجه با اینکه کارشناسی رو دانشگاه غیر انتفاعی بودیم مشکلی در گرفتن ویزای تحصیلی بوجود میاد؟؟مسلط به زبان آلمانی هم هستیم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۷:۳۲h, ۲۶ فروردین پاسخ

   سلام
   خیر مانعی برای اخذ پذیرش تحصیلی شما وجود نخواهد داشت .

 • Avatar
  سعيد جودى
  ارسال شده در تاریخ ۱۱:۳۴h, ۲۴ اسفند پاسخ

  من با یه خانومی در آلمان اشنا شدم و قطد ازدواج داریم، میتونم از این طریق اقامت آلمان رو بگیرم ؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۰۳h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   برای مهاجرت به آلمان میتونید از طریق ویزای ازدواج اقدام کنید مانعی وجود نداره و از طریق ایشون اقامت آلمان و اقامت اروپا رو بگیرید.

 • Avatar
  وحيد ن
  ارسال شده در تاریخ ۱۱:۳۲h, ۲۴ اسفند پاسخ

  سلام من برای کاریابى توی سایت های آلمان ثبت نام کردم ولی هنوز هیچ جوابی نگرفتم، خیلی از دوستام با ویزاى کار آلمان رفتن و اقامت آلمان رو گرفتن. میشه بگین میتونین برام اونجا کار پیدا کنید؟ هزینش هرچی بشه پرداخت میکنم، خیلی وقته که قصد مهاجرت به اروپا رو دارم ولی نتونستم تصمیم درستی بگیرم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۰۵h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   پیدا کردن کار برای مهاجرت به اروپا ، در صورتی که شما خارج از کشور مورد نظر باشید کار راحتی نیست. چرا که کار مورد نظر باید ۳ماه در اون کشور و۳ماه در اتحادیه ازوپا آگهی بشه و نهایت به شما پیشنهاد شه . عملا کار راحتی نخواهد بود.
   بهتر هستش که شما از طریق ویزای جستجوی کار آلمان تشریف ببرید و مستقیم در اونحا کار رو پیدا کنید و نهایت ویزای خود رو به ویزای کار آلمان یا بلوکارت تبدیل کنید

 • Avatar
  سياوش كاوه نژاد
  ارسال شده در تاریخ ۱۱:۳۰h, ۲۴ اسفند پاسخ

  سلام میخواستم راجع به ویزای تحصیلى آلمان یه سری اطلاعات ازتون بگیرم، به نظر شما بر اساس تجربه کاریتون، من که میخوام مهاجرت به اروپا داشته باشم و اقامت دائم یک کشور رو بگیرم، راهی که انتخاب کردم خوبه یا با ویزا ی دیگه ای اقدام کنم؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۱۰h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   برای مهاجرت به اروپا و مهاجرت به آلمان ویزای تحصیلی بهترین و مطمئن ترین راه هستش و نهایت میتونید با کار در اروپا اقامت دائم لروپا و کشور مورد نظرتون رو هم بگیرین.

 • Avatar
  ابراهیم
  ارسال شده در تاریخ ۰۸:۳۴h, ۲۴ اسفند پاسخ

  عرض ادب و احترام.بنده ۴۳ سالمه.مدرک مهندسی شیمی از دانشگاه صنعت نفت دارم که حدود ۲۰ سال قبل گرفتم.دارای سابقه کار ۱۸ سال در صنعت نفت هستم.و هم اکنون هم همزمان با کار دارم کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی رو میخونم که یکی دو ترم دیگه تموم میشه.شما چه پیشنهادی برای مهاجرت به آلمان یا دیگر حوزه های کاریتون دارین.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۱۶h, ۲۹ اسفند پاسخ

   سلام
   برای مهاجرت به اروپا ، شما میتونید هم از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنید هم از طریق ویزای کار .
   ولی باید خدمتتون عرض کنم برای به علت بالا بودن سن حنابعالی میشه گفت تا حدودی ریسک ویزا خواهید داشت.

 • Avatar
  معصومه زندي
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۲۳h, ۲۳ اسفند پاسخ

  سلام و خسته نباشید من میخوام از طریق ویزای تحصیلی آلمان مهاجرت کنم دیپلم تجربی هستم و قصد ادامه تحصیل در رشته پزسکی رو دارم میشه راهنمایی بفرمایید

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۷:۱۳h, ۲۳ اسفند پاسخ

   سلام
   لازم هست که یک دوره پیش نیاز برای رشته پزشکی رو بگذرونید تا بتونید برای تحصیل در دانشگاه های آلمان وارد بشید
   شما میتونید برای مهاجرت به اروپا و مهاجرت به آلمان ، به صورت جزئی تر با مشاورین موسسه تماس حاصل کنید

 • Avatar
  ذبيحه منصوري
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۲۸h, ۲۳ اسفند پاسخ

  من ارشد شهرسازی دارم با معدل ١٧ امکان مهاجرت تحصیلی به المان رو دارم؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۳۸h, ۲۳ اسفند پاسخ

   سلام
   بفرمایید که از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدید.
   با توجه به نمره شما امکان مهاجرت به آلمان از طریق ویزای تحصیلی آلمان رو دارید.
   و در صورتی که کار پیدا کنید میتونید نهایتا اقامت آلمان رو اخذ کنید

 • Avatar
  reyhane sarabi
  ارسال شده در تاریخ ۱۴:۲۴h, ۲۳ اسفند پاسخ

  ویزای تحصیلی آلمان چگونه اخذ میگردد

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۴۸h, ۲۳ اسفند پاسخ

   سلام
   باید شرایط تحصیل شما دقیق تر بررسی بشه و اطلاعات بیشتری از وضعیت تحصیل شما داشته باشیم .
   ولی در کل شما میتونید برای تحصیل در آلمان اقدام کنید و ویزای تحصیلی اخذ کنید و نهایت بعد از کار در آلمان اقامت دائم بگیرید

 • Avatar
  صادق لو
  ارسال شده در تاریخ ۱۱:۴۶h, ۲۳ اسفند پاسخ

  من شنیدم که ارگر برای ویزای تحصیلی آلمان برم اونجا، همسر و فرزندمو نمیتونم ببرم با خودم. ولی اینطوری که خیلی سخت میشه!

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۱:۵۲h, ۲۳ اسفند پاسخ

   سلام
   برای مهاجرت به اروپا اگر بخواید با ویزای تحصیلی تشریف ببرید ، بهتر هستش که همسر و فرزندتون بعد از شما حدود ۶ ماه بعد به شما ملحق شن.
   اینطوری ریسک ویزای تحصیلی شما کمتر میشه

 • Avatar
  كيان
  ارسال شده در تاریخ ۱۱:۴۳h, ۲۳ اسفند پاسخ

  سلام من رشته لیسانسم مهندسی مکانیک بوده. ولی اصلا علاقه ندارم به این رسته و میخوام توی هنر ادامه تحصیل بدم. میشه راهنماییم کنید که میتونم برای تحصیل در آلمان یا تحصیل در اتریش برم اونجا هنر بخونم؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۱:۵۴h, ۲۳ اسفند پاسخ

   سلام
   تغییر رشته خیلی فاحش برای تحصیل در اروپا باعث ریسک ویزا میشه .
   توصیه میشه شما با پذیرش تحصیلی در رشته خودتون ابتدائا اقدام کنید و زمانی که وارد ویزای تحصیلی آلمان و یا ویزای تحصیلی اتریش رو گرفتید ، در اونجا تغییر رشته بدید به رشته مورد نظرتون

 • Avatar
  شايان
  ارسال شده در تاریخ ۱۵:۰۳h, ۲۲ اسفند پاسخ

  سلام و خسته نباشید
  یا ویزای کار اتریش اقدام کنید برام، کار هم پیدا میکنید خودتون اونجا؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۶:۰۸h, ۲۲ اسفند پاسخ

   سلام
   برای ویزای جستجوی کار اروپا میتونید اقدام بفرمایید و بعد از پیدا کردن کار در اتریش ، ویزای کار بلند مدت بگیرید.
   متاسفانه برای مهاجرت به اروپا ، پیدا کردن کار راحت نیست و در واقع زمانبر و پر ریسک هستش

 • Avatar
  احسان مرادي
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۰۹h, ۱۶ اسفند پاسخ

  یه سوال داشتم از خدمتتون
  برای ویزای کار آلمان هم شما کاری انجام میدید یا فقط میتونید ویزای تحصیلی بگیرید؟ من شنیدم از طریق بلو کارت میشه رفت اونجا و کار کرد

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۲۴h, ۱۶ اسفند پاسخ

   سلام بله این امکان وجود داره که از طریق اخذ بلو کارت یا همان ویزای کار اروپا وارد خاک آلمان بشید و در اونجا به دنبال کار بگردید.
   این امکان هم هست که با ویزای تحصیلی آلمان اقدام کنید و در کنار تحصیل در آلمان کار پاره وقت هم انجام بدید.
   برای مهاجرت به آلمان ابتدا باید کیستون بررسی بشه تا مطمئن ترین راه و سریعترین راه بهتون پیشنهاد شه

 • Avatar
  داريوش زندي
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۰۸h, ۱۶ اسفند پاسخ

  سلام و عرض ادب و احترام
  آقایی ۴٢ ساله هستم که میخوام برای تحصیل در آلمان برای مقطع دکترا اقدام کنم، برای مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل میتونم با خانوم و بچه هام برم؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۲۷h, ۱۶ اسفند پاسخ

   سلام
   شما میتونید برای تحصیل در آلمان اقدام بفرمایید . البته نیاز هست که با توجه به سن حضرتعالی کیس مهاجرت شما دقیق تر بررسه بشه.
   اگر شما برای مهاجرت به آلمان از طریق ویزای تحصیلی اقدام بفرمایید میتونید که همراه با خانواده تشریف ببرید، منتهای مراتب اینکه اگر با فاصله زمانی همسر و فرزندتون به شما ملحق بشن ریسک ویزای کمتری خواهید داشت.

 • Avatar
  بابايي
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۰۶h, ۱۶ اسفند پاسخ

  سلام خسته نباشید
  ویزای تحصیلی آلمان همراه با اجازه کار هستش؟ یا فقط میتونم کارهای پیش پا افتاده و ساده انجام داد؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۲۸h, ۱۶ اسفند پاسخ

   سلام
   مهاجرت به آلمان از طریق ویزای تحصیلی این امکان رو به شما میده که بتونین همزمان با تحصیل اجازه کار هم داشته باشید.
   این کارها الزاما پیش پا افتاده نیستن و تصور اشتباهی هست که در کل کارهای دانشجویی کارهایی غیر مرتبط با رشته و تخصص شخص دانشجوست.
   شما بعد از کار و پرداخت مالیات در آلمان میتونین اقامت آلمان و اقامت اروپا رو اخذ نمایید

 • Avatar
  سوشا ق
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۰۴h, ۱۶ اسفند پاسخ

  من میخوام مهاجرت به اروپا داشته باشم.
  برای مهاجرت به آلمان از طریق ویزای تحصیلی میتونم در کنار تحصیل درس هم بخونم؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۳۲h, ۱۶ اسفند پاسخ

   مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار ، این امکان وجود داره که در کنار تحصیل در آلمان اجازه کار هم داشته باشید و به صورت پاره وقت کار کنید.
   شما میتونید بعد از تحصیل در آلمان و کار در آلمان ، اقامت اروپا رو برای خود و خانوادتون اخذ کنید.

 • Avatar
  امير نيكي
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۰۲h, ۱۶ اسفند پاسخ

  برای تحصیل در آلمان در مقطع لیسانس چه مدارکی نیاز هستش؟ من الان پیش دانشگاهی تجربی هستم

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۳۵h, ۱۶ اسفند پاسخ

   سلام
   با توجه به اینکه شما رشته تجربی هستید ، نیاز هست که در کلاس های پیشنیاز برای رشته های تجربی در دانشگاه های آلمان پذیرش بشید . این دوره ها M course نامیده میشه که این امکان رو برای شما فراهم میکنه بعد از گذروندن آن ، وارد دانشگاه بشید. مگر اینکه در اینجا مشغول به تحصیل در دانشگاه باشید که شرایط در اینصورت متفاوت میشه.
   مهاجرت به آلمان از طریق ویزای تحصیلی یکی از مطمئن ترین راه های مهاجرت به اروپا محسوب میشه و بعد از اون میتونید برای اخذ اقامت دائم اقدام کنید

 • Avatar
  نرگس دهقام
  ارسال شده در تاریخ ۱۲:۰۰h, ۱۶ اسفند پاسخ

  برای اقامت اروپا از طریق تحصیل در آلمان میشه اقدام کرد؟ ویزای تحصیلی آلمان قابلیت ختم به اقامت دائم داره؟

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۳۹h, ۱۶ اسفند پاسخ

   سلام
   بله این امکان وجود داره که بعد از تحصیل در آلمان و همزمان با تحصیل در آلمان کار دانشجویی انجام بدید و پس از آن برای اقامت آلمان و در واقع اقامت اروپا اقدام کنید.

 • Avatar
  الميرا محبي
  ارسال شده در تاریخ ۱۱:۵۷h, ۱۶ اسفند پاسخ

  سلام
  شما از دانشگاه های معتبر آلمان هم میتونید پذیرش بگیرید؟ برای فوق لیسانس

  • ParsOverseas
   ParsOverseas
   ارسال شده در تاریخ ۱۴:۴۸h, ۱۶ اسفند پاسخ

   سلام
   بله الزاما باید از دانشگاه های معتبر در حوزه اتحادیه اروپا پذیرش داشته باشید تا ریسک ویزای تحصیلی شما به حداقل برسه.
   برای مهاجرت به آلمان از طریق ویزای تحصیلی خیلی مهم هستش که کیس شما خیلی دقیق چیده شه تا برای اخذ ویزا دچار مشکل نشید

لطفاً سوال یا نظر خود را ارسال نمایید

4 × 5 =

پشتیبانی آنلاین
ارسال