موبایل

09120760161

تلفن ثابت

02188739417

  • fa
  • en

بهترین کشور ها برای مهاجرت

کدام کشور برای مهاجرت با توجه به شرایط مساعد است ؟

با توجه به وضعیت کنونی ، افرادی بسیاری از سراسر ایران قصد مهاجرت از کشور را دارند که با توجه به وجود کشورهای متفاوتی که در حال حاضر به ایرانیان اعطای ویزا و یا اقامت می نمایند ، تصمیم گیری افراد به جهت اینکه کدام کشور را برای مهاجرت انتخاب نمایند بسیار دشوار شده است و ما در این مقاله سعی بر آن داریم که به شما روش هایی را آموزش دهیم تا با به کار گیری آن بتوانید با توجه به شرایط خودتان بهترین راه و بهترین کشور را برای مهاجرت انتخاب نمایید .
به این مساله توجه داشته باشید که در ابتدا برای آنکه دچار تصمیم گیری غلط نشوید باید به این سوال پاسخ دهید که هدف شما از مهاجرت چیست ؟ زیرا هدف و قصد افراد برای مهاجرت بسیار متفاوت می باشد ، بسیاری از افراد با این دید قصد مهاجرت از ایران را دارند که وارد کشور مقصد شده و در آنجا به تحصیل در یکی از دانشگاه های با رنکینگ بالا بپردازند و بعد از پایان تحصیل به کشور خود برگشته و با موقعیت اجتماعی و اقتصادی بالاتر از آنچه قبلا بوده اند ، مشغول به کار و خدمت به کشور خود گردند ، عده ای دیگر به این خاطر از کشور خود مهاجرت می کنند که در آنجا به دنبال کار بگردند و در صورت پیدا شدن کار برای همیشه در آن کشور بمانند و … بنابراین با توجه به توضیحات مختصری که داده شد می توان درک کرد که هدف افراد از مهاجرت بسیار متفاوت می باشد و در حال حاضر نیز اکثر افرادی که تصمیم به مهاجرت از ایران را می گیرند به دنبال آن هستند که اقامت دائم خود را در کشور مقصد اخذ نمایند .
بعد از آنکه هدف خود را مشخص نمودید ، حتما باید سرمایه خود را نیز در نظر بگیرید ، اینکه من چه مقدار سرمایه و پس انداز برای یک سال زندگی در کشور مقصد دارم ؟؟ سرمایه افراد ممکن است متفاوت باشد به این صورت که فردی ممکن است در اکثر نقاط کشور ملک و یا مال غیر منقول دیگری داشته باشد ولیکن در حال حاضر نقدینگی کمی برای مهاجرت داشته باشد و قصد او این است که به هیچ عنوان به سرمایه غیر منقول خود در ایران دست نزند و با همان نقدینگی که دارد مهاجرت نماید ، افراد بسیاری نیز هستند که مایلند هر آنچه که در ایران دارند به پول تبدیل کرده و مهاجرت نمایند و البته که توصیه ما برای مهاجرت به افراد این است که به هیچ عنوان همه زندگی خود را به چوب حراج نزنید !! این امکان همیشه وجود دارد که شما بعد از ورود به کشور مقصد نتوانید در آنجا دوام بیاورید و یا شرایطی به وجود آید که شما مجبور شوید آن کشور را ترک کرده و وارد کشور خود شوید در اینصورت در کشور خود هیچ چیز ندارید که بتوانید با آن زندگی خود را بگذرانید ، بنابراین برای مهاجرت کشوری را انتخاب نمایید که با توجه به سرمایه تان کمترین ریسک را متقبل شوید .
بعد از اینکه هدف و سرمایه خود را برای مهاجرت مشخص نمودید حالا نوبت به آن می رسد که وارد دسته بندی کشور های مختلف دنیا شوید و قرانین و شرایط هر کشور را به صورت جدا مطالعه کرده و بعد تصمیم نهایی را بگیرید . از نظر ما کشور های دنیا به ۲ دسته بزرگ تقسیم بندی می شوند : ۱- دسته اول کشور هایی که ورود به آنها بسیار سخت شده و فرد متقاضی می بایست از نظر وضعیت مالی ، اجتماعی ، فرهنگی و … در کشور خود در وضعیت مطلوبی به سر برد در غیر این صورت به صورت قانونی نمی تواند وارد این کشور ها شوند . کشور هایی که در دسته بندی اول قرار می گیرند عبارت اند از : آمریکا ، کانادا ، انگلستان و استرالیا . این کشور ها همانگونه که توضیح داده شد کشورهای به اصطلاح گرانی هستند که افرادی که قصد ورود به این کشورها را از طریق تحصیلی ، کاری و توریستی دارند باید نقدینگی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون داشته باشند در غیر این صورت بهتر است به آن فکر نکنند زیرا اگر سرمایه زیر این مبالغ را داشته باشند زندگی در این کشورها برایشان بسیار سخت خواهد شد .
۲-دسته بندی دوم کشورهایی هستند که اگر چه با توجه به وضعیت کنونی ورود به این کشورها نیز سخت شده است ، اما شرایطی دارند که افراد می توانند با انتخاب دقیق و درست خود این شرایط را مهیا نموده و ویزای آنها را دریافت نمایند ، کشورهای اتحادیه اروپا و کشور های آسیایی جز این دسته قرار می گیرند .
تمام هدف موسسه حقوقی عدالت پارس این است که متقاضیان را به نحوی راهنمایی نماید که از مهاجرت خود پشیمان نشوند !! به همین خاطر در صفحات مختلف سایت ما ، شرایط ویژه مربوط به هر کشور به صورت دقیق ذکر شده است که شما می توانید با مطالعه هر یک از این صفحات اطلاعات دلخواه خود را به دست آورید و راهی را که متناسب برا شرایطتان است برای مهاجرت انتخاب نمایید . همچنین این امکان برای شما وجود دارد که اگر با مطالعه صفحات مختلف سایت پاسخ سوالات خود را نیافتید ، با موسسه تماس حاصل نمایید و از راهنمایی کارشناسان بهره مند شوید .

[تعداد: 9    میانگین: 2.7/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *