بهترین راه مهاجرت به سوئد

بهترین راه مهاجرت به سوئد

 

کشور سوئد کشوری ست با آب و های سرد و در شمال اروپا قرار دارد. پایتخت کشورسوئد شهر استکهلم است و با کشور های نروژ ، دانمارک و فنلاند همسایه است

جمعیت این کشور حدود ۱۰ میلیون نفر است و نزدیک ۱۰۰ هزار ایرانی در حال حاضر در سوئد تحصیل و زندگی میکنند.سوئد از مرفه ترین کشور های دنیاست.کشوری با کیفیت زندگی بالا و نرخ بیکاری پایین .

کشورسوئدیکی از کشور های بزرگ اروپاست. واحد پول کشور سوئد کرون است امنیت بالایی دارد این کشور از نظر صرفه اقتصادی بیشتر به خانواده ها توصیه میدهند. زبان رسمی کشور سوئد ، سوئدی است اما ۹۵ درصد مردمش انگلیسی صحبت می کنند و این کشور برای افرادی مناسب است که تسلطشان در زبان انگلیسی بیشتر از زبان های دیگر است

موسسه عدالت گستر پارس با داشتن کادری مجرب و با بکار گیری کارشناسان ومشاوران زبره همه روزه آماده برای پاسخگویی به سوالات متقاضیان گرامی میباشندخدماتی که این موسسه ارائه میدهد در زمینه انواع تایپ های ویزای کاری و تحصیلی کشورهای اروپایی و …. می باشد

یکی از دلایق اشتیاق مهاجران برای تحصیل در سوئد اخذ ویزای همراه به صورت هم زمان می باشد .طبیعتا درخواست مورد دلخواه متقاضیان این است که بتوانند اگر دارای همسر و فرزند هستند این عزیزان را هم همزمان با خود ببرند برعکس اکثر کشور های اروپایی که امکان اخذ این ویزا به صورت همزمان وجود ندارد در کشور سوئد این امکان وجود دارد.

 اکنون با یکی از مواردی که موسسه ما با افتخار مشاوره های مربوطه را در این زمینه ارائه می دهد آشنا میشویم.

بهترین راه مهاجرت به سوئد:

مهاجرت به کشور سوئد از چندین راه ممکن است که عبارت اند از (از طریق تولد ، از طریق کار ف از طریق تحصیل ، از طریق ازدواج ، از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری) که توضیحی مختصر درباره هریک خواهیم داد.

درباره سرمایه گذاری در کشور سوئد باید گفت که کسانی که قصد مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری را دارند باید توجه داشته باشند که اگر مبلغ ۱۵۰۰۰۰ دلار برای این کار در نظر گرفته باشید و این مقدار را به کشور سوئد منتقل کنید می توانید در کشور سوئد سرمایه گذاری نموده و به اقامت این کشور برسید.این مبلغ را یا میتوان به سوئد فرستاده و خود به این کشور سفر کنید و با سرمایه موجود به فعالیت پرداخته ؛ و یا اینکه مبلغ ۱۵۰۰۰۰ دلار را طی چندین مرحله به کشور سوئد انتقال دهید.یعنی از طریق ثبت شرکت در سوئد به فعالیت بپردازید.

برای ثبت شرکت در سوئد نیاز است که شما ابتدا فعالیت فرد را در قالب یک طرح تجاری برای دولت سوئد مشخص کنید.در صورتی که دولت سوئد با طرح تجاری شما موافقت کرد در آن زمینه طرح تجاری شرکت را به ثبت رسانده و در ان زمینه فعالیت خود را آغاز نمایید.

یکی از راه های دیگر مهاجرت به سوئد ، تحصیل است.کسانی که شرایط کاری ازدواج یا سرمایه گذاری را ندارند ، مهاجرت از طریق تحصیل ، راه مناسبی برای مهاجرت به کشور سوئد است.از مزیت هایی که کشور سوئد دارد و همه ساله مهاجران زیادی را به خود جذب می کند این است که در تحصیل در این کشور بدون محدودیت سنی نیز می باشد بر عکس اکثر کشور های اروپایی که برای هر دوره و مقطع محدویت سنی دارند ، کشور سوئد این محدودیت سنی را ندارد.همچنین برای کسانی که مدرک زبان ندارند اکنون دانشگاه هایی در سوئد وجود دارد که بدون نیاز به زبان سوئدی می توان از آن ها پذیرش تحصیلی اخذ نمایند.

نوع دیگر مهاجرت به کشور سوئد ، مهاجرت از طریق کار است که به توضیحات مختصری در این زمینه خواهیم پرداخت. برای مهاجرت به کشور سوئد از طریق کار ، باید کارفرما برای شما دعوت نامه کاری بفرستد و همچنین رزومه شما را به عنوان کسی که در محیط کاری به او احتیاج دارد را درخواست نماید ؛ تا شخص از طریق آن دعوت نامه به کشور سوئد مهاجرت کرده و به کار مشغول شود.

مورد دیگر برای مهاجرت به کشور سوئد ، ویزای ازدواج است ؛

یکی دیگر از راه های مهاجرت به کشور سوئد ، ازدواج با شخصی است که تابعیت کشور سوئد و یا اقامت سوئد را دارد.در صورتی که نامزد شما کارت اقامت سوئد را داشته باشد و یا دارای پاسپورت سوئدی باشد ، امکان ویزاس الحاق به خانواده پس از ازدواج با وی و یا پس از نامزدی با وی برای شخص فراهم است

[تعداد: 1    میانگین: 2/5]


پشتیبانی آنلاین
ارسال