اقامت سرمایه گذاری با ثبت شرکت در سوئد

اقامت سرمایه گذاری با ثبت شرکت در سوئد

 

کشور سوئد یکی از کشورهای اسکاندیناوی واقع در شمال اروپا است. این کشور یک دهم بزرگتر از کالیفرنیا و چهارمین کشور بزرگ اروپا است و تقریبا ۱۰٪ از منطقه سوئد را دریاچه ها و رودخانه ها فرا گرفته است، بزرگترین دریاچه ونرن است، این دریاچه به طول ۵۶۵۰ کیلومتر مربع بوده و بزرگترین دریاچه در اتحادیه اروپا می باشد. بیش از نیمی از کشور سوئد تحت پوشش جنگلی قرار دارد و  کوه ها از سمت غرب سوئد را احاطه کرده اند، سوئد دارای کوه های اسکاندیناوی می باشد و توسط نروژ در سمت غرب و شمال مرز مشترک دارد. رود تورنه بیشترین مرز سوئد با فنلاند را در شرق تشکیل می دهد. این کشور مرزهای دریایی با دانمارک، آلمان، لهستان، روسیه، لیتوانی، لتونی و استونی دارد.

جمعیت این کشور نزدیک به ۱۰ میلیون نفر است که یک دهم آن را خارجی‌ها تشکیل می‌دهند، و چیزی قریب به صد هزار ایرانی در حال حاضر در سوئد تحصیل و زندگی میکنند این کشور از نظر وسعت چهارمین کشور بزرگ اروپا محسوب می‌شود و از صلح طلب ترین و مرفه‌ترین کشورهای دنیا محسوب می‌شود، همچنین نرخ جرم و جنایت بسیار پایینی دارد. شهروندان این کشور از کیفیت زندگی بسیار بالا و نرخ بیکاری کمی بهره میبرند، که همین موضوع شرایط زندگی در سوئد را به مراتب آسان تر از کشور های دیگر نموده است.

همواره سوئد یکی از مهاجرپذیرترین کشورها و مقصد های اصلی مردم دنیا بوده است که اغلب مهاجران آن فنلاندی هستند و این موضوع خود باعث رشد جمعیت این کشور بوده است

واقعیت این است در سوئد اکثرا به زبان انگلیسی تسلط دارند ولی اگر این کشور را برای زندگی انتخاب کرده اید و با شرایط زندگی در سوئد آشنایی ندارید دانستن زبان سوئدی یکی از بیشترین شانس ها را برای یافتن شغل مناسب ایجاد میکند. زبان سوئدی زبان رسمی کشور محسوب میشود، این زبان به زبان نروژی هم بی شباهت نیست اگر چه بخشی از شمال کشور سوئد به زبان سامی صحبت می کنند.

ما در مطالب بعدی سعی خواهیم داشت در رابطه با شرایط زندگی در سوئد مطالب و توضیحات بیشتری رو خدمتتون ارائه بدیم ، همینطور لازم به ذکر است که چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره دقیق در رابطه با کشور سوئد دارید ، می تونین از طریق راه های ارتباطی موسسه با ما در تماس باشید تا از راهنمایی وکلا و کارشناسان در این زمینه بهره مند شوید

موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزا و اقامت ، اقامت کانادا ، اقامت اروپا ، تحصیل در اناقامت

گلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای تحصیلی اروپا را به شما نشان خواهد داد

در کشور سوئد از طریق ثبت شرکت

اگر شما شهروند یک کشور خارجی هستید و می خواهید در کشور سوئد اقدام به احداث یک شرکت کنید، این نکته را فراموش نکنید که قوانین اجرایی بر اساس محلی که شما در آن زندگی کرده اید متفاوت است؛ یعنی قوانینی که برای احداث یک شرکت در کشور سوئد برای یک شهروند کشورعضو اتحادیه ی اروپا و یا منطقه ی اقتصادی اروپا وجود دارد با یک شهروند کشورهای غیراروپایی بسیار متفاوت است. هنگامی که به کشور سوئد وارد شده اید و همچنان نتوانسته اید شماره ی ملی کشور سوئد را که همه ی شهروندان سوئدی دارند دریافت کنید، می بایست نسبت به دریافت شماره ی شناسایی موقت کشور سوئد اقدام کنید. شماره ی ملی اصلی یک شهروند سوئدی شامل اطلاعات شخصی و کلی شامل نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد فرد مورد نظر است. شماره ی شناسایی موقت شما اصولا برای ثبت نام در سیستم مالیاتی کشور سوئد مورد استفاده قرار می گیرد.  اصولا به طور شخضی نمی توانید برای دریافت شماره ی موقت شناسایی درخواست دهید؛ اصولا دولت جهت رسیدگی به پرونده های مالیاتی دولت سوئد این شماره را برای شما مشخص می کند.

حالا در این مقاله سعی داریم توضیحاتی پیرامون اقامت سرمایه گذاری با ثبت شرکت در سوئد را برای شما عزیزان بدهیم:

سرمایه گذاری با ثبت شرکت در سوئد :

در راستای راه اندازی، شراکت و ثبت شرکت در سوئد ، که بیشتر از ۳ ماه به طول بیانجامد ،شما نیازمند داشتن اقامت سوئد هستید. توجه داشته باشید که شما به عنوان خویش‌فرما حق استخدام در شرکت دیگری را ندارید. بر اساس قوانین اداره مهاجرت سوئد، صاحبان شرکتهای خصوصی که قصد کارکردن درمدت زمان کمتر از ۳ ماه را در سوئد دارند، نیازی به داشتن اقامت ندارند.

در صورتی که شرکت شما جزء شرکت های سهامی عام محسوب می شود، اداره مهاجرت از شما قرارداد شرکت را می خواهد و در صورتی که شرکت شما در رده شرکت با مسئولیت محدود می باشد (aktiebolag) ، اداره مهاجرت سوئد از شما دفترچه حاوی اسامی تمام سهام داران را می خواهد. این دفترچه میتواند به صورت الکترونیکی و یا کاغذی باشد. البته شما میتوانید از مدل های دیگر نیز برای ثبت شرکت خود استفاده کنید

لازم به ذکر است که چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره دقیق در رابطه با کشور سوئد دارید ، می توانید از طریق راه های ارتباطی موسسه با ما در تماس باشید تا از راهنمایی وکلا و کارشناسان در این زمینه بهره مند شوید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


پشتیبانی آنلاین
ارسال