ارزانترین شهر ایتالیا براى زندگى

ارزانترین شهر ایتالیا براى زندگى

کشور ایتالیا در جنوب اروپا واقع شده است و پایتخت آن رم میباشد . کشور ایتالیا از یک شبه جزیره ودو جزیره سیسیل و ساردنى در دریاى مدیترانه تشکیل شده است و همچنین دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام هاى واتیکان و سان مارینو در بین خاک ایتالیا واقع شده است و یک تکه از خاک ایتالیا نام کامپیونه بیرون ار خاک ایتالیا و در سوئیس قرار دارد.

در این مقاله که توسط مشاوران و متخصصان موسسه حقوقى عدالت پارس  به نگارش درامده است ارزانترین شهر ایتالیا براى زندگى  مورد بررسى قرار گرفته است  و چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به ایتالیا ، تحصیل در آلمان ، کار در آلمان ، دوره هاى کاراموزى کانادا دارید میتوانید به سایت موسسه مراجعه نموده و مطلب مورد نظر را مطالعه نمایید و به شما پیشنهاد میکنیم تا پایان مقاله مارا همراهى نمایید .

واحد پول ایتالیا طبق قانون انحادیه اروپا یورو بوده و زبان رسمی این کشور ایتالیایى است . جمعیت کشور ایتالیا شصت میلیون و ششصد هزار نفر است و دین رسمی این کشور مسحیت میباشد .

کشور ایتالیا داراى اب و هواى معتدل است و چهار فصل دارد و همین امر باعث گردیده افراد زیادى این کشور را براى زندگى انتخاب کنند .

از بزرگترین صنایع کشور ایتالیا میتوان به صنایع فلز کارى ، ماشین الات ، وسایل نقلیه ، کشتى سازى ، هواپیما سازى ، پتروشیمى ، منسوجات و البسه  ، مواد شیمیایی ، اتمى ،الکتریکى و جنگ افزار اشاره نمود .

هر شهر بسته به هدف فرد میتواند جایگاه متفاوتى داشته باشد و ارزان بودن ان بسته به کیفیت شخص بستگى دارد . در ادامه تعدادى از شهرهاى ایتالیا را مورد تحلیل قرار خواهیم داد .

شهرهاى ارزان در ایتالیا براى زندگى

ول ترا

مونتریجونى

پینزا

شهرهاى گران در ایتالیا براى زندگى

رم

فلورانس

بلونیا

تورین

هزینه هاى زندگى در ایتالیا در شهرهاى ارزان شامل هزینه مسکن ، هزینه  خوراک ، حمل و نقل ، هزینه تحصیل ، هزینه پوشاک میباشد که این هزینه ها در سراسر جهان وجود دارد و افراد در طول زندگى خود به ناچار با آن روبه رو خواهند شد .

دانشجویانى که در ایتالیا تحصیل میکنند میتوانند با اشتراک گذاشتن واحد مسکونى و استفاده از خوابگاه هزینه مسکن خود را به حداقل برسانند و همچنین براى هزینه هاى تحصیل میتوانند با اخذ بورسیه از دولت ایتالیا هزینه هاى تحصیل خود را نیز پوشش دهند .

از جمله هزینه هایى که افراد همواره با آن روبه رو خواهند بود هزینه  در بخش مواد غذایى میباشد . در حقیقت کالاى ضرورى زندگى  هر فرد از این بخش تامین میشود . برخى از سوپر مارکتها در ایتالیا حراجهاى ویژه اى در نظر میگیرند که با کمک ان میتوان بخش قابل توجهى از هزینه هاى روزانه را کاهش داد . شما میتواند  با کمى پرس و جو به ارزان قیمت ترین  مراکز عرضه خدمات مراجعه نمایید . البته توجه داشته باشید قیمت یک کالا  در مراکز مختلف متفاوت میباشد .

هزینه خوراک در رستورانهاى ایتالیا متفاوت است و از انجایى که در کشور ایتالیا غذاهاى بسیار متنوع و با کیفیتى وجود دارد و همین امر باعث گردیده که مهاجران کشور ایتالیا براى وعده هاى غذایى به رستورانها مراجعه نمایند . به طور مثال هزینه یک وعده إذا در رستوران متوسط ١۵ یورو میباشد و یک وعده إذا در فست فودهاى زنجیره اى ٨ یورو است .

یکى دیگر از هزینه ها هزینه هاى حمل و نقل در کشور ایتالیا است .  به طور مثال هزینه تهیه بلیط با حمل و نقل همگانى هر سفر  ١.٢٠ یورو میباشد و بلیط حمل و نقل عمومى نامحدود ماهانه ٣٠ یورو میباشد .

عمده ترین و گرانترین هزینه ها در ایتالیا هزینه مسکن است و سایر موارد فرق چندانى با دیگر کشورهاى اروپایى نخواهد داشت .

در این مقاله شهرهاى ارزان کشور ایتالیا و هزینه زندگى در این شهرها مورد بررسى قرار گرفت و امید است توانسته باشیم به سوالات شما هر چند مختصر پاسخ داده باشیم . براى کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران و کارشناسان موسسه حقوقى عدالت پارس تماس حاصل نمایید و از مشاوره کاملاً تخصصى و رایگان بهره مند گردید .

موسسه حقوقى عدالت پارس با داشتن سالها تجربه و کادرى مجرب اماده خدمت رسانى به شما میباشد .

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]


پشتیبانی آنلاین
ارسال