اخذ وقت فوری سفارت آلمان

اخذ وقت فوری سفارت آلمان

کشور آلمان با توجه به اینکه در حال حاضر قلب اقتصادی اتحادیه اروپا محسوب می گردد ، متقاضیان زیادی را برای مهاجرت به خود جذب کرده است .
اما به جهت کثرت متقاضیان ورودی به سفارت جهت اخذ وقت برای دریافت ویزاهای تحصیلی ، کاری و توریستی این کشور ، در حال حاضر سیستم وقت دهی سفارت آلمان شرایط ورود را به این کشور دشوار کرده است به صورتی که در بعضی مواقع برای ۲۴ ماه آینده به افراد وقت می دهد که این شرایط باعث می شود بسیاری از افراد به لحاظ زمان زیاد انتظار ورود به سفارت ، از مهاجرت به این کشور منصرف می شوند و کشورهای دیگری را انتخاب می کنند که به لحاظ شرایط زندگی و اقتصاد در سطح بسیار پایین تری نسبت به کشور آلمان قرار دارند .
اما مژده ای که موسسه حقوقی عدالت پارس برای متقاضیان مهاجرت به کشور آلمان دارد این است که ما توانسته ایم ورود به سفارت این کشور را تا حد زیادی تسهیل نماییم به این صورت که شما می توانید در کمتر از ۴ ماه برای اخذ ویزا های تحصیلی و کاری وارد سفارت شوید .
بر اساس نحوه فعالیت موسسه در رابطه با مهاجرت به آلمان ، اقدام از طریق اخذ ویزای توریستی ، تحصیلی و سرمایه گذاری به صورت کاملا تضمینی برای گروه ما میسر می باشد و در صورتی که شما بخواهید صرفا برای اخذ ویزا برای هر یک از این موارد اقدام نمایید می توانید این مورد را نیز به همراه وقت سفارت فوری از ما بخواهید .
در رابطه با شرایط و نحوه اقدام برای هر یک از انواع ویزا های کشور آلمان می توانید صفحات سایت را به صورت کامل مطالعه کنید و در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید .

[تعداد: 9    میانگین: 1.7/5]


پشتیبانی آنلاین
ارسال