آکادمی فیلم و تلویزیون آلمان

آکادمی فیلم و تلویزیون آلمان

کشور آلمان واقع در قاره‌ی اروپا و صنعتی‌ترین کشور اتحادیه‌ی اروپا می‌باشد. پایتخت آلمان شهر برلین، بزرگ‌ترین شهر این کشور است. آلمان به طور کلی ۸۲ میلیون نفر جمعیت دارد که در این میان برلین با ۳ میلیون و نیم نفر جمعیت پرجمعیت‌ترین شهر آلمان است. زبان رسمی کشور آلمان که مردم آلمان به آن صحبت می‌کنند آلمانی است. آلمان در میان کشورهای اروپایی جزء بزرگ‌ترین‌ها به حساب می‌آید و با ۱۰ کشور اروپایی دیگر مرز مشترک دارد. آلمان از غرب با فرانسه، هلند، لوکزامبورگ و بلژیک مرز مشترک دارد و از جنوب با اتریش و سوئیس همسایه است و همسایه‌های شرقی آلمان نیز لهستان و جمهوری چک هستند.

المان از نظر علمی و اقتصادی یکی از قدرت‌های جهانی محسوب می‌شود و عضو سازمان ملل، G8، ناتو و گروه پنج به علاوه یک می‌باشد. در سال ۲۰۰۵، آلمان با ۲۲۷/۴ میلیارد یورو سرمایه ناخالص داخلی سومین کشور جهان از نظر قدرت صنعتی و اقتصادی به شمار می‌آید.

اقتصاد قوی و دانشگاه هایی با رنکینگ بالای جهانی باعث جلب افراد زیادی برای تحصیل وکار در این کشور گشته است و دانشجویان پس از اتمام تحصیل به راحتی جذب بازار کار میشوند .

در این مقاله که توسط متخصصین موسسه حقوقی عدالت پارس به نگارش درآمده است سعی شده آکادمی فیلم و تلویزیون آلمان مورد تحقیق و بررسی قرارگرفته است . چانچه به اطلاعات بیشتری در زمینه اقامت کانادا ، تحصیل در اروپا ، کار در آلمان ، تحصیل در انگلستان ، دوره های زبان سوئد ، اقامت آلمان ، پاسپورت انگلستان ، تحصیل در ایتالیا ، بورسیه تحصیلی ایتالیا ، دوره های کارآموزی کانادا و … دارید به شما توصیه میکنیم مطالب مرتبط در وب سایت موسسه حقوقی عدالت پارس را مطالعه نمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آکادمی فیلم و تلویزیون آلمان تا پایان مقاله ما را همراهی نمایید.

Deutsche Film- und Fernsehakademie برلین در سپتامبر ۱۹۶۶ تأسیس شد و تنها با یک فرصت مطالعه ، آموزش به عنوان فیلمساز آغاز شد. هدف از این کار ارتقاء نسل بعدی به منظور رونق بخشیدن به ناموفق سینمای پس از جنگ بود.

اما زمان ناآرامی دانشجویی بود و آکادمی شروع سختی داشت. در دهه ۱۹۸۰ دوره های کارگردانی و دوربین اضافه شد. در دوره بعدی آکادمی فیلمنامه و سپس شاخه تولید ایجاد شد. Deutsche Film- und Fernsehakademie برلین همکاری های مهمی را با کانال های تلویزیونی RTL ، SAT1 و Arte انجام می دهد. فقط در سال ۲۰۱۱ سریال و کمدی کلاس های کارشناسی ارشد ، با فن آوری های دیجیتال ارتقا یافت و یک سینمای دیجیتال ۲K راه اندازی کرد. فارغ التحصیلان مشهور آکادمی شامل ولفگانگ پیترسن و دتلف باک هستند. 

دوره های – آکادمی فیلم و تلویزیون آلمان

آکادمی فیلم و تلویزیون آلمان برلین دوره های کارگردانی ، دوربین ، فیلمنامه و تولید را ارائه می دهد. مهارت های عملی اصلی در دوره تدریس می شود ، اما اهمیت زیادی نیز به خلاقیت و فردیت می یابد. این دوره با یک دوره اصلی تحصیلی دو ساله شروع می شود که باید در تمام رشته های کارگردانی ، دوربین و تولید توسط همه دانشجویان انجام شود.

تخصص در دوره اصلی صورت می گیرد. دانشجویان کارگردانی و دوربین فیلمبرداری کار خود را انجام می دهند ، فیلم ها را در سمینارهای عملی تهیه می کنند و تحصیلات خود را با یک فیلم فارغ التحصیلی و یک کار کتبی به پایان می رسانند. در زمینه تولید ، دانش آموزان سمینارهای مربوط به توسعه مواد ، تولید ، مدیریت رسانه و محاسبه را در دوره اصلی می گذرانند .در پایان دوره تولید فیلم نهایی و دو فیلم انفرادی در این برنامه قرار دارد. مطالعات فیلمنامه در آکادمی فیلمنامه ویژه ایجاد شده و سه سال به طول می انجامد. در کلاس ، اصول اولیه طوفان مغزی ، انتخاب مواد ، درگیری ، ساختار ، شخصیت ها ، تجزیه و تحلیل فیلم و فیلمنامه ، بداهه نوازی و نوشتن خلاق آموزش داده می شود. در عین حال ، دانشجویان آکادمی فیلمنامه می توانند در کلیه دوره های دوره های دیگر در آکادمی فیلم و تلویزیون آلمان برلین شرکت کنند. نتیجه گیری برای نوشتن یک دنباله ۴۵ دقیقه ای از یک سریال و تهیه فیلمنامه ۹۰ دقیقه ای است .

شرایط ورود و برنامه

آکادمی فیلم و تلویزیون آلمان هر سال ۱۰ مکان مطالعه در فیلمنامه ، ۱۲ در جهت ، ۸ در تولید و ۶ در دوربین جایزه می دهد. دوره فیلمنامه ۳ سال طول می کشد ، سایر افراد دوره تحصیل استاندارد ۴ سال دارند. از جمله زمان تکمیل فیلم نهایی ، این دوره معمولاً ۶ سال به طول می انجامد.

سال تحصیلی از سپتامبر هر سال آغاز می شود ، هر سال درخواست ها امکان پذیر است. درمجموع می توانید دو بار درخواست دهید. برای پذیرش در آکادمی ، شما باید بالای ۲۱ سال سن داشته باشید ، مهارت های انگلیسی و رایانه ای داشته باشید و آزمون ورودی را پشت سر بگذارید. این اتفاق هر سال در فوریه رخ می دهد. متقاضیان خارجی باید دانش بسیار خوبی از زبان آلمانی داشته باشند. تجربه فیلم و تلویزیون استقبال می شود ، اما این یک الزام نیست. شهریه کارگردانی ، دوربین و تولید ۲۰۰ یورو در سال است ، برای مطالعات فیلمنامه حدود ۱۲۰۰ یورو در سال. آکادمی فیلم و تلویزیون آلمان برلین تحت حمایت قانون ارتقاء آموزش فدرال تامیین میشود .

زمان درخواست – آکادمی فیلم و تلویزیون آلمان
هر سال حداکثر دوازده کارگردان پذیرفته می شوند ، شش نفر برای موضوعات دوربین و تولید و ۱۰ متقاضی فیلمنامه. این دوره از سپتامبر هر سال آغاز می شود ، وظایف درخواست سال تحصیلی آینده از اکتبر هر سال در وب سایت منتشر می شود ، امتحانات ورودی در بهار برگزار می شود. متقاضیان باید ۲۱ سال سن داشته باشند ، تجربه عملی مطلوب است.

جهت / دوربین / تولید:
دوره کارگردانی / دوربین / تولید به یک دوره اصلی و یک دوره اصلی تقسیم می شود. سال اول کلی گرا است و هدف آن آموزش نیازهای اساسی فیلمسازی به دانشجویان است و معرفی آنها با ماهیت سینما به ویژه از لحاظ عملی و دستی. کلیه سمینارها مستقیماً مربوط به فیلم سال اول است که هر دانشجو در پایان سال تحصیلی به عنوان کارگردان متوجه آن می شود.
در سال دوم ، مهارتهای کسب شده عمیق تر می شوند. مسیرها از هم جدا می شوند. قسمت نظری درس تابع کسب دانش و مهارت های حرفه ای است. آموزش عملی در پیش زمینه باقی مانده است.
دوره اصلی برای تخصص است. بسته به علاقه آنها ، دانش آموزان برنامه خود را بصورت جداگانه طراحی می کنند. این زمانی است که درگیری فکری با تمرین صورت می گیرد. این برای خود فیلمسازی است ، برای پروژه فیلمسازی خودتان اختراع می کند. آثار مستقل فیلم و فیلم در سمینارهای عملی ایجاد می شود ، تولید فیلم به اصطلاح فردی در سال سوم الزامی است. این دوره با فیلم نهایی و یک کار نظری تکمیلی به پایان می رسد

فیلمنامه:
آکادمی فیلمنامه در سال ۱۹۹۷ به عنوان یک دوره مستقل در آکادمی فیلم و تلویزیون آلمان در برلین تأسیس شد. در یک دوره ۳ ساله ، نویسندگان جوان در زمینه “فیلمنامه سینما و تلویزیون” آموزش می بینند. مدرسان مشهور و بین المللی اصول کلی مفهوم ، انتخاب مواد ، طوفان مغزی ، ساختار ، درگیری ، شخصیت ها ، دراماتورژی صحنه ، بداهه نوازی ، تجزیه و تحلیل فیلم و فیلمنامه و نوشتن خلاق را ارائه می دهند. در سال سوم مطالعه ، تمرکز بر روی ساخت یک قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در یک مجموعه تلویزیونی مجزا است که در یک کلاس کارشناسی ارشد ویژه ساخته شده و ساخت یک فیلمنامه ۹۰ دقیقه‌ای. با شبکه سازی آکادمی فیلمنامه با دوره های دیگر در آکادمی فیلم و تلویزیون آلمان  ، از همان ابتدا یک تبادل سرسخت بین دانش آموزان برقرار است.

در این مقاله آکادمی فیلم و تلویزیون آلمان  مورد بررسی قرار گرفت و همینطور دوره های آموزشی کارشناسی و کارشناسی ارشد  و دانشکده های این مدرسه چنانچه با خواندن مقاله فوق هنوز ابهامات شما برطرف نشده است  برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان و مشاوران  موسسه حقوقی عدالت پارس تماس حاصل نمایید و از مشاوره کاملا تخصصی و رایگان تلفنی بهره مند گردید . موسسه حقوقی عدالت پارس با سالها تجربه و همچنین نداشتن محدودیت در اخذ پذیرش در تمامی رشته ها از دانشگاه های آلمان آماده خدمت رسانی به شما میباشد

[تعداد: 1    میانگین: 1/5]


پشتیبانی آنلاین
ارسال